Treść opublikowana przez rex
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniek, wszystko ok, tylko jak Cię k...a proszę. Pisz normalnie nazwę klubu, a nie jakieś Sr... itp. Bo to jest poziom dna + metr mułu.
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Schiller, wczoraj poszło 8 dych, jako że wcześniej zapłacona była 100. Tak jak pisałem - jadę sam.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bardzo, ale to bardzo dobry komentarz do zaistniałej sytuacji, z którym, podobnie jak Trzeniek, w 100% się zgadzam.
-
BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE - "PUŁAPKI"
Kraków Ul. Armii Krajowej - łuk. Bardzo zdradliwe miejsce, ponieważ łuk jest źle wyprofilowany (w obie strony). Co chwila ma tam miejsce jakiś wypadek (w szczególności gdy nawierzchnia jest mokra lub oblodzona), ponieważ łuczek wygląda na łagodny a w rzeczywitości przy prędkości powyżej 90 km/h mogą się tam dziać różne rzeczy... Nawet nasz krakowski klubowicz miał tam zajście.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, doliczcie mnie do wieńca.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam prośbę Panowie... Nie wstawiajmy dziś jakichś śmiesznych filmików, komentarzy itp. Powód znacie...
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Grzesiek, miazga, powaga Teraz jest koxostycznie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Maaaaasaaaakraaaa :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie bij, ja już dziś po pycholu dostałem :gwizdanie: Bogurodzica Cię sprała? Ewentualne info na gg...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie bij, ja już dziś po pycholu dostałem :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: cubrowi nie pozostaje nic innego jak -
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:blink: Maxiu, to co to za kumpel :kwasny: :thumbdown: :sick3:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Staaaary, ale żeby kumplowi nie pożyczyć? :thumbdown:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:blink: Maxiu, to co to za kumpel :kwasny: :thumbdown: :sick3:- ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
ale przynajmniej możemy liczyć na ciebie jako naszego wodzireja :polew: To na pewno :polew: Mate, koniec OT- ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Ja muszę niestety skreślić moje "+1". Sprawy prywatne W każdym bądź razie - ja jestem Pozostałą kwotę wpłacę jutro bądź pojutrze.- Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
Wiem że nie jest, ale czy temat wątku to "Kills: A4 vs odpowiedniki A4" czy "Street Kill's..." ? Najprawdopodobniej tak, ale kto wie, może kiedyś będzie sposobność sprawdzić Pozdro :th:- Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
Do poziomu posta się nie odwołam, jedynie do pytań: Teraz patrząc na allegro doszedłem do wniosku że było to BMW 530D a nie 330D Mój błąd wziął się stąd, gdyż był to Touring (odpowiednik naszego Avanta), a te mi się mylą w budach 3 i 5 :polew: Jak teraz widzę, oznaczenie budy: e-39 Auto było po chipsie (rozmowa z kierownikiem zarówno przed jak i po wyścigu na 1/4 mili na krakowskich "Rybach"). Moc (wg kierownika) +/- 225 kuców. Jeśli pytasz o moją moc - ok. 200 km, może ciut poniżej. Sam wyścig : 1 = 2,3 długości z przodu 2 = 3 długości z przodu 3 = 2 długości z przodu Koniec wyścigu = długość z przodu Żeby sprawiedliwości stało się zadość dodam, iż gdybyśmy jechali powiedzmy do 180 km/h (u mnie 1/4 to ok. 150 km/h), na pewno BMW by wygrało, ponieważ stopniowo, od momentu wrzucenia trójki, "rywal" zaczął mnie dochodzić i różnica malała w oczach [br]Dopisany: 24 Luty 2008, 15:32 _________________________________________________ Gdyby je za takie nie uważał, to bym go tam nie widział 3 tygodnie pod rząd i ścigającego się z min. 15 innymi furami :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, niestety mnie jutro nie ma na spocie Starzy mi zrobili "niespodziankę"- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co nieco mam Swego czasu trochę grałem (tylko amatorsko) i czasem też na meczu się pojawię- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmm...narazie nie bardzo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ledwo wstałem i już bym z domu wylazł Jakieś propozycję na popołudniowy spocik ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzię-ku-je-my :decayed:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ŚPIEEEEEEEEEEWAAAAAAMMMYYYYYY!!!!!!!! Więcej takich spotów Gruba tuba - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!