Treść opublikowana przez djmesiu
-
brak dźwięku zapalonych świateł albo nie zapiętych pasów
Głośniczek jest w tylnej częsci licznika, musisz go wyciągnąć, odkręcić tylną obudowę. Głośniczek zobaczysz odrazu jest na 4 długich pinach
-
Jak wymontować zawór EGR w Audi A4 B7 3.0 TDI?
W moim przypadku czyszczenie pomagało na krótki czas, zwykle problem wracał po tygodniu. Odkąd zaślepiłem EGR nie to auto aż chce się nim jezdzic:)
-
pompa vacum
Ciezko mi na telefonie jak wroce do domu to Ci wstawie albo mozesz poszukac w temacie Egr cieknie poraz enty czy jakos tak. Tam jest wszytko dokladnie opisane:)
-
pompa vacum
Jest widoczny na samej zaworu, ściągasz go zaślepiasz jakąś śrubą no i możesz jechać przetestować czy coś się zmieni:)
-
pompa vacum
Odepnij wężyk na gorze zaślep go jakąś śrubą i się przejedz, zobaczysz czy jest jakaś różnica czy nie. Jak nie pomoże to wtedy bd myśleć dalej:) mi pomogło zaślepiłem egr i furmanka już 3 miesiąc jezdzi jak głupia:D
-
pompa vacum
Bardziej do odpalania, one mają za zadanie podgrzać komorę spalania i ułatwić rozruch do mocy nic nie maja. A jeżeli Ci się nie zbiera od dołu sprawdziłbym EGR:)
-
Rorzad - rolki INA/NTN / pasek bije.
Ta firma produkuje częsci dla największych firm tj. INA, SKF itp:)
-
Service in 2000 km
Że masz wymienić olej i filtry za 2000 tys km. Taki przegląd.
-
Rorzad - rolki INA/NTN / pasek bije.
Tak... nie masz sie czym przejmować NTN o ile dobrze kojarzę to Japońska firma, robi cześći łożyskowe,miałem w Hondzie:)
-
Rorzad - rolki INA/NTN / pasek bije.
Ja mam cały rozrząd firmy INA i pompe HEPU, jak narazie wszytko git:)
-
[AWX] Od któego roku montowany był filtr czastek stałych
To pewnie jakiś niemiec sobie zamontował żeby być pro eco
-
[AWX] Od któego roku montowany był filtr czastek stałych
W b6 w standardzie nie były montowane filtry cząstek stałych, chyba na życzenie niemca.
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
Nie powiem Ci dokładnie ile było, byłem za bardzo skupiony na drodze ale na czerwone pole zaczynało wchodzić, może by jeszcze coś pociągnął, ale w Rzeszowie co chwile autostrada sie konczy
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
Mój AWX 220 i ani kilometra wiecej:) opony 205
-
Ilość mikronów na klapie? (sedan)
ja mam wszędzie 120 130 mikronów, natomiast na wszytkich drzwiach niżej szyby dokładnie taka szerokość jak Ty zaznaczyłeś na klapie 200, zdziwiło mnie to osatnio
-
Brak sygnalu wylaczenia swiatel i rezerwy paliwa w b7
Tak zostawilem dolutowalem do niego tylko 2 kabelki i tyle, nie widze potrzeby wylutowywania starekgo;) mysle ze jak bd troszke mniejszy to nic sie nie stanie tylko zeby za cichy nie byl;)
-
Brak sygnalu wylaczenia swiatel i rezerwy paliwa w b7
Ja nowy głosniczek dałem do otworu w tylnej obudowie licznika, osadziłem go na kleju, trzyma jak tralala:) musisz dolutować 2 kabelki od nowego do starego głosniczka. Nie wiem czy biegunowsc ma jakieś znaczenie, u mnie działał i tak i tak, ale podłączyłem tak jak ma być Rozebranie i przylutowanie licznika to jakies max 30 min, najgorzej jest wyciągnąć licznik tak żeby nie zarysować górnej obudowy kierowniczej ale pomału z głowa i wyjdzie
-
Brak sygnalu wylaczenia swiatel i rezerwy paliwa w b7
W ASO nie wiem. Na aledrogo widzialem po 50 złociszy. Tam nie ma kabelków, głosnik jest przylutowany na 4 nożkach do płytki, no i plus i minus.
-
Brak sygnalu wylaczenia swiatel i rezerwy paliwa w b7
Ja wziąłem ze słuchawki telefonicznej, na wielkość jest prawie taki sam jak oryginalny:) Mieści sie idelanie w tylej obudowie licznika, może minimalnie ciszej chodzi ale przynajmniej o swiatłach nie zapominam:)
-
Opony marangoni 205/50 17"
Żalezy jaki model, ja miałem zeta linea czy jakoś tak, nie pamietam juz dokładnej nazwy:)
-
Opony marangoni 205/50 17"
Miałem te opony jakis czas temu w Hondzie, o ile sie nie myle to Włoski producent. Jak dla mnie były zbyt głośne i po deszczu trzeba było bardziej uważać, żeby sięo metr za daleko nie przejechac Średnio byłem z nich zadowlony
-
Dźwięk "gong" w zegarach
To ja już to zrobisz to daj znać
-
Dźwięk "gong" w zegarach
Tak, brzęczyk to ten głosniczek po środku przez niego jest generowany dzwięk. Pewnie i jest do zrobienia ale chyba nie warto, można przy okazji zegary uszkodzić.. Ja zostałem narazie przy standardowym" "piiiiiiiiiiiii"
-
Dźwięk "gong" w zegarach
Ja widziałem, ostanio rozbierałem i wymianiałem głosniczek bo wogóle mi nie działał i często zdarzało mi się auto na światłach zostawiać. Co do tych brzęczków to wydaje mi się,że to jeden układ, tylko inaczej brzmi w teście zegarów, a inaczej sygnalizuje np niewyłączone światła.
-
Dźwięk "gong" w zegarach
Też robiłem ostanio test zegarów i ten gong mi się spodobał, dużo ładniej brzmi niż ten standardowy brzęczyk ale niestety nie da się go zmienić;/