Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djmesiu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez djmesiu

  1. Głośniczek jest w tylnej częsci licznika, musisz go wyciągnąć, odkręcić tylną obudowę. Głośniczek zobaczysz odrazu jest na 4 długich pinach
  2. W moim przypadku czyszczenie pomagało na krótki czas, zwykle problem wracał po tygodniu. Odkąd zaślepiłem EGR nie to auto aż chce się nim jezdzic:)
  3. djmesiu odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 1.9TDI
    Ciezko mi na telefonie jak wroce do domu to Ci wstawie albo mozesz poszukac w temacie Egr cieknie poraz enty czy jakos tak. Tam jest wszytko dokladnie opisane:)
  4. djmesiu odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 1.9TDI
    Jest widoczny na samej zaworu, ściągasz go zaślepiasz jakąś śrubą no i możesz jechać przetestować czy coś się zmieni:)
  5. djmesiu odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 1.9TDI
    Odepnij wężyk na gorze zaślep go jakąś śrubą i się przejedz, zobaczysz czy jest jakaś różnica czy nie. Jak nie pomoże to wtedy bd myśleć dalej:) mi pomogło zaślepiłem egr i furmanka już 3 miesiąc jezdzi jak głupia:D
  6. djmesiu odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 1.9TDI
    Bardziej do odpalania, one mają za zadanie podgrzać komorę spalania i ułatwić rozruch do mocy nic nie maja. A jeżeli Ci się nie zbiera od dołu sprawdziłbym EGR:)
  7. Ta firma produkuje częsci dla największych firm tj. INA, SKF itp:)
  8. djmesiu odpowiedział(a) na Timek temat w 1.6
    Że masz wymienić olej i filtry za 2000 tys km. Taki przegląd.
  9. Tak... nie masz sie czym przejmować NTN o ile dobrze kojarzę to Japońska firma, robi cześći łożyskowe,miałem w Hondzie:)
  10. Ja mam cały rozrząd firmy INA i pompe HEPU, jak narazie wszytko git:)
  11. To pewnie jakiś niemiec sobie zamontował żeby być pro eco
  12. W b6 w standardzie nie były montowane filtry cząstek stałych, chyba na życzenie niemca.
  13. djmesiu odpowiedział(a) na adi55 temat w 1.9TDI
    Nie powiem Ci dokładnie ile było, byłem za bardzo skupiony na drodze ale na czerwone pole zaczynało wchodzić, może by jeszcze coś pociągnął, ale w Rzeszowie co chwile autostrada sie konczy
  14. djmesiu odpowiedział(a) na adi55 temat w 1.9TDI
    Mój AWX 220 i ani kilometra wiecej:) opony 205
  15. ja mam wszędzie 120 130 mikronów, natomiast na wszytkich drzwiach niżej szyby dokładnie taka szerokość jak Ty zaznaczyłeś na klapie 200, zdziwiło mnie to osatnio
  16. Tak zostawilem dolutowalem do niego tylko 2 kabelki i tyle, nie widze potrzeby wylutowywania starekgo;) mysle ze jak bd troszke mniejszy to nic sie nie stanie tylko zeby za cichy nie byl;)
  17. Ja nowy głosniczek dałem do otworu w tylnej obudowie licznika, osadziłem go na kleju, trzyma jak tralala:) musisz dolutować 2 kabelki od nowego do starego głosniczka. Nie wiem czy biegunowsc ma jakieś znaczenie, u mnie działał i tak i tak, ale podłączyłem tak jak ma być Rozebranie i przylutowanie licznika to jakies max 30 min, najgorzej jest wyciągnąć licznik tak żeby nie zarysować górnej obudowy kierowniczej ale pomału z głowa i wyjdzie
  18. W ASO nie wiem. Na aledrogo widzialem po 50 złociszy. Tam nie ma kabelków, głosnik jest przylutowany na 4 nożkach do płytki, no i plus i minus.
  19. Ja wziąłem ze słuchawki telefonicznej, na wielkość jest prawie taki sam jak oryginalny:) Mieści sie idelanie w tylej obudowie licznika, może minimalnie ciszej chodzi ale przynajmniej o swiatłach nie zapominam:)
  20. Żalezy jaki model, ja miałem zeta linea czy jakoś tak, nie pamietam juz dokładnej nazwy:)
  21. Miałem te opony jakis czas temu w Hondzie, o ile sie nie myle to Włoski producent. Jak dla mnie były zbyt głośne i po deszczu trzeba było bardziej uważać, żeby sięo metr za daleko nie przejechac Średnio byłem z nich zadowlony
  22. To ja już to zrobisz to daj znać
  23. Tak, brzęczyk to ten głosniczek po środku przez niego jest generowany dzwięk. Pewnie i jest do zrobienia ale chyba nie warto, można przy okazji zegary uszkodzić.. Ja zostałem narazie przy standardowym" "piiiiiiiiiiiii"
  24. Ja widziałem, ostanio rozbierałem i wymianiałem głosniczek bo wogóle mi nie działał i często zdarzało mi się auto na światłach zostawiać. Co do tych brzęczków to wydaje mi się,że to jeden układ, tylko inaczej brzmi w teście zegarów, a inaczej sygnalizuje np niewyłączone światła.
  25. Też robiłem ostanio test zegarów i ten gong mi się spodobał, dużo ładniej brzmi niż ten standardowy brzęczyk ale niestety nie da się go zmienić;/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.