Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djmesiu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez djmesiu

  1. Ogólnie ciężka sprawa. Jakiś czas temu wymieniałem szklanki i panewki wałka, bo mnie z równowagi wyprowadzało to dudnienie. Po wymianie trochę ucichło ale nie całkiem coś tam jeszcze słychać jest dużo lepiej ale nie idealnie. Nrazie dałem sobie z tym spokój:))
  2. Wygląda na to, że paliwo cofa Ci się do baku, stąd problemy z odpalaniem. Stawiał bym uszczelnienie pompek tym bardziej, że miałem tak samo a po wymianie już 2 lata jest spokój:)
  3. djmesiu odpowiedział(a) na damiano8522 temat w Audi A4 B6/B7
    Dlatego warto brać! Kupuje wszelkie części w tej firmie i złego słowa nie mogę na nią powiedzieć) Możesz śmiało te wachacze kupować
  4. Tylko BP czasem Shell
  5. djmesiu odpowiedział(a) na djmesiu temat w Audi A4 B6/B7
    Wymieniałem sam także płaciłem tylko za łożysko jakieś 36 zł. U mnie to nie pomogło, był spokój na jakiś czas ale problem wrócił dalej. Stawiam raczej na całe sprzęgło które kosztuje w granicach 250 zł
  6. To też jakieś rozwiązanie ale u mnie niestety już nie pomogło. Parę stów na części poszło ale wartało:D
  7. Ja wymieniłem wczoraj szklanki i panewki, jak narazie buczenia nie ma, bujanie silnikiem na rozgrzanym też znikneło! Silnik pracuje zupełnie inaczej duuuużo ciszej:D zobaczymy co czas pokaże:)
  8. djmesiu odpowiedział(a) na djmesiu temat w Audi A4 B6/B7
    Po wymianie łożyska wszytko ucichło. Zobaczymy co bedzie po nabiciu klimatyzacji:)
  9. djmesiu opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Szukałem na forum ale nie znalazłem. Mam problem z klimatyzacja mianowicie strasznie hałasuje coś tak jak by świszczenie, pukanie nie wiem jak to nazwać. Dzieje się tak tylko wtedy gdy jest w trybie econ, po włączeniu wszytko ustaje z nawiewów leci zimne powietrze i słychać tylko klekot silnika. Napinacz nowy i pasek również. Miał ktoś taki problem?? Filmik poniżej
  10. Ja firmę Pro Choice jak i samego Marcina POLECAM!!! Kupiłem sprzęgło okazało się, że jest inne. Napisałem do niego co i jak, w ciągu kilku minut dostałem telefon. Sprzęgło zostało wymienione na takie jak potrzebowałem! Bardzo miły kontakt i poszanowanie klienta:)) Robiłem, robię i będę robił zakupy u Marcina:)
  11. Ja jak wyłacze calłkiem ogrzewanie to mi trzyma idelnie. Termostat jeden kupiłem tańszy to samo, oryginał tak samo. Doszedłem do wniosku, ze tak musi być )
  12. To jest normalne. Zmniejsz siłę nawiewu i temperaturę i będzie Ci trzymał 90stC.
  13. Też przez to przechodziłem... Po wymianie uszczelniaczy na PD i delikatnym wyczyszczeniu gniazd wszytko przeszło, już rok mam spokój:)) ODPUKĄĆ!
  14. Raczej napewno to jest jego wina i doskonale o tym wie, wątpię żeby ktoś zaoferował ponowną naprawę auta na swój koszt, będąc pewnym że wszytko zrobił dobrze. Przy tego typu na prawach nie można isć na skróty bo po krótkim czasie wszytko wyjdzie tak też stało się u Ciebie. I jak kolega wyżej pisał radzę zmienić mechanika:))
  15. W jakiś lepszym serwisie pewnie i można, jeżeli to oni ewidętnie zawinili, to zależy czy warsztat ma ubezpiecznie od takiego typu rzeczy:) Jeżeli przed wymianą auto paliło dużo mniej oleju możesz również żądać dalszej naprawy na ich koszt na która prawie napewno nie będą chcieli się zgodzić
  16. No jeżeli u Cibie pobór oleju wynosi 4L/100 to jest ewidętnie za dużo. Mechanik musiał popełnić jakiś błąd w sztuce.
  17. To są 2 tematy dotyczące Twojego problemu, jeżeli masz oznaczenie silnika ALT http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228604-relacja-z-remontu-silnika-a4-b6-20-alt/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/111040-propozycja-rozwiazania-problemu-oleju-w-silniku-20-alt/ Dużo ludzi się z tym problem zmaga, nie którym bierze więcej nie którym mniej ale zawsze coś bierze. Ogólnie Altki bardzo lubią olej, mimo remontów silnika modyfikacji odmy problem zostawał w mniejszym lub większym stopniu.
  18. Wesołych Świąt Wszytkim:)
  19. Ja kupiłem za 150 zł ale są tańsze:)
  20. Ja kupiłem osram cool blue intense, świecą naprawde fajnie ale po deszczu widzę tylko ciemność
  21. Coś pięknego! wrzuć foty wnętrza!
  22. djmesiu odpowiedział(a) na Mateusz Szul temat w 1.9TDI
    Miałem identycznie, ale u mnie okazały się oringi pompek do wymiany.
  23. Nie odpowiem Ci na to pytanie robilem ale na odwrot:)
  24. Jak wszytko dobrze polutujesz to max 20 min

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.