Treść opublikowana przez djmesiu
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Ogólnie ciężka sprawa. Jakiś czas temu wymieniałem szklanki i panewki wałka, bo mnie z równowagi wyprowadzało to dudnienie. Po wymianie trochę ucichło ale nie całkiem coś tam jeszcze słychać jest dużo lepiej ale nie idealnie. Nrazie dałem sobie z tym spokój:))
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
Wygląda na to, że paliwo cofa Ci się do baku, stąd problemy z odpalaniem. Stawiał bym uszczelnienie pompek tym bardziej, że miałem tak samo a po wymianie już 2 lata jest spokój:)
-
Wymiana wahaczy
Dlatego warto brać! Kupuje wszelkie części w tej firmie i złego słowa nie mogę na nią powiedzieć) Możesz śmiało te wachacze kupować
-
Na jakich stacjach tankujecie
Tylko BP czasem Shell
-
klima hałasuje
Wymieniałem sam także płaciłem tylko za łożysko jakieś 36 zł. U mnie to nie pomogło, był spokój na jakiś czas ale problem wrócił dalej. Stawiam raczej na całe sprzęgło które kosztuje w granicach 250 zł
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
To też jakieś rozwiązanie ale u mnie niestety już nie pomogło. Parę stów na części poszło ale wartało:D
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Ja wymieniłem wczoraj szklanki i panewki, jak narazie buczenia nie ma, bujanie silnikiem na rozgrzanym też znikneło! Silnik pracuje zupełnie inaczej duuuużo ciszej:D zobaczymy co czas pokaże:)
-
klima hałasuje
Po wymianie łożyska wszytko ucichło. Zobaczymy co bedzie po nabiciu klimatyzacji:)
-
klima hałasuje
Witam Szukałem na forum ale nie znalazłem. Mam problem z klimatyzacja mianowicie strasznie hałasuje coś tak jak by świszczenie, pukanie nie wiem jak to nazwać. Dzieje się tak tylko wtedy gdy jest w trybie econ, po włączeniu wszytko ustaje z nawiewów leci zimne powietrze i słychać tylko klekot silnika. Napinacz nowy i pasek również. Miał ktoś taki problem?? Filmik poniżej
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Ja firmę Pro Choice jak i samego Marcina POLECAM!!! Kupiłem sprzęgło okazało się, że jest inne. Napisałem do niego co i jak, w ciągu kilku minut dostałem telefon. Sprzęgło zostało wymienione na takie jak potrzebowałem! Bardzo miły kontakt i poszanowanie klienta:)) Robiłem, robię i będę robił zakupy u Marcina:)
-
problem z utrzymaniem temperatury
Ja jak wyłacze calłkiem ogrzewanie to mi trzyma idelnie. Termostat jeden kupiłem tańszy to samo, oryginał tak samo. Doszedłem do wniosku, ze tak musi być )
-
problem z utrzymaniem temperatury
To jest normalne. Zmniejsz siłę nawiewu i temperaturę i będzie Ci trzymał 90stC.
-
Wzrósł poziom oleju - A4 B7 2.0. tdi BPW
Też przez to przechodziłem... Po wymianie uszczelniaczy na PD i delikatnym wyczyszczeniu gniazd wszytko przeszło, już rok mam spokój:)) ODPUKĄĆ!
-
Audi A4 B6 2002r 2.0 benzyna - naprawa mechanika
Raczej napewno to jest jego wina i doskonale o tym wie, wątpię żeby ktoś zaoferował ponowną naprawę auta na swój koszt, będąc pewnym że wszytko zrobił dobrze. Przy tego typu na prawach nie można isć na skróty bo po krótkim czasie wszytko wyjdzie tak też stało się u Ciebie. I jak kolega wyżej pisał radzę zmienić mechanika:))
-
Audi A4 B6 2002r 2.0 benzyna - naprawa mechanika
W jakiś lepszym serwisie pewnie i można, jeżeli to oni ewidętnie zawinili, to zależy czy warsztat ma ubezpiecznie od takiego typu rzeczy:) Jeżeli przed wymianą auto paliło dużo mniej oleju możesz również żądać dalszej naprawy na ich koszt na która prawie napewno nie będą chcieli się zgodzić
-
Audi A4 B6 2002r 2.0 benzyna - naprawa mechanika
No jeżeli u Cibie pobór oleju wynosi 4L/100 to jest ewidętnie za dużo. Mechanik musiał popełnić jakiś błąd w sztuce.
-
Audi A4 B6 2002r 2.0 benzyna - naprawa mechanika
To są 2 tematy dotyczące Twojego problemu, jeżeli masz oznaczenie silnika ALT http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228604-relacja-z-remontu-silnika-a4-b6-20-alt/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/111040-propozycja-rozwiazania-problemu-oleju-w-silniku-20-alt/ Dużo ludzi się z tym problem zmaga, nie którym bierze więcej nie którym mniej ale zawsze coś bierze. Ogólnie Altki bardzo lubią olej, mimo remontów silnika modyfikacji odmy problem zostawał w mniejszym lub większym stopniu.
-
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
Wesołych Świąt Wszytkim:)
-
Modyfikacja - wyłączanie świateł po przekręceniu kluczyka w stacyjce
Ja kupiłem za 150 zł ale są tańsze:)
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Ja kupiłem osram cool blue intense, świecą naprawde fajnie ale po deszczu widzę tylko ciemność
-
A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
Coś pięknego! wrzuć foty wnętrza!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Problem z odpalaniem.
Miałem identycznie, ale u mnie okazały się oringi pompek do wymiany.
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Nie odpowiem Ci na to pytanie robilem ale na odwrot:)
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Jak wszytko dobrze polutujesz to max 20 min