Treść opublikowana przez djmesiu
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Zrobione, jednak 2 przewody zle podłączyłem przy przekazniku. Teraz grzeją lusterka i tylna szyba:) Przekaznik co jakiś czas tyka, tak ma być? i 2 przewody trochę się nagrzewają
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Dzięki za wyczerpującą wypowiedz z tego co patrzyłem na przekaznik to mam 30-87a. Juto jeszcze raz wszytko posprawdzam i dam znać
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Wczoraj już sprawdziłem wszelkie możliwości. Napięcie jest biało-żółtym, jak załączę ogrzewanie pojawia się też na biało-liliowym. Szyba tylna na 100% jest dobra bo przed wymianą klimatronika wszytko działało. Sprawdzę jeszcze ten przekaznik jutro i zobaczę wtedy bo już mi pomysłów brakuje.
-
czy ten podnośnik nada się ?
Ja mam taki sam i już rok mi służy, z tą różnicą że, dostałem 2 kobyłki niby w gratisie
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Też mam ten sam problem... Kupiłem przekaznik, polutowałem jak na schemacie i grzeją tylko lusterka tylna szyba ani drgnie;/ Wcześniej na starym klimatroniku grzała bez problemu. Może być to wina przekaznika? nie jest to oryginał ale z chin też nie.
-
Moja Strefa Blasku :)
Kawał dobrej roboty, szkoda że tak daleko mieszkasz byłbym u Ciebie:) Można wiedzieć jaki koszt takiej usługi?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:)
-
Noclegi Zakopane
Dzięki! Przyda się na następny urlop
-
Urlop w Bieszczadach
Jak chodzenie po górach to polecam Tarnicę, byłem tam wczoraj całkiem przyjemnie się wychodzi i fajne widoki. Można iść szlakiem niebieskim prowadzi on z Wołosatego czas wyjścia 2.30h lub czerwonym z Ustrzyk Górnych ponad 3 godziny. Z Tarnicy można przejść jeszcze na kilka innych szczytów.. Co jeszcze?pewnie Solina tam musi być każdy
-
Które fotele wygodniejsze?
Też bym stawiał na te z B7
-
[BPW B7]wytarcie na pompowtryskach- potrzebna pilna informacja BPW-wynik napraw:)
Dobrze wiedzieć, za jakiś czas i ja będę musiał coś działać z gniazdami.
-
[BPW B7]wytarcie na pompowtryskach- potrzebna pilna informacja BPW-wynik napraw:)
Sorry że się wtrącam, kompletna regeneracja głowicy wraz gniazdami pompek kosztowała Cie 1100 zł??
-
Czego słuchamy w trasie :)
Ja na dalekie trasy proponuje jakąś dobrą sieczkarnie, takich wykonawców jak, Deorro, Nervo, DVBBS, Garrix itp. Jechałem teraz na wakacje 1500 km i fajnie się tego słuchało:D Oczywiście każdy ma inny gust:)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To może i ja się wybiore na ten spocik, chociaż raz
-
Noclegi Zakopane
Witam Za 2 tygodnie wybieram się do Zakopanego na weekend, może ma ktoś do polecenia jakieś noclegi w miarę tanie? nie zamierzam w nim siedzieć tylko coś pozwiedzać także nie potrzebuje wypasu:)
-
Bardzo sporadczyny problem z odpalaniem - Nie odstaje paliwa?
PD= Pompowtryski. Są tam takie oringi które z czasem poprostu się wystrzępiają co powoduję własnie problem z odpalaniem po dłuzszym postoju. Postaw auto przodem z górki i będziesz mniej więcej pewny gdzie szukać przczyny.
-
Bardzo sporadczyny problem z odpalaniem - Nie odstaje paliwa?
Miałem takie same objawy. Winne okazały się uszczelki na PD
-
Co warto sprawdzić przed dłuższa trasą?
Dzieki:) narazie 1500 km zrobione i nic sie nie dzialo zaniedlugo powrot;)
-
Czarny dach
Kolega ma czarny mat fajnie to wygląda, ale narzeka ze mu się to brudzi:)
-
Co warto sprawdzić przed dłuższa trasą?
WItam W piątek wybieram się w dluższą trasę ok 1500 km. Co warto sprawdzić przed wyjazdem oprócz płynów?? Co wy sprawdzacie przed dłuższymi wycieczkami? Jest to pierwsza moja dłuższa droga Audiczką dlatego mam małe obawy Niby juz wszytko sprawdziłem ale może jeszcze o czymś zapomniałem:)
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Mi też się odkleiła, kupiłem jakiś klej tapicerski pokleiłem, ale długo nie wytrzymało. Miałem szczęście ze ktos sprzedawał 30 km ode mnie w idealnym stanie Pojechałem kupiłem i juz rok mam spokój
-
[TDI PD] Wymiana oleju i filtrów
ja wymieniam max co 15 tysi:) srednio co jakieś 13 tys
-
Sygnał zmiany biegu Pytanie
dzięki za odpowiedz:)
-
Sygnał zmiany biegu Pytanie
Moja znajoma twierdzi ze to ma, nie widziałem tego na własne oczy bo obecnie przebywa w Niemcowni. Dziwne mi się to wydawało bo nie słyszałem jeszcze o takiej opcji:)
-
Sygnał zmiany biegu Pytanie
Witam Jako że nie posiadam A4 B7 pytanie kieruje do tych co ją posiadają Czy w B7 1.9 TDI 116 KM nie pamiętam dokładnie jakie oznaczenie silnika,istnieje coś takiego jak sygnał lub kontrolka przypominająca o zmianie biegu czy też kiedy go najlepiej zmienić??