Treść opublikowana przez djmesiu
-
zmiana dzwięku buzzera
Witam Dzisiaj z czystej ciekawości zrobiłem test zegarów, doszedłem to testu dzwięku "gong" czy jakoś tak. Spodobał mi się ten dzwięk nie jest taki ciagły piiiiiiiiiii tylko jak gong z przerwami pi pi pi pi. Moje pytanie brzmi czy da się ustawić, żeby właśnie taki dzwięk, sygnalizował np. niewyłączone światła?? Czy nie ma takiej możliwości?
-
Brak komputera pokładowego
To masz tak zwanego "pól fisa" wyświetla on tylko to co opisałeś wyżej.
-
mandat z fotoradaru stacjonarnego ale brak fotki
Dlatego napisałem chyba, nie byłem do końca pewny czy można czy nie:)
-
mandat z fotoradaru stacjonarnego ale brak fotki
Ogólnie zdjęć już teraz nie wysyłają, tez dostałem ostanio 100 zł i 4 pkt,przekroczyłem o 25 km, przyszedł dokument ale bez zdjęcia. Można się ubiegać o przedstawienie dowodu czyli zdjęcia. Co do zgromadzonych pkt raczej tego nigdzie nie sprawdzisz, nie ma chyba jeszcze takiego systemu co by pozwalał na sprawdzenie punktów zgromadzonych na koncie.
-
Odpalanie audi 1,9 - problem, Proszę o pomoc
Miałem tak samo kilka miesięcy temu, też był problem z odpaleniem, a jak już odpalił to zaczynał dymić.Wymieniłem wtedy oringi na pompkach i problem ustał, do tej pory mam spokój.
-
Kopci na czarno. AWX.
No w moim przypadku to pomogło i obeszło się bez większych kosztów:)
-
Kopci na czarno. AWX.
Miałem taka sama sytuacje jak Ty, czyściłem egr chyba z 4 razy i ciągle dymienie po tygodniu wracało, wkońcu odpiąłem wężyk od egra w celu sprawdzenia czy to coś da i odziwo wszytko ustało, niedawno go zaślepiłem, auto jest dynamiczniejsze nie puscza dymka aż chce się nim jezdzić i co najważniejsze wkoncu nie wstydzę się nacisnąć na gaz, bo wczesniej delikatne naciśnięcie powodowało chmure dymu za mną. Sprawdz może cos pomoże:)
-
Spotkania na drodze
R7 JAREK Widziano dzisiaj godz. 13.30 Pizzeria matrix Borek Stary:D
-
Broki - gdzie one się znajduja
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/186316-dziwne-odbijanie-w-filtrze-powietrza-19-tdi-avb-avf-awx-bke/page-27w tym temacie masz wszytko opisane i na temat broków i szklanek:)
-
Strefa Śmiechu
Wśród nocnej ciszy, głos sie rozchodzi To audi quattro bokami chodzi czem prędzej się wybierajcie, dobre gumy zakladajcie upalać pora Przyszli znaleźli BMW w rowie Nie miało trakcji - każdy to powie Tylko quattro doda biegu Na asfalcie i na śniegu w każdą pogodę Przybieżeli na ulice kibice pooglądać jak śmigają audice zima ulice mrozi quattro w poślizgu chodzi zapnij pas, wciskaj gaz. Siądź wygodnie, obie ręce na kierę nie ma strachu, możesz liczyć na szperę masz przecież fajną furę, wjedziesz na każdą górę quattro masz – wygrywasz Fordy, Ople niechaj stoją w garażu A ty śmigaj swoim Audi w wirażu Nieważne jaka buda quattro uczyni cuda no to ryp! - śniegiem syp! Oczywiście nie moje, znalezione w internetach
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
ok dzięki:)
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
http://allegro.pl/55-zestaw-zaslepek-egr-tdi-vw-audi-skoda-seat-i4860006840.htmlczyli takie ustrojstwo może być?
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Witam Mam problem chyba z EGRem. Zauważyłem że od pewnego czasu auto stało sie tak mułowate ze cieżko było nim wyprzedzić malucha, z czasem przy dodawaniu gazu doszło tez dymienie na czarno. Dzisiaj z ciekawości odpiąłem wężyk od EGRa, zaślepiłem go śrubka i pojechałem się przejechać, auto odzyskało moc i przestało dymić. Wydaje mi się ze egr już całkiem siadł bo czyściłęm go jakieś 2 tygodnie temu, pomogło tylko na chwile. I co w takim wypadku? z śrubką w wężyku jezdził nie bede no chyba że można:D Myśle nad zaślepieniem go. Check engine w moim roczniku nie występował. Wystarczy zaślepic i po problemie czy trzeba wyłączac to programowo?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Lampka od schowka !
Sprawdz siłownik od schowka, miał plastikowe zaczepy które się wyłamywały.
-
Problem z dobraniem numeru do Pompy Vacum- pomoc
Z tego co widze w etce to miałeś taki nr 038145209A
-
Problem z dobraniem numeru do Pompy Vacum- pomoc
Pompe z końcówka A i C mam do sprzednia jedna Luka druga boscha.
-
Problem z dobraniem numeru do Pompy Vacum- pomoc
No możesz spokojnie zamawiać tą nowsza z uszczelka metalową.
-
Problem z dobraniem numeru do Pompy Vacum- pomoc
Starsze typy pomp miały dwie gumowe uszczelki, w nowszych już była jedna metalowa. Ja miałem pompe z końcówką A, pozniej kupiłem nowszą z końcówką N.
-
Pompowtryski
"Przekładka" cieżko zrozumieć o co mu konkretnie chodziło. Ale ja bym sobie dał spokój z tym mechanikiem, chyba ze chce Ci używaną pompkę kupić i to miał na myśli mowiąc przekładka:)
-
Pompowtryski
Z tym że oringi na pompkach trzeba wymieniac co jakiś czas to prawda, bo łatwego życia to one nie maja. Ale cena ze te uszczelnienia to jakaś z kosmosu jest, zestaw na jedną pompke kosztuje w granicach 30-35 zł w zależności od sklepu co daje max 150 zł na wszytkie 4 pompki, ale żeby aż 300 zł?? to te uszczelnienia chyba pozłacane muszą być
-
Polecany sklep motoryzacyjny w Rzeszowie z dobrymi cenami
Polecam kolegów z forum Tom77 i dzik. Maja naprawde dobre ceny:) Napisz do nich i wszytkiego sie dowiesz.
-
Który laptop wybrać?
Ciężka sprawa, pograć może i pograsz, ale na najniższych detalach. Ta karta graficzna nie jest zbyt dobra, była montowana do laptopow z najniższej polki i nie jest przystosowana do gier tak samo jak 6310, bardziej do prostych czynności typu ogladanie filmu, czy przeglądanie internetów:) Lepiej dolożyć troszke kupić coś lepszego bo z takimi to bedzie Cie ku..... szczelała:)
-
Spryskiwanie szyb na mrozie, a dmuchawa.
Raczej normalne, też to mam:)
-
Żarówka Osram Night Breaker
Jakaś tam róznica w świetle jest, ale o mało zauważalna, jedynie barwa może troszkę się zmienić na lekko białawy ale żadne żarówki nie oddadzą takiego efektu jak ma xenon. Sam myśle nad zmiana.