Treść opublikowana przez Buszek
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
tańsze 3 szt z możliwoscia pojedyńczo: http://www.allegro.pl/item656384806_dekielki_porsche_org_z_herbem_3stuki.html droższe 4szt: http://www.allegro.pl/item648826664_dekielek_felgi_porsche_996_i_986_komplet_4_sztuki.html
-
[B5 AKN] Analiza nowej przepływki
jak na 50litrach robisz 500km to spalanie jest 10litrów - no nie ma jeszcze upalnego lata ale sądze że latem taki wynik to spokojnie w miejskiej jeździe na krótkich dystansach jest do osiągnięcia. ok ale dlaczego w takim razie fis wskazuje ze pali ok 13l? poczekamy z tym jak w trase pojade zobaczymy czy spadnie czy cos robimy z tym N75?
-
[B5 AKN] Analiza nowej przepływki
no ok ale co wtedy z tym spalaniem nie tak? bo o 4l podskoczyc to troche nie bardzo
-
[B5 AKN] Analiza nowej przepływki
no własnie i to tak jak przeplywka zaczela sie walic podskoczylo do 15 i ostatnio zrobilem na 50l ok 400km gdzie normalnie w miescie wychodzilo ok 530-580, co prawda teraz spalanie jeszcze skacze ale w przyblizeniu pokazuje mi ze mam jeszcze do przejechania po 30km ok 500 wiec juz cos tu lepiej
-
[B5 AKN] Analiza nowej przepływki
Spalanie w aucie to obecnie w mieście ok 13l, troche to dziwne wie ktoś moze od razu co nie tak? Wczesniej bylo miasto ok 9l, pozniej podskoczylo do 15-16l, po wymianie przeplywki co jakis czas spada obecnie po 30km jest 12 z groszem. Wtf ze tak spytam ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dzięki bede pilnowal
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to spostrzegawczy jestes nie no byly
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ogolnie to ja na chwile wpadlem ale widzialem ze nowi przybywaja szkoda malo furek bylo dzis ale damy rade
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ok w razie co dogadamy sie na spocie czy dzis czy jutro z rana, powiem tak ze zalozylem przeplywke ta nowa na starej spalanie mi wyskakiwalo ze 15l w miescie teraz wyzerowalem i patrze na srednie spalanie raz mialo 10l ale ustalo na 13 cos tu tez nie zabardzo jak byl kupywany palil 8,5 a tu nagle po roku 13? mowa o miescie bo na nowej poza w trasie jeszcze nie mierzony
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adam pamietaj o bo jak nie to bedzie a moge sie spoznic z 30min dzis
-
Strefa Śmiechu
:polew: to jest ten roczny niewidoczny
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:polew: Adam tak na marginesie jak mozesz to wes jutro VAG'a przeplywka bedzie rano zamontowana to na spocie bedzie mozna zobaczyc
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grzegorz wszystkiego najlepszego :bicz3: to jutro na spota GRazny wszystkich zbiera i pijemy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
słuchajcie moge mieć przepływke z ASO za ok 550zl oryginal o znaczeniu BX na koncu a teraz mam B, ale moge miec z Holbexu na Żeromskiego tez oryginal taki jak mam z B oznaczeniem za ok 400zl w ASO za 550 jesli oddam stara przeplywke, w Holbexie 400 a jesli oddam stara oni wysylaja i jak jest oryginalna to jeszcze ok 150zl oddaja. Czyli nowa wychodzi za ok 300zl brac?
-
Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/pics/0e061e6a17e4.jpg
-
Ciekawe kawałki Trance'owe (aktualizacja)
Andy Duguid: Andy Duguid feat. Leah - Don't Belong Andy Duguid feat. Julie Thompson - Falling Andy Duguid feat. Leah - Wasted Polecam Andy Duguid with Mr Sam feat. Solarstone - Hold My Breath (Andy Duguid Remix) Andy Duguid feat. Donna & Anthony - My Number i mój ulubiony z tej płyty: Andy Duguid feat. Alanah - Run ATB: atb_-_what_about_us atb_-_a_new_day atb_-_atb_pres._jades_-_communicate i z tej płyty także mój ulubiony to: atb_-_my_everything
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ale wiesz fure trzeba umyc i mysle ze trzeba bylo by z baniak wziac ze soba zeby na miejscu dopucowac co by byla
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mysle ze moze nastepny tydzien jakos jak ladna pogoda bedzie?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tak jak napisalem zeby sie liczyc w walce o puchar, trzeba bylo brac udzial w dwoch kategoriach...
-
Rajd Polski 24-28.06.2009
OS Mikołajki wychodzi coś koło 250zl moze od nas z ega ktoś na mikołajki uderzy jak da rade gdzies stanac bez opłaty
-
[B5 AKN] A4 2,5 V6 AKN - AVANT
kolega zgubil widocznie tak jak ja zaslepki bedziesz gdzies zamawial? bo mi potrzebna tez jest ale chcialbym dostac juz malowana to mozesz podzielic sie skad zalatwisz Auto felgi bralbym 1 ale na 17" to serio kiepsko wygladaja no i te lampy tyl
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W sumie nie poszło źle Adam miał 3 czas i chyba 3 miejsce mu wyszło w kat. B, ja chyba 4. Nie czekaliśmy do końca bo co sie okazalo aby sie liczyć w klasyfikacji ogólnej trzeba było brać udział co najmniej w 2 kategoriach Adam a co do tej oponki okazalo sie ze zeszlo powietrze bo przy feldze byla nie szczelna, felga akurat ta byla oddana do renowacji i kiepska farba w srodku byla bo po zdjeciu okruszki farby w srodku w oponie byly...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to mój tel takie foty robi [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 15:38_________________________________________________Co do logów to kiedy ci pasuje możemy zrobić a jakie grupy to się popatrzy chyba że Adam będzie szybszy i podpowie nie no bylem odwiedzic tak jak mowiles i swietna jest ta hala
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Fajna nowa miejscowa do zdjec odkryta przez Patryka :gwizdanie: :
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
noł problem a co do środy to chyba bede