Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. tańsze 3 szt z możliwoscia pojedyńczo: http://www.allegro.pl/item656384806_dekielki_porsche_org_z_herbem_3stuki.html droższe 4szt: http://www.allegro.pl/item648826664_dekielek_felgi_porsche_996_i_986_komplet_4_sztuki.html
  2. jak na 50litrach robisz 500km to spalanie jest 10litrów - no nie ma jeszcze upalnego lata ale sądze że latem taki wynik to spokojnie w miejskiej jeździe na krótkich dystansach jest do osiągnięcia. ok ale dlaczego w takim razie fis wskazuje ze pali ok 13l? poczekamy z tym jak w trase pojade zobaczymy czy spadnie czy cos robimy z tym N75?
  3. no ok ale co wtedy z tym spalaniem nie tak? bo o 4l podskoczyc to troche nie bardzo
  4. no własnie i to tak jak przeplywka zaczela sie walic podskoczylo do 15 i ostatnio zrobilem na 50l ok 400km gdzie normalnie w miescie wychodzilo ok 530-580, co prawda teraz spalanie jeszcze skacze ale w przyblizeniu pokazuje mi ze mam jeszcze do przejechania po 30km ok 500 wiec juz cos tu lepiej
  5. Spalanie w aucie to obecnie w mieście ok 13l, troche to dziwne wie ktoś moze od razu co nie tak? Wczesniej bylo miasto ok 9l, pozniej podskoczylo do 15-16l, po wymianie przeplywki co jakis czas spada obecnie po 30km jest 12 z groszem. Wtf ze tak spytam ?
  6. to spostrzegawczy jestes nie no byly
  7. no ogolnie to ja na chwile wpadlem ale widzialem ze nowi przybywaja szkoda malo furek bylo dzis ale damy rade
  8. ok w razie co dogadamy sie na spocie czy dzis czy jutro z rana, powiem tak ze zalozylem przeplywke ta nowa na starej spalanie mi wyskakiwalo ze 15l w miescie teraz wyzerowalem i patrze na srednie spalanie raz mialo 10l ale ustalo na 13 cos tu tez nie zabardzo jak byl kupywany palil 8,5 a tu nagle po roku 13? mowa o miescie bo na nowej poza w trasie jeszcze nie mierzony
  9. Adam pamietaj o bo jak nie to bedzie a moge sie spoznic z 30min dzis
  10. :polew: to jest ten roczny niewidoczny
  11. :polew: Adam tak na marginesie jak mozesz to wes jutro VAG'a przeplywka bedzie rano zamontowana to na spocie bedzie mozna zobaczyc
  12. Grzegorz wszystkiego najlepszego :bicz3: to jutro na spota GRazny wszystkich zbiera i pijemy
  13. słuchajcie moge mieć przepływke z ASO za ok 550zl oryginal o znaczeniu BX na koncu a teraz mam B, ale moge miec z Holbexu na Żeromskiego tez oryginal taki jak mam z B oznaczeniem za ok 400zl w ASO za 550 jesli oddam stara przeplywke, w Holbexie 400 a jesli oddam stara oni wysylaja i jak jest oryginalna to jeszcze ok 150zl oddaja. Czyli nowa wychodzi za ok 300zl brac?
  14. http://www.sadistic.pl/pics/0e061e6a17e4.jpg
  15. Andy Duguid: Andy Duguid feat. Leah - Don't Belong Andy Duguid feat. Julie Thompson - Falling Andy Duguid feat. Leah - Wasted Polecam Andy Duguid with Mr Sam feat. Solarstone - Hold My Breath (Andy Duguid Remix) Andy Duguid feat. Donna & Anthony - My Number i mój ulubiony z tej płyty: Andy Duguid feat. Alanah - Run ATB: atb_-_what_about_us atb_-_a_new_day atb_-_atb_pres._jades_-_communicate i z tej płyty także mój ulubiony to: atb_-_my_everything
  16. no ale wiesz fure trzeba umyc i mysle ze trzeba bylo by z baniak wziac ze soba zeby na miejscu dopucowac co by byla
  17. mysle ze moze nastepny tydzien jakos jak ladna pogoda bedzie?
  18. tak jak napisalem zeby sie liczyc w walce o puchar, trzeba bylo brac udzial w dwoch kategoriach...
  19. OS Mikołajki wychodzi coś koło 250zl moze od nas z ega ktoś na mikołajki uderzy jak da rade gdzies stanac bez opłaty
  20. kolega zgubil widocznie tak jak ja zaslepki bedziesz gdzies zamawial? bo mi potrzebna tez jest ale chcialbym dostac juz malowana to mozesz podzielic sie skad zalatwisz Auto felgi bralbym 1 ale na 17" to serio kiepsko wygladaja no i te lampy tyl
  21. W sumie nie poszło źle Adam miał 3 czas i chyba 3 miejsce mu wyszło w kat. B, ja chyba 4. Nie czekaliśmy do końca bo co sie okazalo aby sie liczyć w klasyfikacji ogólnej trzeba było brać udział co najmniej w 2 kategoriach Adam a co do tej oponki okazalo sie ze zeszlo powietrze bo przy feldze byla nie szczelna, felga akurat ta byla oddana do renowacji i kiepska farba w srodku byla bo po zdjeciu okruszki farby w srodku w oponie byly...
  22. to mój tel takie foty robi [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 15:38_________________________________________________Co do logów to kiedy ci pasuje możemy zrobić a jakie grupy to się popatrzy chyba że Adam będzie szybszy i podpowie nie no bylem odwiedzic tak jak mowiles i swietna jest ta hala
  23. Fajna nowa miejscowa do zdjec odkryta przez Patryka :gwizdanie: :
  24. noł problem a co do środy to chyba bede

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.