Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. z mazowieckiego jak w marcu smigalismy.. fotka z przodu ale babka powiedziala ze tata jest wlascicielem i on jak nie wiadomo kto prowadzil odpowiada foto rozmazane jest ale rejestracje ponoc widac bylo i patrzylem ze w marcu ta trasa lecielismy ehh szkoda gadac... oponki chyba beda pozniej ;(
  2. :polew: :polew: :polew: a tam Adam odrazu z naszych pamietaj ze Alony auto wymieka przy moim :gwizdanie: co tu sie łudzić nie no zart Alona chyba sie nie gniewasz :decayed: ja dla Twojej fury mam pełen podziw ok zwijam narty [br]Dopisany: 07 Maj 2009, 00:13_________________________________________________Adam mieliscie racje co do tego wezwania rozmazane ale pkt zalapal szkoda gadac ile... mama tylko mowi ze sprzedajemy samochod wkreca ale jest niezle wkurzona
  3. wiesz czy Paździoch czy nie ale nie jednego wymiecie na szosie ale nastepnym razem tą podsufitke Ci wymontuje i u siebie zaloze
  4. powiem Ci ze musze wlasnie zobaczyc bo w garazu to samo jest to cos z przodem pokrywy zaworo bo juz patrzalem ale damy radę widocznie cos dalej jest ne tak dziękowa za spota to się nazywa witaj w kręgu właścicieli 2,5 tdi ja całą pokrywe wymieniałam łacznie z uszczelką od spodu a pozniej sie okazalo, że jeszcze przez oring kapie od filtru oleju :wallbash: ale tak ogolnie to na samochod nie narzekam pomimo ze wymieniany przez rok był pasek rozrzadu, termostat, wahacze, sterownik pompy wtrysku... bla bla bla a tak to nie szwankuje
  5. powiem Ci ze musze wlasnie zobaczyc bo w garazu to samo jest to cos z przodem pokrywy zaworo bo juz patrzalem ale damy radę widocznie cos dalej jest ne tak dziękowa za spota
  6. również dzięki też w domu a tam pizza nie zdrowa ale kozak była teraz w ramach rewanżu zapraszamy do ega hehe Pzdr dla siostry bliźniaczki
  7. Nie wiem czy było ale macie: a drugiego na pewno nie było to coś posiada moja babcia w łazience uwaga REAL FOTO :polew: :
  8. w sumie racja ale wlasnie od tego jestescie zeby kolezance pomoc
  9. pre_pl ja tez mam taki jak ona z zawiasem 1BE i wcale nisko nie siedzi a wrecz przy dobrych kapciach bedzie slicznie wygladac
  10. w ogole w srode jak bylem w gda bylem po ta zaslepke w aso 45zl za zagruntowana chcieli i jeszcze musial bym przyjechac w poniedzialek po nia chyba jednak poszukam jej w tym samym kolorze na szrocie albo aaallegro
  11. jak cos w srode też bym sie pisał tzn bede napewno jechał ale to zalezy od matury wiecie jak wynik bedzie kiepski to nie liczcie na mnie :gwizdanie: ale trzymajcie kciuki zadzwonie do Patryka w srode tak po 15 i dam znac
  12. bardzo ładne i zadbane autko kolorek wiadomo felgi też ciekawie sie prezentuja, ale moim zdaniem tylne lampy i te diody dawaj srodka foty bo widze ze biala skorka i jakie plany itp :gwizdanie:
  13. dokladnie pozniej napisze jak tata przyjedzie ktora godzina gdzie co i jak bo ja nie pamietam ______ 9maja (sobota) na godz 9 na Wojsku ulica Królewiecka nie to wojsko gdzie basen jest kryty tylko z drugiej strony brama naprzeciwko wjazdu na basen delfin takie czołgi maja małe na bramie 16maja (sobota) na godz 9 w WORDzie to juz wiadomo gdzie Na zawody musi być kierowca + pilot wezcie jakies kartki do pisania dlugopisy linijke przydadza sie do rajdu przypominam na orientacje, dodatkowo kierowca robi sprawnościowy sprawdzian autem na czas i podczas rajdu są dwa przejazdy, na pierwszym dostaje sie testy BRD. Jesli bedziecie pewni ze przyjedzie ktos z was dajcie wczesniej znac to was zapisze wczesniej, bo inaczej to sami przed zawodami musicie
  14. to sie cieszyć tylko a nie kasa z nieba sie nie bieżę
  15. kbibi powiedz gdzie stoi potrzebna mi zaslepka od sprysku wiem ze jezdzil klon po egu
  16. zobaczy dopiero na aucie pewnie a nauka szkoda gadac.. wlasnie zwijam i znowu do poduchy najgorzej polak ustny bo trze wykuc na pamiec wiec narty
  17. własnie sie sluchalo ale sie zapomnialo ale mina byla ich najlepsza jak mijalismy zerwali za nami chyba z kilka minut zanim dogonili ale jest looz mama tez ma beke tylko kaska i punkty :gwizdanie:
  18. Historia tak brzmi: lecielismy sobie koło 200km/h z takim kolesiem z a8 raz my pierwsi potem on i pod łodzia wyprzedzamy czarnego passata on 100 a my prawie 200 jak za nami wycial a powyzej 51km/h jest 10pkt mama wie panowie Policjanci sie jarali autem pytali ile kucykow a starszy de best: a nie widać było no i podroz miala byc taniej niz pociagiem a wyszlo jakbysmy pociagiem jechali Patryk mama wie siedziala z tyłu
  19. co tam z oponkami jednak poczekam mialem sie odkuc ze starszyma tu 10pkt zalapal :polew: taki jest
  20. 6maja maturka.. ;( polski ustny ehh ja jeszcze pomysle zobacze moze tak byc ze w ostatniej chwili z wami sie zabiore Patryk brak czasu z galeria obecnie musicie mi to wybaczyc po maturach rusze to
  21. Alona no my nie damy rady nie wierzysz w nas wbijemy sie wszyscy do Patryka w auto co by taniej za wache wyszlo
  22. no ja chce jeszcze prócz felg wpakować body s4 i w progi te listwy z s4 ale kasa i czas pozyjemy zobaczymy :gwizdanie: a foteliki moze kiedyś jakaś al-cantara felgi moze po maturze juz na aucie beda
  23. hehe to teraz po rejstracji chociaz ktora to :gwizdanie: Adam racja jakbys blizniaka postawil juz wiem ktora :> ale srodek serio ladna skorka ale ja tam skory nie lubie
  24. po fotach widze ze wypad udany no i mało was wcale nie było ktora furka wygrala puchar :gwizdanie: chwalic sie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.