Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. a tak na pw voytek80 to możesz zapodac ile dales za swoje lemfordery i od kogo na allegro lifter polecam kolesia z allegro: -carde- ma nicka ja od niego bralem i powiem ze jestem zadowolony, oczywiscie jesli myslisz juz w lemfordery isc
  2. ok to najwyzej za jakies 15min bo i tak lece w tamta stronę :>
  3. rafal_1281 trzeba było sprawdzić czy twój w ich też chodzi wrazie czego miałbyś 3 samochody w zależności od humoru
  4. ładny kolor jak mój, zadbana również widać szkoda tylko że kombi
  5. może wpadnę na chwile coś koło 19-20 jak coś to trąbne albo będzie mnie słychać
  6. Patryko jak tam przyczepa sie sprawuje, może jakies foty bys pokazal, bo takie ogladanie innych to wiesz, a my chcemy Twoja obejrzec co nie
  7. że tak powiem szykuje sie coś ciekawego powiedz skąd Ty tą kasę bierzesz na wszystko
  8. a kiedy chcialbys wtedy sprawdzac? bo ja pamietam ze napewno mialem aku jeden taki luzem bo kiedys do domu przynioslem i sie CB bawilem jutro bym Ci potwierdzil bo teraz nie chce mi sie za pozno hehe
  9. o ile pamietam ja chyba mam w garazu
  10. :slina: piękne prosimy o opis jeszcze i wiecej fotek
  11. dzięki trochę to trwało ale jakoś poszło teraz patrze i z zachwytu wyjść nie mogę :gwizdanie: świetne zdjęcia świetnych aut [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 20:35_________________________________________________ z przyczyn ode mnie nie zależnych :ranting1: tylko żarty [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 20:38_________________________________________________Ja już mieszkanko na kółkach mam pod domem za***ista sprawa Tylko nie wiem jak lodówkę odpalić spoko Patryk nastepnym razem na spota przywiez opijemy lodowke tez sie sprawdzi
  12. juz dopisany nie znalem nicka z forum
  13. mi tam normalnie pobiera moze sprobuj jeszcze raz, czy Ci pobiera i dopiero błąd?
  14. http://www.megaupload.com/?d=MLOYX58V blaugrana jak cos to tu są do pobrania oryginalne
  15. kbibi jak bede myślał zmienić felgi to Tylko Avus orginalne 17' do S4
  16. ja tam wierze w Kubicę ze znajdzie się i tak na podium w końcu Polak
  17. http://www.megaupload.com/?d=MLOYX58V jak ktoś chce Zdjęcia oryginalne ze Spota :>
  18. Polecam: http://www.nimportequi.com/videos.php Jak ktoś widział wyczyny Remi Gaillard'a to tu są wszystkie ja najbardziej lubię PEOPLE ARE STRANGE rozwala mnie P.s jak było to przeoczyłem
  19. może jakieś laski w bikini na tle morza. bedzie spoko tylko przed sesją umyjmy auta dobre ja zwijam cya, padniety czlowiek
  20. ja tam z niektórych nie jestem zadowolony ale powiadają ze to juz zboczenie
  21. przypominam ze kilka bylo cykanych i jest zlozonych ostatnie zdjecie mi sie podoba jak tam na bulwarze wszystkie auta w sam raz na letni baner spotów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.