Treść opublikowana przez regmac
-
[B5 ADP] Plastik za fotelami przednimi odchodzi od tapicerki
tutaj mozesz zapoznac sie z tym problemem http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_plastik_na_tyl_fotela_kierowcy-t37582.15.html
-
17-stki do Passata co o nich sądzicie?
http://moto.allegro.pl/item534033864_felgi_s_line_audi_orginalne_17_polerowane.html http://moto.allegro.pl/item535285987_audi_orginal_s_line_17_cali_audi_a3_s3_tt.html http://moto.allegro.pl/item538892392_audi_a4_a6_alu_felgi_s_line.html
-
Drodzy klubowicze, potrzebuję kilku głosów ;-)
prosze
-
[ALL B6] Czy warto zakładać RNS-e do B6 ?
Witam, noszę się z montażem Rns-e do mojej audi. Proszę o opinie tych, którzy mają taką nawigację. 1. Czy warto wydać 2 tys na jej montaż? 2. Czy ma jakieś dodatkowe funkcje vs audi concert? 3. Jak się komponuje w desce. Bardzo lubie wyglad z audi concert i nie chcialbym go zepsuc. z gory dzieki za odpowiedz
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
17 cali, 235/45/17
-
[ALL B6] Instrukcja obsługi A4 B6
Ja kupiłem swoją na allegro. W formie elektronicznej nie znajdziesz w sieci - szukalem chyba z 3 godziny
-
Chrzczone paliwo
bezpieczne paliwo jest przy stacjach HM - kiedys w motorze zrobili badania. Na zadnej nie wykryli problemów z jakoscia
-
Jaki telefon kupić do 1000zł
Polecam e66, masz w niej wszystko, bardzo ladne wykonczenie
-
[ALL B6] Jak zdemontować uchwyt pod telefon ?
podepnę się pod ten temat. Czy udało Ci się odkręcić ten uchwyt?? Z chęcią go odkupie od Ciebie
-
[ALL B6] Montaż małej NAVI w B6
Dzieki, z checia ogladne fotki. Myslalem o RNS-e ale koszty sa zbyt wysokie - poza tym lubie wyglad tablicy z radiem concert.
-
[ALL B6] Montaż małej NAVI w B6
Witam, mam do Was pytanie. Czy ktoś z Was dokonał montażu małej NAVI w Waszym aucie lub ma wiedzę na temat takiego montażu?? Jestem posiadaczem audi B6 2004 rok z kolorowym FIS. Znalazłem takie części na allegro: 1. Sterowanie http://www.allegro.pl/item511534981_audi_wlacznik_przelacznik_sterownik_nawigacji.html 2. Czytnik http://www.allegro.pl/item517502281_czytnik_nawigacja_dx_blaupunkt_audi_4bo_919_887_e.html 3. Antena http://www.allegro.pl/item511413406_antena_gps_smb_do_mfd_mcd_audi_dx_blaupunkt_f_v.html I teraz kolejne pytania. 1. Czy jeszcze cos bedzie potrzebne?? 2. Czy instalacja sterownika odbywa się na zasadzie plug&play?? Czy trzeba coś ciągnąć pod instalacje?? Czy ktoś z Was ma zdjęcia wyświetlacza w komunikatem NAVI?? Czy czytelnie podaje instrukcje?? Z góry dziękuje za odpowiedź
-
[ALL B6] Roleta bagażnika a kanapa z Avanta
witam, po długim oczekiwaniu udało mi się wymienić fotele i kanapę w moim Avancie B6 - wymiana zwykłej na skórzaną. Niestety tak jak koledzy mnie informowali pojawił się problem z montażem rolety. Czy macie jakiś sposób jak ja zamontować w oparciu od sedana?? Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie. z góry dzięki za pomoc
-
[ALL B6] Wymiana foteli i kanapy na skórę
udalo sie kupic, czekam na wymiane
-
[ALL B6] Wielka prośba o pomoc i poradę - dopasowanie tapicerki (zdjęcia)
mysle, ze temat mozna zamknac - fotele kupione, czekaja na wlozenie, kolor idealny
-
Punto w dziurze
ta jeszcze byla oznakowana, w Krakowie na sasiedniej ulicy taka dziura nagle wypadla przed peugeotem 307. Wpadl do polowy a kierowca nie mial jak wyjsc. Dopiero ciezki sprzet uratowal auto i prowadzacego.
-
[ALL B7] My ride 3,0 TDI
czym ja nasmorowales??
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
- Trabant inny jak wszystkie
w tym wypadku to prawdziwy entuzjasta- [ALL] Czy na zimę opony rozmiar węższe ?
wg mnie w a4 nie zakladaj węższej ok 195. Rzeczywiście sa rózne opinie wsrod wulkanizatorow. Swoja droga 185/65/15 nie jest zamiennikiem 195/65/15. Jest zamiennikiem 195/60/15 np. astra II- Ubezpieczenie Interrisk
mnie wyplacali odszkodowanie po tym jak najechal mnie tramwaj. Ogledziny ok, wyplata po 2 tyg. wiec raczej bez problemow- [ALL B6] elementy wymienne w tapicerce drzwi
witam, mam pytanie w sprawie elementow wymiennych w tapicerce drzwi. Czy element ze zdjecia otoczony czerwona linia jest wymienny?? Tzn czy moge zamontowac ten element w innym kolorze?? dzieki- [ALL] Co sądzicie o paskach rozrządu Gates?
I GATES i CONTI specjalizuja sie w paskach, oboje dostarczaja paski na pierwszy montaz. Mysle ze jakosc jest taka sama. Wazne jest zrodlo zakupu, najlepiej z paragonem- [ALL B6] Audi a4 avant 1.8 T quattro - tłumik od sedana
czyli rozumiem ze problem jest tylko w kwestii zamocowania tlumika. Sama puszka jest taka sama?? dzieki za odpowiedz- [ALL B6] Audi a4 avant 1.8 T quattro - tłumik od sedana
moze uscisle pytanie. Mialem mala przygode. Otoz wjechal w moj tyl motocyklista i zgial caly lewy tlumik. W serwisie nowy kosztuje 870zl + 250zl za chromowana koncowke. Na allegro jest oto taki zestaw http://www.allegro.pl/item450755521_audi_a4_s4_8e_b6_1_8_turbo_tlumik_koncowy_190ps.html. Czy wg Was bede mogl zaadoptowac ten lewy tlumik do mojego Avanta?? z gory dzieki za pomoc- jest jest jest wygrana PL z CZ
mielismy szczescie, ze Czechom nie starczylo czasu... A tak na powaznie to w koncu grala druzyna, brawa za przelamanie dla Pawla Brozka, a Kuba powoli klasa swiatowa - Trabant inny jak wszystkie