Treść opublikowana przez OskiUK
-
Nieznany kominikat.
Pewnie koledze chodzi o ASP i słaby aku. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Naprawa licznika Audi A4 B6
Poszło pw Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Padł pilot kluczyka 8E0837220K
Jesli jest ta sama czestotliwosc to bedzie dzialac.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Dokładnie tak:)
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Bedzie problem z adaptacja immo, aczkolwiek nie jest to niemozliwe.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Tak
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Bez immo off zapomnij, ze uruchomisz ten licznik;)
-
VCDS brak długiego KODOWANIA
Nie da sie zmienić na długie kodowanie. W krótkim vcds Ci podpowiada co możesz zakodować, ale myśle, ze standard, czyli oska/quattro czy rodzaj skrzyni. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zegary anglik - europa
Odczytaj eeprom licznika, zamien zawartosci nastepujacych komorek: h324 na 40, h325 na 1F, h32C na 08 i h32D na 1C. Zapisz eeprom i masz prawidłowe wskazania.
-
Zegary anglik - europa
Mozna. Pozniej Ci podeśle co w eepromie zmienić. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
interfejs K+CAN Commander PIN
W żadnym noncrypto nie podaje sam PINu, trzeba z hexa wyciągać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
interfejs K+CAN Commander PIN
Read eeprom encrypted Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
interfejs K+CAN Commander PIN
Odczytaj normalnie eeprom i wstaw tu. Podam Ci pin. W 200 jest niekodowany Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Pewnie to kwestia interface, musialbys VCDSem sprobowac;) BTW Twoj kolor ma juz zakodowany zegar
-
FIS, czy pół-FIS - chce średnie spalanie i nic więcej :)
Nie da sie zakodować by pokazywał średnie spalanie, nawet gdy aktywujesz pełnego kompa bez manetki. Bedzie zasięg i tyle. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
AIRBAG
Tak, spotkał się. Bez podpięcia kompa wiele nie wywnioskujesz, oprócz tego, iż pewnie coś nie styka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana obudowy Airbag kierowcy
Jest
-
a4 b7 2005r, automatyczne zamykanie zamków...
Nie wiem jak w b7 ale prawdopodobnie mozna to wyłączyć kodowaniem modułu komfortu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Naprawa/wymiana licznika A4 B7 8E0920901H pomoc w problemie z fis
Poszło na priv. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Naprawa/wymiana licznika A4 B7 8E0920901H pomoc w problemie z fis
Mogę Ci sklonować licznik, ale jestem z Poznania Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Gaśnie, po czym ciężko odpala
Chlopaki, trafilo sie skomplikowane auto. Objawy to: na wolnych obrotach silnik po kilku minutach gasnie i trzeba dlugo krecic rozrusznikiem by znow odpalil. Po ostrej jezdzie, przy dojezdzaniu np do swiatel ten sam objaw silnik gasnie i znow trzeba go dlugo rozrusznikiem krecic. Wymienione zostaly pompa vacuum z nowa uszelka, przewody paliwowe, filtr paliwa. VCDS nie wywala zadnego bledu. Gdzie szukac przyczyny? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
BKD spadek mocy, gasnie - prosba o ocene logow- update
Dzieki. Problem byl w samym turbo czy w sterowaniu podcisnie iem? I pytanie z innej beczki: czy fizycznie wyciety egr z chlodnica musi byc wyciety rowniez w sofcie? Probowalem flashowac ecu, ale na kazdym innym sofcie odpalal i gasl po chwili, ale to nie byla kwestia immo. Sent from my iPhone using Tapatalk Problem z niedoladowaniem rozwiazany - podeszla kolejna pompka/modul vacuum (czy jak to sie tam nazywa na podszybiu) i blad zniknal definitywnie, a co za tym to wrocila moc:) Pozostal problem z dymieniem na czarno, ale bede ladowac jak bozia przykazala egr i chlodniczke plus wymiana wezykow podcisnienia i flash ecu, zobaczymy co z tego wyniknie. Nowy update. Okazalo sie,ze soft w ecu byl tragicznie stuningowany. Po wgraniu ori flasha przestalo kopcic, ale wystapil nowy problem w postaci problemow z uruchomieniem. Auto odpala i odrazu gasnie nawet kilka razy pod rzad, czasem wskoczy na 600 obrotow na kilkanascie sekund i przy nacisnieciu gazu znow gasnie. Raz na jakis czas zapali i jak jedzie jest ok, choc jakby troche zmulony, ale znow przy zwalnianiu problem sie ponawia - gasnie i trzeba go krecic kilka dobrych razy. Co moze byc przyczyna, ze dzieje sie tak po powrocie do orisoftu? (100% odpowiedni) Winny okazuje sie egr, albo jego sterowanie. Moze ktos rzcic okiem na logi? dyn 3 http://vaglog.pl/log_259983.html dyn 11 http://vaglog.pl/log_259982.html Czy klapa gaszaca w BKD ma stany posrednie? Tj czy steruje doplywem ilosci powietrza czy tylko gasi silnik? Zastanawiam sie czy moze byc przyczyna gasniecia
-
BKD spadek mocy, gasnie - prosba o ocene logow- update
Panowie, potrzebna pomoc, punkt zaczepienia. Silnik w A3 8P BKD. Auto ciezko odpala (szczegolnie cieple) ciezko sie zbiera, moj AWX to przy nim rakieta, przy przespieszaniu dymi na czarno. Po przekroczeniu 110km/h wpada w tryb awaryjny i wywala blad 16619 - Boost Pressure P0235 - 000 - Regulation Range not Reached. Na postoju trzesie, dymi przy przegazowaniu. Wszystkie rury i rurki sprawdzone, ic nowy, zawor na podszybiu sprawdzony. Innych bledow na VCDS nie ma. Co wiecej po odpieciu MAFa lepiej sie zachowuje, bo z podlaczonym MAF na pedal gazu reaguje z opoznieniem, ma mniej mocy i czesto gasnie, bo nie daje sie wkrecic na obroty. MAF 100% sprawny z mojego AWXa. Poprosze o jakis punkt zaczepienia :|
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Chlopaki, a czy cyfrowy tuner 4E0910148B z a8 podejdzie?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Panowie, ktoś się orientuje co to za licznik 8e0920982N, angol rb8 to wiem, ale mono czy kolor? Sent from my SM-G928F using Tapatalk