Treść opublikowana przez marcinoa4b5
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy:)
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
no ładnie to wygląda, ostanie foty robią robote:)pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Wymiana termostatu WAHLER
2 st C i po co niby ma zaślepiać chłodnice? z tego co mi wiadomo nie robi się tego wcale;/;/
-
Climatronic sam przyśpiesza prędkość nadmuchu.
a myślałem, że tylko u Mnie dziwne takie fazy xDD, no ale skoro tak ma być to oki:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum a4:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy nowego na forum:)
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
1.8 aeb ośka manula 225/40/18 średnio wychodzi też koło 10l/100km większość trasa 3/4 do pracy, reszta miasto, na 44L zrobione 470km +-
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
jakie koło kolego pakujesz>:>:L>??
-
swieci kontrolka airbag, brak poduszek w fotelach
01217 - Side Airbag Igniter: Driver Side (N199) A to nie przypadkiem strona kierowcy?? sprawdź połączenia pod siedzeniem kostki potrafią się rozłączyć z czasem, a tym bardziej jak fotel się przesuwa, najlepiej na małe tyrtki je ścisnąć:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejo:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej witamy nowego:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum nowego użytkownika:)
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
O_o widzę kolega z okolic, ciekawie działasz z a4:):)fajnie w dobrą stronę:) sprawdź na wlepce w bagażniku jaki był seryjnie aku nie ma co ładować 80Ah:)myślę, że nie ma sensu pchać większego jak 70Ah
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
W końcu kolego trafiłem na twój temat, stolik to masz zajefajny:). możesz zdradzić ile Cię kosztował nowy zbiorniczek ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy, mam nadzieję, że uda się coś trafić dobrego^^
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj znajdziesz na forum wszelkie potrzebne info tylko szukać:P pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy nowego kolegę na forum pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj, na forum też chętnie popatrzyłbym na foto tej twoejj b-osiem pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum, mam nadzieję że znajdziesz odpowiednią sztukę dla siebie:)