Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinoa4b5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinoa4b5

  1. a wiesz kolego czy to takie łożysko podchodzi bo trochę wnikałem i chyba o takie biega: http://allegro.pl/lozysko-sprezarki-klimatyzacji-35x55x20-nsk-i5340203656.html ? a możesz coś więcej na temat tych cylindrów i tłoków co się z nimi może dziać?
  2. u mnie jest podobny przypadek , jak załączę klimę to słychać takie chrupanie i jak zrzuciłem pasek to koło po którym śmiga lekko się kreci i kręci a środek jak zacznę kręcić ręką to z oporem i chrupie:( . Jakieś sugestie może to być wina łożyska, że pod obciążeniem zaciera się?
  3. Śmiało zakładaj i nie ma się co zastanawiać, zobaczysz ile się zaoszczędzi pln:) 40stopni do przełączania wystarczy
  4. Udany zakup u kolegi bardzo dobre ceny i ekspres wysyłka, polecam i do następnego
  5. http://aceef.pl/naprawa.htm tu bez problemu ci to ogarną
  6. Cze kolego ty masz na sprzedaż sprężarkę klimy do ajm-a?
  7. http://a4-klub.pl/index.php?/user/5881-gwerty/ przeróbka na xenon, bixenon, malowanie tel. 662677497 dzwoń
  8. :)no teraz ładnie się prezentuje na tej feli jakie masz w nich ET?
  9. witaj na forum
  10. spoko dzięki za info:)tak czy inaczej:) i zgadza się 64cm to żadne obniżenie ale chciałem wiedzieć^^ przemek a ty mówisz o 17" ?
  11. 64-63cm rant błotnika do ziemi? i jakie proponowałbyś opony 215/40, 215/35? a i chodzi mi jeszcze o to czy od środka przy zwrotnicy nic nie będzie obcierać?
  12. Hej podpowie ktoś czy podejdą fele do B5 FWD 18" 4x9j ET 35 na to oponki 225/40/18
  13. marcinoa4b5 odpowiedział(a) na vega25 temat w Audi A4 B5
    ok czyli zamotać coś w tym stylu z tych preparatów i gąbeczka do tego:) chyba że ktoś poleca jakiś sprawdzony nazwa firme etc:) jest tego opór więc wybrać będzie w czym tak czy inaczej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.