Treść opublikowana przez marcinoa4b5
-
Wahacze ruville jaka różnica A4 B5
pisz do niego na PW http://a4-klub.pl/index.php?/user/817-dzik/
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
ee no beze mnie nie wolno . tylko u mnie ten weekend odpada bo dziś jestem w ck a jutro lecę na Auto Moto Show
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Sandomierz koło bajli
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
No pasuje się spiknąć bo brak spotów w naszej okolicy a ja mam blisko:) jeśli b6 ci w głowie to jak kto lubi
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
nie gadaj że swoim nie jedziesz do ślubu ? jak możesz...gdzie ta pasja:P chyba musimy zrobić spota przed ślubem. Ja jadę swoim i nie wyobrażam sobie innej fury
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Hehe to lepiej teraz zakładaj bixa montuj zderzak, gwinta no i w dół:) po ślubie może być gorzej ...
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
też może bym się kiedyś pojawił
-
[B5 AFN] Green Kaktus
czyli obyło się bez żadnej motki z hamplami bixa polecam to bardzo przydatny mod:) furka kox
-
Hokej z przedlifta do polifta
z przedlifta do polifta za idealnie tego nie spasujesz, będzie za krótka po obu stronach brakie około centa może mniej jak dobrze pamiętam
-
Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie
bix jest git , mega przyjemnie się będzie teraz jeździło jakiej firmy brałeś za wiechę?
-
Audi A4 B5 1.6 - mój granatowy sedanik
fajnie że trafiło w ręce kolejnego forumowicza, niech dba i buja dalej powodzenia
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
bardzo dobrze Ci się wydaje, było już o tym, to żaden s4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Czerwona Bepiątka 1.8T
jakie parametry koła i opon?- Nowicjusz - wątek powitalny
- Co to za zderzak tył avant ?
ale w tym co podałeś widzisz profil odcięcia jest delikatnie wyżej a ten co podał oyamabdg jest na zero to dla mnie dziwne pozatym przedlift s4 ma chyba takie numery: 8D9 807 301 C- Sprężyny - kropki
mowa o tyle czy na przód? 2xzielona i 1x srebrna na tył to 1BE do 1.8T i 1.9TDI 3xzielona i 1xsrebrna to 1BA na tył do 1.9TDi i 1.8T niech Mnie ktoś poprawi jeśli się mylę- Zawieszenie gwintowane jakie wybrać
Różnica jest tylko w tyle miedzy przed i poliftem, są inne mocowania górne z tyłu- Co to za zderzak tył avant ?
no z esy to on na pewno nie jest tylko stylizowany na es- Co to za zderzak tył avant ?
po nr to jest tył do avant polift, ktoś tylko psiknał dokładkę w kolor i coś przerobił ala dyfuzor z esy- [B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
możliwe, że w tym tygodniu widziałem cie na machowie?- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
jakie założyłeś odboje?oryginał czy coś innego? Z tyłu mam ori, z przodu brak..H&R i tak się ugina max pół centymetra jak masz tył miekki na ori to dawaj wałki gumowe na nich jest ok nie siadają jak oryginał http://allegro.pl/pret-walek-gumowy-wypelnienie-gumowe-i6148360537.html tylko nie wiem czy zwykła wiertarka to rozwierci, mi znajomek robił na tokarce i poszło na wolnych obrotach nie topiło gumy- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
jakie założyłeś odboje?oryginał czy coś innego?- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
no na bogato:)ładnie pięknie jest cały czas w dobrym kierunku:):)na ile cm jest teraz??- Audi A4 B5 1.9tdi by Budzik93
pewnie na 8 tysi fajnie sie jeździ?zwłaszca w deszcz, zmień na 4,3K zobaczysz różnicę<polecam> - Czerwona Bepiątka 1.8T