Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinoa4b5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinoa4b5

  1. pisz do niego na PW http://a4-klub.pl/index.php?/user/817-dzik/
  2. ee no beze mnie nie wolno . tylko u mnie ten weekend odpada bo dziś jestem w ck a jutro lecę na Auto Moto Show
  3. No pasuje się spiknąć bo brak spotów w naszej okolicy a ja mam blisko:) jeśli b6 ci w głowie to jak kto lubi
  4. nie gadaj że swoim nie jedziesz do ślubu ? jak możesz...gdzie ta pasja:P chyba musimy zrobić spota przed ślubem. Ja jadę swoim i nie wyobrażam sobie innej fury
  5. Hehe to lepiej teraz zakładaj bixa montuj zderzak, gwinta no i w dół:) po ślubie może być gorzej ...
  6. też może bym się kiedyś pojawił
  7. czyli obyło się bez żadnej motki z hamplami bixa polecam to bardzo przydatny mod:) furka kox
  8. z przedlifta do polifta za idealnie tego nie spasujesz, będzie za krótka po obu stronach brakie około centa może mniej jak dobrze pamiętam
  9. bix jest git , mega przyjemnie się będzie teraz jeździło jakiej firmy brałeś za wiechę?
  10. fajnie że trafiło w ręce kolejnego forumowicza, niech dba i buja dalej powodzenia
  11. bardzo dobrze Ci się wydaje, było już o tym, to żaden s4
  12. jakie parametry koła i opon?
  13. ale w tym co podałeś widzisz profil odcięcia jest delikatnie wyżej a ten co podał oyamabdg jest na zero to dla mnie dziwne pozatym przedlift s4 ma chyba takie numery: 8D9 807 301 C
  14. marcinoa4b5 odpowiedział(a) na oyamabdg temat w Audi A4 B5
    mowa o tyle czy na przód? 2xzielona i 1x srebrna na tył to 1BE do 1.8T i 1.9TDI 3xzielona i 1xsrebrna to 1BA na tył do 1.9TDi i 1.8T niech Mnie ktoś poprawi jeśli się mylę
  15. Różnica jest tylko w tyle miedzy przed i poliftem, są inne mocowania górne z tyłu
  16. no z esy to on na pewno nie jest tylko stylizowany na es
  17. po nr to jest tył do avant polift, ktoś tylko psiknał dokładkę w kolor i coś przerobił ala dyfuzor z esy
  18. możliwe, że w tym tygodniu widziałem cie na machowie?
  19. jakie założyłeś odboje?oryginał czy coś innego? Z tyłu mam ori, z przodu brak..H&R i tak się ugina max pół centymetra jak masz tył miekki na ori to dawaj wałki gumowe na nich jest ok nie siadają jak oryginał http://allegro.pl/pret-walek-gumowy-wypelnienie-gumowe-i6148360537.html tylko nie wiem czy zwykła wiertarka to rozwierci, mi znajomek robił na tokarce i poszło na wolnych obrotach nie topiło gumy
  20. jakie założyłeś odboje?oryginał czy coś innego?
  21. no na bogato:)ładnie pięknie jest cały czas w dobrym kierunku:):)na ile cm jest teraz??
  22. pewnie na 8 tysi fajnie sie jeździ?zwłaszca w deszcz, zmień na 4,3K zobaczysz różnicę<polecam>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.