Treść opublikowana przez marcinoa4b5
-
B6 DIVISION
Panowie w b6 oryginał xenon jaki był palnik d1s czy d2s? znajomy szuka od czego zależy jaki tam u siebie ma? jaki polecacie osram? phillips? czy coś innego teraz dobre jakościowo? ktoś coś?
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
świetne foty, pięknie się prezenci, masz mega czyściutko
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
miałem kiedyś to samo w tylnych jarzmach oba dolne zapieczone ale jedno udało się rozruszać a 2 ukręcone nawierciłem bez żadnego naruszenia, ale było z tym zabawy, u Ciebie jak zawsze wysoki poziom
-
Jak duża butla do AJL 180 km quattro
spokojnie możesz pakować 53l a wejdzie około 41,5L za butlę trzeba dać około 300stów no i robocizna 100 sobie doliczył
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
No powiem, że w realu kolor koła to dopiero wyglądaauto mega wypasione...
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
świetne autko, wczoraj obadane w ck, pozdro
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
zadzwoń do najbliższego ASO audi na serwis podaj VIN i zobaczą Ci od ręki...
-
A4 B5 1.8T by Czarek
więcej fot daj, a w kodach wyposażenia sprawdź co do esp
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi ja 4 lata temu u starszego w aucie całą nowa podsufitkę kleiłem tym: http://allegro.pl/klej-tapicer-skaj-eko-skora-alkantara-0-8kg-i6849475012.html już tyle lat i świetnie się trzyma, jak coś to tylko bierz żeby rozprowadzać pędzlem,
-
[B5 ARJ] Clean Freak V6
który zmieniałeś? zew czty wew? na yt są filmiki jak jest rozwalony przegub wew
-
1.8T ANB - stuku, puku idą koszta, portfel otwórz się na oścież
No niestety tak jest ciężko powiedzieć dokładnie, że "to i to" ale od czegoś trzeba zacząć jeśli chcesz sam zdiagnozować
-
1.8T ANB - stuku, puku idą koszta, portfel otwórz się na oścież
no to może jednak warto tu najpierw się przyjrzeć i poszukać nieszczelności, jak odpalisz z rana silnik zimny to próbować wodą z płynem do naczyń psikać po przewodach ale to tak średnio. Jeśli masz dostęp do kompresora to wtedy działać jak na tym filmiku co ci podesłałem
-
1.8T ANB - stuku, puku idą koszta, portfel otwórz się na oścież
Cewki tez możesz sprawdzić w Engine bloki pomiarowe 015 i 016. W każdym z nich znajduje się licznik tzw. "missfire"-ów, czyli przerw w zapłonie. W momencie wystąpienia przerwy, licznik "missffire" zacznie dość szybko wzrastać aż do końca trwania testu. Wartości niezerowe na kanałach opisujących wszystkie cewki mogą oznaczać inny problem z silnikiem (np. uszkodzony przepływomierz lub czujnik położenia wałka rozrządu). W celu potwierdzenia uszkodzenia konkretnej cewki można (przy zgaszonym silniku) podmienić cewki miejscami i zweryfikować czy zamiana miejsc ma swoje odzwierciedlenie w kanałach pomiarowych. Cewki numerowane są licząc od rozrządu, a więc od frontu samochodu. Wiesz jeszcze nieszczelność w dolocie może gdzieś być, uszkodzony wężyk i dlatego słychać szum, uciekające powietrze no i przez to ciężko odpala i brak mocy na kanale 032 bloku pomiarowego silnika. Jeśli wartości w pierwszych dwóch kanałach bloku 32 są ujemne (osiągające np. -10%) możemy spodziewać się nieszczelności w dolocie – w ten sposób sterownik „broni się” przed jazdą na zbyt bogatej mieszance spowodowanej niedocieraniem do komory spalania zmierzonej ilości powietrza. Diagnoza polegać będzie na dokładnym sprawdzeniu szczelności dolotu i/lub cienkich przewodów podciśnieniowych (np. pęknięcie przewodu sterującego pracą DV rozszczelnia układ doładowania w sposób uniemożliwiający osiągnięcie pełnej mocy).
-
1.8T ANB - stuku, puku idą koszta, portfel otwórz się na oścież
Hej jak bym szedł chyba tropem spalania stukowego problem może być w złej jakości paliwa albo cewki mają juz swoje lata bo świece wymieniałeś?. Pamiętasz jakie dedykowane do 1.8t? Pozatym jak kompa masz to możesz też sprawdzić w blokach pomiarowych 020 wartości jakie powinny tam występować to same zera jak jest ok, no i log do tego zabiegu dynamicznie. A jak odpalasz na zimnym z rana to z komory silnika nie słychać łańcucha?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Trzeba szukać okazji, może się trafi w dobrym hajsie i kasa się znajdzie na mod
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
patrz kuba : https://www.olx.pl/oferta/fotele-recaro-audi-a4-b5-CID5-IDmzxYc.html#a5510e7ceb ostatnio sporo pojawia się recaro jednak cena wiadomo
-
1 i wsteczny nie wchodzi
Hej Miał ktoś może u siebie taki problem z biegami: W ostatnim czasie coraz częściej nie mogę wbić 1 biegu i tak samo ze wstecznym reszta biegów ok, sprzęgło się nie ślizga choć wysoko bierze, ale podobno ten typ tak ma. Na zgaszonym silniku wszystkie chodzą bardzo płynnie bez żadnego oporu, natomiast jak już auto odpalone i złapie temperaturę to biegi na postoju już tak ładnie nie wchodzą. Tylko na odpalonym ta 1 i wsteczny bardzo ciężko. Wymiana oleju w skrzyni nic nie pomogła. Może to być synchronizator 1 biegu?, a co ze wstecznym bo tam chyba nie ma?. Jakieś pomysły może ktoś z Was się spotkał z takim problemem ??. A i jeszcze te cięgna co idą od lewarka biegów pod autem i wchodzą w skrzynie mają luz tak ma być czy powinno być na sztywno?
-
soczewki ksenonowe i brak spryskiwaczy
wszystkie b6 mają soczewki do mijania i czy ma w ogóle xenon czy tylko żarówka halogenowa?
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
no przy takiej gumie to wiadomo, a na rh jakie chcesz załozyć? no 10j to juz wygląda ciekawie
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
O_o no to w takim razie 195/35/17 a te z landka to były 18 tak?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
tak były na fejsie z Pruszkowa Linarr je zgarnął
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
spokojnie wszystko w swoim czasieostatnio za 1.5 koła poszły czarne skóra
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
195/35/18 i coś tam się naciągnie
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
jak hajs się zgadza to wiszą Recaro http://allegro.pl/fotele-recaro-audi-a4-s4-b5-boczki-podlokietnik-i6832742813.html#thumb/4
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
jeszcze chyba nie widziałem twojego a4 na mieście, ale bagażnikiem mogę się zaopiekować jak uzupełnisz zapas hehe. Poza tym jak coś u mnie mam 8,5 cala z przodu ET 30 przy 60 cm jest schowane do środka