Treść opublikowana przez marcinoa4b5
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
wiesz szczeście w nieszcześciu że to ona w ciebie wjechał, oby wpadł lepszy hajs bo 200pln to troche słabo, co do garażu mam to samo ale może kiedyś coś sie znajdzie
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
bardzo dobrze zrobiłeś, że nie przyjąłeś. Ktoś się za bradzo przykleił do zderzaka:)co tam więcej w temacie działasz:>?
-
Gaz do oceny :)
pokaż zdjęcia jak wygląda montaż, kolektor wyjmował??
-
Laserred99 1.8t
nie baw się w żadne kity, lepiej raz a porządnie markowy gwint i będzie najlepsza opcja
-
Brems licht - 3ci stóp i sporadycznie ESP
Mi bremse licht zapalał się gdy była nadpalona zarówka stopu praktycznie niewidocznie a jednak i błąd wywalało, a u ciebie skro wywaliło błąd czujnika pedąłu hamulca więc może jednak on coś niedomaga tym bardziej że wywala błąd esp
-
A4 B6 1.6 PB Błąd Camshaft Position Sensor G40 Implausib
ja bym sprawdził czy jest styk przy kostce g40, często lubią przewody przyśniedzieć i nie przechodzi impuls. Jakiej firmy kupiłeś czujnik wałka??
-
[B6 AVF] Ciśnienie oleju - zapalająca się kontrolka
może licznik świruje skoro ćiśnienie sprawdzane l czujnik też ok
-
Zwinne Daily- A4B5 1.8T [AJL] Avant Quattro
tak samo potrzebne jak do xenonu
-
1.8T AEB - Prośba o analizę logów dynamicznych
Hej mam prośbę o ocenę logów dynamicznych silnik aeb 1998rok, wiem że słabo w nim co do konkretnej diagnostyki ale może coś powiedzą te logi, ostatnio silnik stał się zmulony bardzo słabo reaguje na gaz brak mu mocy, turbo zaczyna delikatnie już puszczać olej w dolot, luz poprzeczny nie jest jakiś strasznnie duży, wzdłóżny praktycznie niewyczuwalny, ale czasy świetności ma już chyba bardzo daleko za sobą, w silniku błedów brak, przed każdym logowaniem robiłem kasowanie błędów, prosze o ocenę:) Cały osprzęt seryjny, temperatura 28+ próby szczelności dolotu nie miałem jeszcze okazji zrobic ( tip w okolicy gdzie mocowana jest opaska na obudowę filtra jest delikatnie pęknięty ale nie wygląda żeby w tym miejscu coś było nieszczelne) na LPG: http://vaglogi.pl/log-002_007_0X95o33.html http://vaglogi.pl/log-003_025_Ebg321b.html http://vaglogi.pl/log-002_013_ZE4HU.html Benzyna: http://vaglogi.pl/log-002_007_g1bStc.html http://vaglogi.pl/log-003_025_fv2W5bv.html Jakieś pomysły sugestie mile widziane, uwagi co zrobiłem źle też:)
-
Cykanie 1.8 T
jakiej firmy pompe oleju zapodałeś??
-
Amazon Green Perl by Hiper
jarzmo 451 przód to jest 312tarcza zacisk z 288, a mukade masz 280mm tarcze
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
lecisz w temacie cały czas coś się dzieje, oring chłodniczki po roku śmietnik?jakiej firmy miałeś? co do zrzucania miski było z tym zabawy długo ci zeszlo??
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
tak minimum 16cali
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
jarzmo nr 451 tak jak Kowi pisze ceny jak się poszuka to ktoś nie kumaty sprzedaje w dobrym hajsie,
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
tak pasuje bez żadnych kombinacji a jest o wiele mocniejsze i wiekszy niut zniesie gdzieś był temat z tym ale nie mogę znajść
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
ale rozrząd robiłeś przecież!? pompa też była nowa,więc wtf, a i chyba dv-ka z GM podchodzi ori w dobrym hajsie, ale już zamówiłeś wiec po temacie
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
a no chyba, że tak tylko efekt tego wyszedł że niepotrzebne wydatki zamiast ładować w mody?
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
coraz lepiej działasz z autem, plany ciekawe, co było powodem że rozsypało się wisco i balaganu na robiło??przez to że miałeś na sztywno??
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
myślę że sprzegło najlepiej zapodaj z 1.9TDI awx, a dwumase masz do wymiany też?? coś się dzieje czy poprostu przy okazji wymiany sprzęgła??
-
Optymalne ciśnienie w 18” kołach w B5 sedan
2,5-2,7 styka
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
świetnie wyszedł zderzak, na aucie zrobi robotę,?
-
Laser red avant! 1.8T
zależy ile pójdziesz w dół na lato ale jak dobrze pamiętam to chyba przód 15mm i tył 17mm będzie już dobrze przy 60-62cm
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
hehe to nie poszalałeś, jednak czas na 2 rundę
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
czyli z 4 centy:P? czy mniej tam gwintu bo nie pamiętam, tak czy inaczej już wygląda lepiej od serii, koniec ot
-
Za wysoka temperatura, Pomocy
co było przyczyną?