Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinoa4b5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinoa4b5

  1. wiesz szczeście w nieszcześciu że to ona w ciebie wjechał, oby wpadł lepszy hajs bo 200pln to troche słabo, co do garażu mam to samo ale może kiedyś coś sie znajdzie
  2. bardzo dobrze zrobiłeś, że nie przyjąłeś. Ktoś się za bradzo przykleił do zderzaka:)co tam więcej w temacie działasz:>?
  3. pokaż zdjęcia jak wygląda montaż, kolektor wyjmował??
  4. nie baw się w żadne kity, lepiej raz a porządnie markowy gwint i będzie najlepsza opcja
  5. Mi bremse licht zapalał się gdy była nadpalona zarówka stopu praktycznie niewidocznie a jednak i błąd wywalało, a u ciebie skro wywaliło błąd czujnika pedąłu hamulca więc może jednak on coś niedomaga tym bardziej że wywala błąd esp
  6. ja bym sprawdził czy jest styk przy kostce g40, często lubią przewody przyśniedzieć i nie przechodzi impuls. Jakiej firmy kupiłeś czujnik wałka??
  7. może licznik świruje skoro ćiśnienie sprawdzane l czujnik też ok
  8. tak samo potrzebne jak do xenonu
  9. Hej mam prośbę o ocenę logów dynamicznych silnik aeb 1998rok, wiem że słabo w nim co do konkretnej diagnostyki ale może coś powiedzą te logi, ostatnio silnik stał się zmulony bardzo słabo reaguje na gaz brak mu mocy, turbo zaczyna delikatnie już puszczać olej w dolot, luz poprzeczny nie jest jakiś strasznnie duży, wzdłóżny praktycznie niewyczuwalny, ale czasy świetności ma już chyba bardzo daleko za sobą, w silniku błedów brak, przed każdym logowaniem robiłem kasowanie błędów, prosze o ocenę:) Cały osprzęt seryjny, temperatura 28+ próby szczelności dolotu nie miałem jeszcze okazji zrobic ( tip w okolicy gdzie mocowana jest opaska na obudowę filtra jest delikatnie pęknięty ale nie wygląda żeby w tym miejscu coś było nieszczelne) na LPG: http://vaglogi.pl/log-002_007_0X95o33.html http://vaglogi.pl/log-003_025_Ebg321b.html http://vaglogi.pl/log-002_013_ZE4HU.html Benzyna: http://vaglogi.pl/log-002_007_g1bStc.html http://vaglogi.pl/log-003_025_fv2W5bv.html Jakieś pomysły sugestie mile widziane, uwagi co zrobiłem źle też:)
  10. marcinoa4b5 odpowiedział(a) na mortem98 temat w 1.8T
    jakiej firmy pompe oleju zapodałeś??
  11. jarzmo 451 przód to jest 312tarcza zacisk z 288, a mukade masz 280mm tarcze
  12. lecisz w temacie cały czas coś się dzieje, oring chłodniczki po roku śmietnik?jakiej firmy miałeś? co do zrzucania miski było z tym zabawy długo ci zeszlo??
  13. jarzmo nr 451 tak jak Kowi pisze ceny jak się poszuka to ktoś nie kumaty sprzedaje w dobrym hajsie,
  14. tak pasuje bez żadnych kombinacji a jest o wiele mocniejsze i wiekszy niut zniesie gdzieś był temat z tym ale nie mogę znajść
  15. ale rozrząd robiłeś przecież!? pompa też była nowa,więc wtf, a i chyba dv-ka z GM podchodzi ori w dobrym hajsie, ale już zamówiłeś wiec po temacie
  16. a no chyba, że tak tylko efekt tego wyszedł że niepotrzebne wydatki zamiast ładować w mody?
  17. coraz lepiej działasz z autem, plany ciekawe, co było powodem że rozsypało się wisco i balaganu na robiło??przez to że miałeś na sztywno??
  18. myślę że sprzegło najlepiej zapodaj z 1.9TDI awx, a dwumase masz do wymiany też?? coś się dzieje czy poprostu przy okazji wymiany sprzęgła??
  19. świetnie wyszedł zderzak, na aucie zrobi robotę,?
  20. zależy ile pójdziesz w dół na lato ale jak dobrze pamiętam to chyba przód 15mm i tył 17mm będzie już dobrze przy 60-62cm
  21. hehe to nie poszalałeś, jednak czas na 2 rundę
  22. czyli z 4 centy:P? czy mniej tam gwintu bo nie pamiętam, tak czy inaczej już wygląda lepiej od serii, koniec ot
  23. co było przyczyną?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.