Treść opublikowana przez marcinoa4b5
-
A4 B5 1.8T Q LIMO
a w czym problem polega? Dlaczego ma mu nie spasować na tył?
-
Srebrny chrupek 1.9 tdi AJM+ - doopowóz
hehe czasami bywam bo znajomego mam w 25, na żywo juz nie raz widzialem, robi wow , fajnie jest porobiona:)pzdr
-
Srebrny chrupek 1.9 tdi AJM+ - doopowóz
hejka widziałem w sobotę stała grzecznie pod blokiem, bez relingów jakoś tak inaczej, ale to kwestia gustu a i w podziemnym sztosik b7 na żywo
-
Prośba o analizę logów AVJ 1.8t B6
przepływka BOSCH 0 280 218 063 06A 986 461L taka ma być?
-
Prośba o analizę logów AVJ 1.8t B6
dzieki wielkie za pomoc, coś podziałamy dalej
-
Prośba o analizę logów AVJ 1.8t B6
Hej, prośba sprawdzi ktoś logi, robione na benzynie, niestety idealnie do odcinki nie wyszly, błędy kasowane w sterowniku.przed ich robieniem Od czasu do czasu wyskakuje check i błąd 17536- Mieszanka za uboga strona 1- regulacja długoterminowa- zbyt mała oporność 002+033 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum 003+020 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum 115+118 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Zerknie ktoś ogarnięty, dziekuję
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
Bardzo dobrze to wygląda mam bardzo podobna u siebie, ale tak jak piszesz bez skrócenia byloby fatalnie:):):)caly czas dzialasz do przodu:P:P
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
No było w opór pracy jak widać, ale prawidłowe podejście do tematu, teraz niech słuzy i bujac sie dalej:):)?
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
Taka prawda nic wieczne nie będzie, poprostu się zużywa. Informuj na bieżąco jak tam postepy z prac?
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
O_o a co tu się dzieje tak nie fajnie, z dnia na dzień sie posypało ??
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
czyli to co planujesz więcej mocy i niuta zniesie więc jak znalazł:P?
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
To tym bardziej każdy chce zobaczyć u ciebie zawsze profeska:):)zapodaj coś:)
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
Jaki plan na sprzegło?? wpada coś mocniejszego niż seria???? wiosenna kapiel w pianie na plus hehe:P:P
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
idzie wiosna to i z modami działasz, wszystko na plus zmiana na te cewki tfsi na plus będzie bo pozbędziesz się modułu zapłonu który też swoje najlepsze lata ma za soba, zobaczysz tez w jakim stanie przewody przy starych cewkach są - wypalone, mam to za sobą zmiana na dobre będzie, warto jakie et mają te 19"
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
powiem ci że świetnie wygladała na tym zimowym kole, graty że udało się sprzedać, teraz czekamy na c7:)??
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
chyba miał na mysli zakres do ilu - max
-
1.8t AJL 250+
nie wiem co dokladnie, aż tak nie wnikałem ale chyba duds ma w Q, bo do fwd to szafa pakował chyba 325 i BARTEKAUDI tez ma
-
1.8t AJL 250+
no ładnie przygototowujesz się, może zaciski tył 330+ 345 przód lepiej by zagrało regulator 4bary, wtryski 440cc do tego bym dodał mocniejszą pompe paliwa tip sztywny 3"?
-
A4 1.8T ANB Q
ładnie działasz, powedz mi skąd dorwałes nakrętki do gwintu, to są tylnie tak?? spowalniacze przód robisz na adapter do zwykłej zwrotnicy??
-
B5 AJM / AVANT FL by matekk
no to fajnie zobacz jaka cena za litr, ponad 150pln. A potrzebne około 3 litra chyba:):) dobra już nie zsmiecamy koledze tematu, koniec OT
-
B5 AJM / AVANT FL by matekk
to zależy jaki kod skrzyni masz u siebie, najwazniejszy parametr to chyba lekkosć kinetyczna
-
B5 AJM / AVANT FL by matekk
no tez jestem ciekaw tego oleju jakiej marki etc, bo z tego co mi wiadomo zden zamiennik oleju fabrycznego nie ma takich parametrów jak OEM
-
Cięzko wchodzący bieg 1 i 2
U mnie co prawda w B5 miałem zalany MotulMotylgear 75w90 i zimą przy niskich temp była porażka 1 ciezko wchodziła a dwójka to już z bardzo duzym oporem. Poczytałem trochę i przeszedłem na Fuchs-a 75w80, turzol dobrze pisze Lepkość kinematyczna w 100°C [mm²/s]: 9,4
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
czym to robisz? dipem?
-
Wyciek płynu chłodniczego z reduktora
po co wymieniac cały redukto, w takim wypadku jak masz daleko do nich jechac to może zestaw naprawczy do reduktora pewnie kupisz za nieduży hajs, a poza tym dziwne ze ąz auto musisialbys zostawic na cały dzien to nie jest skomplikowane sam ogarniesz