Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinoa4b5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinoa4b5

  1. no z tymi już będzie na maxa, świetnie wygląda w tym złotym chromie, zrobi dobrą robotę do feli
  2. weź lapkę w ręce i sprawdzaj po kolei każdy wahacz, u mnie skrzypi dolny przedni, na tulei i na łączniku stabilizatora
  3. jak coś to wiszą na olx w materiale https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b5-recaro-2001r-avant-CID5-IDlLe9g.html#d0dc2d1ac9
  4. No w sumie dobry pomysł
  5. Pany gdzie w ck znajdę kogoś kto Mi ogarnie (hot airem chyba) prze lutowanie gniazda mini usb w nawigacji?
  6. patrząc po foto według Mnie założone za małe tarczepewnie pasują 280 i 288
  7. marcinoa4b5 odpowiedział(a) na devildrum temat w Audi A4 B6/B7
    Zobacz temat sagem-a wkładał do 80tki 2.2t aan, robił tez remont przed więc części raczej dostępne tu masz temat: http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=33&t=121896 temat tez do 80tki ale coś może zaciekawi http://sportaudi.pl/viewtopic.php?t=10122http://sportaudi.pl/viewtopic.php?t=10122
  8. ale sprawdzałeś, że nie pasują do ciebie?
  9. świetnie się prezentujepozdro
  10. z jakim silnikiem kupiłeś 407?
  11. w podstawie filtra oleju jest oring http://allegro.pl/uszczelka-oring-chlodnicy-oleju-audi-a3-a4-a6-i6612497410.html zacznij od tego
  12. No może i u mnie pokazuje więcej ale dziwne zachowanie w tym, że raz pokazuje bez zarzutu a za chwile gaszę auto odpalam znowu i jest B/D, wczoraj zaczęło Mi pokazywać prędkość 2 raz dopiero od kiedy założyłem moduł ale działało rano cały czas jak jechałem do pracy i po południu cały czas też było ok, lipa w tym, że jest takie niestabilne i zamiast pokazac dane to jest B/D. pisałem do qmatis to zero odzewu . kicaj a ty masz fabrycznego fis-a poliftowego czy zmieniałeś tez zegary?
  13. No tak tylko że ja mam bixa i by to nie było tak ze włączę długie i bix nie będzie swiecil pełna mocą tylko 30% czy jak ? U mnie też siedzi bixenon i nie przeszkadza to w niczym, odpalasz auto i przy 13,2V załącza się DRL, włączysz postojówki i drl gaśnie itd także nie martw się nic http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6012853732To też będzie ok ? Ty włączasz drogowe i h7 nie włącza się tylko sam bix ? Jak rozumiem po podłączeniu tego eliminuje się całkiem żarówkę h7 jako drogowa ? Jeśli już chcesz tyle zapłacić za moduł to szukaj z proeltec. Ja u siebie mam bixa i do tego dopały na długich. Odpalam auto zapalają się drl, włączę postjówki gaśnie drl, włącze mijania i później drogowe pali się bix z otwarta przesłoną i na 100% długie
  14. pięknie siądzie 8,5 z takim ET
  15. No tak tylko że ja mam bixa i by to nie było tak ze włączę długie i bix nie będzie swiecil pełna mocą tylko 30% czy jak ? U mnie też siedzi bixenon i nie przeszkadza to w niczym, odpalasz auto i przy 13,2V załącza się DRL, włączysz postojówki i drl gaśnie itd także nie martw się nic
  16. ja mam u siebie taki http://allegro.pl/drl-swiatla-dzienne-zamiast-dlugich-led-modul-i5194666906.html, podłączenie banalne jak się ma schemat. Śmiga bezproblemowo
  17. foto nie smigają edit: odpalają jednak profi podejscie do tematu
  18. No to moze byc i za dwa tygodnie To wstępnie możemy się ugadac..Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka no może tak prędzej spasuje To zgadamy się bliżej terminu co i jak [emoji6]Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka panowie a ten weekend nie jesteście jednak chętni bo Mi się plany zmieniły i wolałbym w ta niedzielę bo plany się zmieniły i jednak teraz będę miał luźny czas na niedzielę?
  19. wystarczy dokładnie czytać -Koła z rs4 b7 19" 8,5j et 32 wystarczy?
  20. No to moze byc i za dwa tygodnie To wstępnie możemy się ugadac..Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka no może tak prędzej spasuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.