Treść opublikowana przez BF10
-
Moja laleczka powerd by Tomekktm1
sam poluję na taki, ale na razie swój pomalowałem w czarny mat znaczek też
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Taka jest dewiza mi przyświecająca LOWSTANCE SPRING MEETING oglądam i oglądam napatrzeć się nie mogę koło pasuje idealnie
-
[A4 B5] Odklejenie znaczka OOOO z tylnej klapy
dzięki Panowie za porady kupiłem taśmę TESA, też da radę ?
-
Moja laleczka powerd by Tomekktm1
zaraz lepiej się prezentuję
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
ryje beret super auto
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
szkoda
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
miałem wpaść swoją A4, ale biletów już nie było ale Twoja i tak wygląda już super powoli i do przodu za tydzień będę na NS, zawitasz ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może jakiś spot ?
-
Wiatr szumi w aucie
często zawias drzwi od kierowcy podatny jest na uszkodzenie, kup zawias z angola,zmień i zobacz czy coś pomogło nie jest drogi, a może pomóc myślę, że w B6 jest ten sam problem co w B5
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
brat robił foty, widziałem na zdjęciu autko a4-freunde, kozacka
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
z tych wszystkich to MS, jednak osobiście brałbym teraz RTS za troszkę więcej
-
[A4 B5 Przedlift] Folia na lampy przednie
oczywiście
-
[A4 B5 Przedlift] Folia na lampy przednie
coś chyba pomodzę dzięki za opinię
-
[A4 B5 Przedlift] Folia na lampy przednie
coś podobnego, ale na lampy przedliftowe
- [B6 BFB] AVANT CZARNY
-
[B6 BFB] AVANT CZARNY
niee, znaczek i reszta jest pomalowane plastidip (guma syntetyczna w sprey:P) pryskałeś go na masce ?
-
[B6 BFB] AVANT CZARNY
graty fury a pytanie z innej beczki Tylny znaczek na klapie jak malowałeś ? Odklejałeś go ?
-
[A4 B5 Przedlift] Folia na lampy przednie
będzie się gryzło ?
-
[A4 B5 Przedlift] Folia na lampy przednie
Panowie, dorwałem folię którą się nakleja na lampy w kolorze żółtym, warto naklejać ? Mam grill i znaczek z przodu w czarnym macie, biję się z myślami czy nie będzie się gryzło Nie mogę się zdecydować
-
Audi S4 B5 by grabiec
spalanie się nie liczy to trzeba wybaczyć S4
-
Audi S4 B5 by grabiec
no to w mieście dość dużo ale przy takiej mocy trzeba to wybaczyć
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
mam kit i jest naprawdę dobrze
-
Concert II w A4 B5 przedlift?
Czy taki zabieg przejdzie ? Nie jest mniejsze.większe niż kosz do radia ? Da radę wpasować ? Nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie, która mnie usatysfakcjonuje
-
Audi A4 B5 1.8 125 KM :)
mam to w planach
- VAG Nowy Staw - 26.04.2015