Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BF10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BF10

  1. sam poluję na taki, ale na razie swój pomalowałem w czarny mat znaczek też
  2. Taka jest dewiza mi przyświecająca LOWSTANCE SPRING MEETING oglądam i oglądam napatrzeć się nie mogę koło pasuje idealnie
  3. dzięki Panowie za porady kupiłem taśmę TESA, też da radę ?
  4. zaraz lepiej się prezentuję
  5. miałem wpaść swoją A4, ale biletów już nie było ale Twoja i tak wygląda już super powoli i do przodu za tydzień będę na NS, zawitasz ?
  6. BF10 odpowiedział(a) na mateusz233 temat w Audi A4 B6
    często zawias drzwi od kierowcy podatny jest na uszkodzenie, kup zawias z angola,zmień i zobacz czy coś pomogło nie jest drogi, a może pomóc myślę, że w B6 jest ten sam problem co w B5
  7. brat robił foty, widziałem na zdjęciu autko a4-freunde, kozacka
  8. z tych wszystkich to MS, jednak osobiście brałbym teraz RTS za troszkę więcej
  9. oczywiście
  10. coś chyba pomodzę dzięki za opinię
  11. coś podobnego, ale na lampy przedliftowe
  12. dzięki
  13. niee, znaczek i reszta jest pomalowane plastidip (guma syntetyczna w sprey:P) pryskałeś go na masce ?
  14. graty fury a pytanie z innej beczki Tylny znaczek na klapie jak malowałeś ? Odklejałeś go ?
  15. będzie się gryzło ?
  16. Panowie, dorwałem folię którą się nakleja na lampy w kolorze żółtym, warto naklejać ? Mam grill i znaczek z przodu w czarnym macie, biję się z myślami czy nie będzie się gryzło Nie mogę się zdecydować
  17. spalanie się nie liczy to trzeba wybaczyć S4
  18. no to w mieście dość dużo ale przy takiej mocy trzeba to wybaczyć
  19. mam kit i jest naprawdę dobrze
  20. Czy taki zabieg przejdzie ? Nie jest mniejsze.większe niż kosz do radia ? Da radę wpasować ? Nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie, która mnie usatysfakcjonuje
  21. mam to w planach
  22. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Pomorskie
    git

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.