Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BF10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BF10

  1. Cierpliwości życzę
  2. BF10 odpowiedział(a) na miniluq temat w Audi A4 B5
    u mnie też jest problem z falami, często trzeszczy mam nie ori radio i też zapewne nie mam wzmacniacza antenowego
  3. chętnie podjadę
  4. bezawaryjności !
  5. Całe szczęście Dzięki za pomoc Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  6. Naciągane pasek, prysne WD40 i zobaczę Jeśli nic się nie zmieni - wymienię rolkę Żeby go naciagnąć - dojdę od dołu jakoś? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  7. Mam nie ori radio właśnie Zastanawiam się czy się z tym bawić Fajna sprawa w sumie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  8. Z funkcją do sterowania kompem? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  9. A co z manetkami? musiałbym zmienić pod licznik? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  10. Te spalanie, średni dystans itp to spoko jest Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  11. A rozumiem Chyba sobie dam spokój z wymianą licznika Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  12. A kierowcy drzwi tak ? trochę dziwnie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  13. No właśnie.. Tak myślałem Dzięki za pomoc Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  14. A czy jeśli otworze drzwi na FIS mi się wyświetli? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  15. właśnie taki bym potrzebował dużo rezania ? i kwestia immo chyba nic do tego nie ma prawda ?
  16. kolego jak z pełnego lifta zegary to trochę zabawy masz.. ja mam w domu licznik z pełnym FIS pod Twoje auto tylko dokładasz jedną kostkę i kable ciągniesz i si działa ;] mam A4 B5 1996 rok, modelowo 1997 , 1.8 PB ADR ...czyli u mnie też podejdą zegary z pełnym FIS ? też zastanawiam się nad takim zabiegiem
  17. dzięki za zainteresowanie tematem myślałem, że czas na jego wymianę
  18. Przy wymianie rozrządu, mój mechanik stwierdził, że napinacz od klimy szumi, wydaję z siebie odgłosy ...czy nadaję się do wymiany ? Pytam, bo kosztuje coś koło 150 zł i nie wiem czy trzeba wymienić, czy zostawić jak jest. Jest konieczność ? Jeśli się rozleci to za sobą jakieś konsekwencje ? Z góry dzięki za pomoc .
  19. BF10 odpowiedział(a) na tymson temat w Audi A4 B5
    ktoś dołożył zapewne nie ori centralny Twoja pompka nie obsługiwała pilota, więc włożyli centralkę + moduł dzięki któremu Twoje auto zamyka się na pilota tak mi się przynajmniej wydaję
  20. BF10 odpowiedział(a) na piotrzaba5 temat w 1.8
    a jaki przebieg ? mam 263000 km , Castrol Magnatec półsyntetyk, może zmienić na LM ? Valvoline, Motul ? Co o tym sądzisz ?
  21. BF10 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Parę pytań: 1) Czy przewody klimy z 2.8 benzynki podejdą do 1.8 PB ? 2) Czy przewody trzeba dobeierać wg pojemności silnika ? Zdołałem odczytać część numeru z przewodu 260712S ZA, robiłem to na szybko beż ściągania zderzaka z przodu, mogłem się pomylić, ciężko dojrzeć Przewód jest ucięty, trzyma się na tyrytytce ...czas zrobić z tym porządek. Czytałem tylko o różnicy w po i przedliftach, różne gwinty itp. Nie znalazłem różnicy co do silników.
  22. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Fajne rozwiązanie buczenia Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  23. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    masz rację zapewne niedługo też zaopatrzę się w tego kata co mi wysłałeś BF nie wiem czy o tym Ci pisałem, tak się zastanawiałem czy będziesz tym zainteresowany bo również mam taki w ofercie, to przelotowy dedykowany tłumiczek który zastępuje kata ale jest wzachowanej formie jak OEM dobrze wiedzieć powaguspisz, wolę kupić tu na forum niż z alledrogo
  24. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    praktycznie tego nie robię
  25. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    upalał w jakim sensie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.