Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebidi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebidi

  1. sebidi odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    Urządzeniem które steruje tym wygaszaniem lampek jest pompka? ? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. sebidi odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Zwykle polifty na h7 a te droższe ori xenon Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Ori xenon ma soczewkę z gniazdem pod palnik d2s oraz ma od spodu przykrecana przetwornice Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. Siema Nurtuje mnie sprawa sciemniacza lampkami wnętrza u mnie to nie działa i zastanawia mnie czy we wszystkich a4 b5 była ta funkcja wygasajacych lampek i co tą opcja steruje. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Pytanie do posiadaczy starszych Bpiuntek 1996/1997 czy u was światło wewnętrzne gaśnie od razu czy się wygasza powoli Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. Zależy co tam.masz zalozone na chwile obecna i jaki efekt chcesz osiągnąć Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. Ja w poznaniu przód kw regenerowalem wyszło mnie 300 za 2szt Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. Masz cały temat na forum w dziale warsztat Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. Trafiony regulator napięcia albo wymieniony na chińczyka daje takie objawy lampki wnętrza również mrugaja? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. Lepszą robotę by zrobiła cała lampa czerwona Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. zrobiłem sobie taki i użytkuje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. Zwykły konektorek zrobi robotę Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. Liftowe benzyny mają elektroniczna przepustnice wiec potencjometry podejda jak najbardziej magiel vki mają inny wiec do przełożenia zapewne Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. sebidi odpowiedział(a) na ZduneK781 temat w Audi A4 B5
    Tez pasują Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. Wiem ze progiem dlatego potrzebowałem wsad żeby wrzucić Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Tak czy siak dzięki za wsad dam znać czy poszło Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. Właśnie o to chodzi ze wsad jest uwalony i nie idzie się podłączyć trzeba wgrać bezpośrednio do pamieci programatorem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Chyba ze wgram tak jak jest a później przekoduje jak licznik ruszy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. Dziekiii. ...nr licznika jest na wlepce na zdjęciu powyżej czy jeszcze gdzieś jest schowany?? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Wsad mogę edytować z kodowaniem przed wgraniem? ? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. Koledzy potrzebuje pomocy a dokładniej wsadu licznika s4 z Anglika najlepiej przekodowanego na km ale pod tarcze angielskie pacjent to licznik z 2000r
  17. sebidi odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    Masz jakieś foto jak to wygląda ?? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Bardziej mi chodzilo by ktoś. Dorobił nakrętki na wzór ori Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. sebidi opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Siema ma ktoś jakiegoś majstra który dorabia nakrętki do gwintu? ?? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. sebidi odpowiedział(a) na ZduneK781 temat w Audi A4 B5
    Ta i dodatkowo będziesz miał głośniki Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. A tak konkretniej co padło ?? Można to ogarnac we.wlasnym zakresie czy zostaje wysyłka do szpecy od licznikow? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Przy probie łączenia z zegarem słychać pstrykanie w liczniku Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  21. A wiec Commander również nie potrafi nawiązać połączenia z licznikiem wychodzi na to ze linia k w nim nie żyje teraz pytanie czy to jest naprawialne? ?? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. Wygląda jak ta technix Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. Tak wiem fis zdechniety ale reszta działa Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Ja u siebie mam z angola i wewnętrzne kilometry pokazuje dobrze Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Sprawdzę jeszcze czy commanderem się połączy będzie wiadomo co jest grane Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  24. Miałem na myśli z mil na km Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Łące się vag 309.1 chyba teraz nie pamiętam a w robocie jestem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. Wszystko w nim działa chciałem tylko kodowanie zmienić pod 1.8 i europe Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.