Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

beny2303

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez beny2303

  1. Tutaj już dawno nikt się nie odzywał! Ale witaj i dawaj co cię interesuje
  2. beny2303 odpowiedział(a) na Dawid Wątroba temat w 3.0TDI
    Masz dłużnika
  3. beny2303 odpowiedział(a) na Dawid Wątroba temat w 3.0TDI
    Przepraszam, bo pisałem językiem prostym, najbardziej zrozumiałym, a wtryskiwacze nie leją tylko kropelkują
  4. beny2303 odpowiedział(a) na Dawid Wątroba temat w 3.0TDI
    Musisz wyciągnąć i dać na stół probierczy do sprawdzenia, by mieć info ile jest padniętych ( lejących), a i tak kupuje się najlepiej kompletami. Sprawdzenie liczone jest od sztuki i waha się w granicach 60 - 100 zł. Wszystko zależy kto to robi. Dawaj najlepiej do serwisu Bosch Diesel. Szukaj w swojej okolicy.
  5. beny2303 odpowiedział(a) na Dawid Wątroba temat w 3.0TDI
    Powiem Ci, że wygląda to nieciekawie. Przede wszystkim sprawdź korekcje wtryskiwaczy na kanałach 72 - 77, 13, 14, stan poziomu oleju i płyn chłodniczy czy nie masz ponad stan i jaki kolor, oznaczenie wtryskiwaczy, tzn. jaka jest ostatnia literka ( literki), a tak poza tym ile masz przejechanych kilometrów?
  6. beny2303 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja jeżdżę na takich i jak Tobie nie przeszkadza lekka poświata niebieskiego koloru to jak najbardziej. Żadnych problemów z Policją i na przeglądzie. Mi pasuje, bo mam czarną
  7. A propo, a czy układ sam się nie odpowietrza
  8. Wszyscy chcą składane i przeważnie każdy takowe ma, a co do pełnej nieskładanej to nie wiem, bo się nie zagłębiałem i nie pomogę P. S. Poproś kogoś o fotkę tyłu oparcia z A6 C6 na temacie B7 Crew i B6 DIVISION .
  9. No masz wyżej napisane co trzeba zrobić. Jeżeli nie masz wyobraźni do tego co opisane to musisz stelaż z kanapy z B7 przełożyć do nowej.
  10. beny2303 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wszystko możesz. Nie ma problemu. Wujek Google i masz co chcesz
  11. beny2303 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki golden87 za linka
  12. beny2303 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    O co chodzi z nowymi przepisami odnośnie DPF i badania jakości spalin podczas przeglądów? Ma być niezły bajzel dla osób po usunięciu DPF. Czy to prawda?
  13. Powiedz jaki miałeś problem, bo u mnie to samo i nie mogę dojść co i jak. Świece mam po wymianie.
  14. To dopiero numer ze skaczącym rozrządem i w dodatku jeżdzącym autem Olałem to już dawno, ale irytuje mnie delikatna grzechotka i nie myślę o wymianie rozrządu na chwile obecną. Jeżdźimy i finito. Jak to mówią OGIEŃ
  15. Jestem pełen optymizmu do MST i ciekawi mnie jak będzie się spisywał. Nie dywaguję na te tematy, bo dzisiaj wszystko jest podrabiane i to co kupujemy w sklepach firmowych też nie jest na 100% pewne. Oni sami są niepewni siebie, a co dopiero produktów, które sprzedają!!! Nastepna wymiana... i oliwę kupię w DE, bo tam jest większe prawdopodobieństwo jakości do oryginału i dopiero wtedy będę miał " BZIKA " do nasłuchiwania.
  16. Marcin zgadza się MST - poprostu literówka A do rozrządu to nie chodzi o prawa fizyki tylko u mnie słyszę go faktycznie rzadziej i nie szukam rozwiązania dlaczego. Fakt może to zależy od intensywności, częstotliwości, temperatury oleju, itp. Oleje to też loteria. Jednemu pasuje, drugi szuka dziury w całym, a trzeci poprostu leje jak idzie i nie widzi radnych problemów.
  17. A ja właśnie zamówiłem Valvo MCE C3 5W40 i przechodzę z LM TOP TEC 4100 jako pełen nadziei na lepsze ? Co do rozrządu to faktycznie niskie temperatury i cichszy rozrząd ?
  18. Zielony jest dostępny firmy SWAG pod nr 99 90 61 62.
  19. Przecież na korku pisze wyrażnie, że mineralny, tzn. zielony i taki trzeba lać
  20. Nie wiem jak to inni robią, że spalanie mają poniżej 7 litrówprzy takich prędkościach i to jeszcze w automatach
  21. I dlatego ja się ciągle wstrzymuję z wymianą, bo jak miałbym usłyszeć za 15 - 20 tys. znów grzechotkę to bym kurw...... dostał
  22. beny2303 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +1
  23. beny2303 odpowiedział(a) na Dawid Wątroba temat w 3.0TDI
    Tak właśnie to brzmi i u mnie pojawia się czasami na wysokim biegu i niskich obrotach ok. 2000 przy delikatnym przyśpieszaniu.
  24. beny2303 odpowiedział(a) na Dawid Wątroba temat w 3.0TDI
    Ok ? Marcin, jak tylko zrobię to podam, bo sam jestem Ciekaw, w tego nie sprawdzałem.
  25. beny2303 odpowiedział(a) na Dawid Wątroba temat w 3.0TDI
    To racja. Ja też to zauważyłem, a mam usunięte. Dochodzę do wniosku, że ten typ tak ma i nie szukam dalej, bo ogólnie bez zastrzeżeń 100%

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.