Treść opublikowana przez beny2303
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie! Daj znać jak będziesz już po wymianie!
-
Mało mocy w BKN.
A jakie paliwo lejesz? Sprawdzałeś EGR?
-
Kolejność numerowania cylindrów - wymiana świec żarowych
To jest żałosne, że speców od naszych motorów jest garstka i chwała im za to, że są Ale jednak nie zawsze się okazuje, że spec to spec!!! Bo nie w każdym Bosch Diesel Serwis są spece, Ja dzisiaj profilaktycznie sprawdzałem prawidłowość kodowania wtryskiwaczy, a jestem niedawno po wymianie wszystkich i zong Okazało się, że zamienili kolejność kodowania wtryskiwaczy 4 na 6 i odwrotnie. Brak słów
- Czarny dym
-
A4 B7 srebrny lis
Moja 3.0 QUATTRO w mieście 9 - 10 to już max!
-
Czarny dym
Mój po wymianie wtryskiwaczy nie dymi przy pełnym bucie ( bez DPF ), ale jak zamulony jazdą w mieście to puści od czasu czarną chmurę!
-
Słychać czasem tyrkanie po odpaleniu auta - proszę o opinię!
Dzięki marcin4x4 za info. Akurat moja myśl była nie od tej strony co powinna być
-
Słychać czasem tyrkanie po odpaleniu auta - proszę o opinię!
A co ma ręczny do tego
-
Słychać czasem tyrkanie po odpaleniu auta - proszę o opinię!
Zgadza się. To jest tak samo jak z wtryskiwaczami - wymieniają tylko te, które są wadliwe, bądź kompletem.
-
Słychać czasem tyrkanie po odpaleniu auta - proszę o opinię!
Zdania są podzielone. Praktycznie 50/50. Wybór zależy od Ciebie!
-
Pojedyńczy, krótki stuk przy odpalaniu BKN-a.
Korekty na 13 i 14 masz w normach, bo mieszczą się w granicach + i - 2,99 mg/skok.
-
Czarny dym
I problem pozostał w rodzinie!
- Wtryski
-
AUDI A4 B7 2.0 BRD QUATTRO CZARNY SEDAN
Szerokości i udanych modów! Powodzenia!
-
A4 B7 srebrny lis
Szerokości i bez awaryjności Ups błąd - bezawaryjności!!!!!
-
A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
Zacna furka! Udanych modów
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Również przyłączam się do pytania poprzednika odnośnie osłon dolnych pod lusterka?! Dajesz czadu z modami Gratuluje i życzę owocnych modów
- Wtryski
-
Audi a4 b8 CAGA 2009r
Bezawaryjności i szerokości
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Gratuluje porządnej furki i życzę owocnych modów!
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
Kiera pierwsza klasa Czy wszystkie przyciski aktywne?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczów z a4-klub.pl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!