Treść opublikowana przez beny2303
-
Problem z zaworem egr
Weź poprostu zaślep i wyprogramuj w ECU! To najmniejszy koszt bez skutków ubocznych dla silnika!
-
Jak osiągnąć taki dzwiek
Szacun, bo dźwięk wydechu również wymiata Ale na dłuższą trasę to chyba mózg może się z lasować
-
Po odłączeniu akumulatora
Akku nie ma nic do znaczenia, bo główne zadanie to rozruch i podtrzymywanie napięcia! Sprawdź w takim układzie bezpiecznik!
-
Jak osiągnąć taki dzwiek
Jaka miazga
-
Ciemny kolor płynu chłodzącego
Oby geniusze z ASO nie mylili się
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
A dlaczego tak twierdzisz?Dziesiątki tysięcy aut na tym jeżdzi, a nie setka!!! i nie narzekają,
-
Moje prace
Griffe Mega wymiatasz Szacun
-
Płyn do wspomagania kierownicy - jak często wymieniać?
To nieduży koszt, a będziesz spokojniejszy
-
Po odłączeniu akumulatora
Masz problem z masą i w związku z tym nie czyta czujników. System prosi o nową aktywacje. Sprawdź połączenia przy kostkach od wewnątrz zderzaka. Może zaśniedziałe i brak styku!
-
Po odłączeniu akumulatora
Taki długi sygnał oznacza, że padł któryś z czujników cofania, a co do tempomatu to wątpie, że się rozkodował! Podłącz VCDS i powinno być wszystko jasne!
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Popieram! Onkel chociaż tu jesteśmy zgodni;-D
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja osobiście nie zrobiłem tego u siebie:) A wyrażam tylko swoją opinię i każdy podejmuje sam za siebie!
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Każdy robi na własne ryzyko!
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Płukanka!:-( Wasz wybór. Byście później nie pluli sobie w twarz. Przy takich przebiegach......(!
-
Fotele i kanapa z Audi A4 B8, A5 8T do Audi A4 B6/B7
No to chylić czoła za rezanko!:-)) Narobiłeś się i należy się pochwała, bo DIV pięknie opisany!!! Gratuluje i przyjemnego użytkowania! :-D
-
Jak wymontować zawór EGR w Audi A4 B7 3.0 TDI?
Mi w 3.0 wystarczyła jedna zaraz przed EGR + zmiana mapy!
-
czasami dłuższe krecenie i bialy dym
multimulti A jak wyglądają świece żarowe i pompowstryski? gkarol Jedź do fachowca i spytaj się czy po wycięciu DPF mapował auto! Jeżeli nie musi to zrobić tuner, albo ktoś kto jest obcykany w VCDS! Ważna sprawa! Jeżeli zmieniał mape to może jest trochę namieszane i komputer głupieje
-
czasami dłuższe krecenie i bialy dym
Wyciąłeś DPF i nic więcej nie robiłeś? A mapowanie?
-
czasami dłuższe krecenie i bialy dym
Podepnij kompa i sprawdź błędy!
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Waldek, dzięki za spotkanie!
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Plaza, jak mi odpowiada!
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
To co 18.00 aktualna na spota?
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Daj znać to się spykniemy!
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Ja nadal chętny na spota Skąd jesteś?
-
Drganie sprzęgła w 2.4 V6
Nieczęsto zdarza się to w benzyniakach, dlatego większe prawdopodobieństwo pada na sprzęgło! W każdym razie bezawaryjności i szerokości