Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

beny2303

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez beny2303

  1. beny2303 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Weź poprostu zaślep i wyprogramuj w ECU! To najmniejszy koszt bez skutków ubocznych dla silnika!
  2. beny2303 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Szacun, bo dźwięk wydechu również wymiata Ale na dłuższą trasę to chyba mózg może się z lasować
  3. Akku nie ma nic do znaczenia, bo główne zadanie to rozruch i podtrzymywanie napięcia! Sprawdź w takim układzie bezpiecznik!
  4. beny2303 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Jaka miazga
  5. Oby geniusze z ASO nie mylili się
  6. A dlaczego tak twierdzisz?Dziesiątki tysięcy aut na tym jeżdzi, a nie setka!!! i nie narzekają,
  7. Griffe Mega wymiatasz Szacun
  8. To nieduży koszt, a będziesz spokojniejszy
  9. Masz problem z masą i w związku z tym nie czyta czujników. System prosi o nową aktywacje. Sprawdź połączenia przy kostkach od wewnątrz zderzaka. Może zaśniedziałe i brak styku!
  10. Taki długi sygnał oznacza, że padł któryś z czujników cofania, a co do tempomatu to wątpie, że się rozkodował! Podłącz VCDS i powinno być wszystko jasne!
  11. Popieram! Onkel chociaż tu jesteśmy zgodni;-D
  12. Ja osobiście nie zrobiłem tego u siebie:) A wyrażam tylko swoją opinię i każdy podejmuje sam za siebie!
  13. Każdy robi na własne ryzyko!
  14. Płukanka!:-( Wasz wybór. Byście później nie pluli sobie w twarz. Przy takich przebiegach......(!
  15. No to chylić czoła za rezanko!:-)) Narobiłeś się i należy się pochwała, bo DIV pięknie opisany!!! Gratuluje i przyjemnego użytkowania! :-D
  16. Mi w 3.0 wystarczyła jedna zaraz przed EGR + zmiana mapy!
  17. multimulti A jak wyglądają świece żarowe i pompowstryski? gkarol Jedź do fachowca i spytaj się czy po wycięciu DPF mapował auto! Jeżeli nie musi to zrobić tuner, albo ktoś kto jest obcykany w VCDS! Ważna sprawa! Jeżeli zmieniał mape to może jest trochę namieszane i komputer głupieje
  18. Wyciąłeś DPF i nic więcej nie robiłeś? A mapowanie?
  19. Podepnij kompa i sprawdź błędy!
  20. Ja nadal chętny na spota Skąd jesteś?
  21. Nieczęsto zdarza się to w benzyniakach, dlatego większe prawdopodobieństwo pada na sprzęgło! W każdym razie bezawaryjności i szerokości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.