Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

beny2303

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez beny2303

  1. Dasz radę, boś gość nie z tej planety Co nas nie zabije to nas wzmocni!!! i do przodu
  2. Zgadza się!
  3. Popieram, bo dyferencjał to gruba sprawa!
  4. Jak najbardziej i w związku z tym zapowietrzony układ, a że skacze temperatura to może być zawieszający się termostat!
  5. Jak to bywa, że przez małą rzecz tyle stresu!
  6. Marcin wiem, że na Castrolu:), ale domyślam się, że chce zmienić na inną markę i gęstość! Ja też miałem Castrola i zmieniłem na Motul i nic to nie dało! A też podzielam Twoje zdanie, by zajrzał na góre i sam zobaczył jak sytuacja wygląda!
  7. I to jest chore, bo nie ma jednoznacznej teorii czy wymieniać, czy nie!
  8. Są sytuacje, że po wymianie rozrządu i tak po jakimś czasie zaczyna grzechotać! A byłeś przy wymianie i widziałeś co robiono, bo może wymienili tylko napinacze górne!
  9. To wymiana oleju nic nie zmieni, bo ja też zmieniałem na 5W40 Motul i dalej było tak samo!
  10. beny2303 odpowiedział(a) na krzych_87 temat w 1.9TDI
    A jak z turbiną?
  11. Witaj w klubie! :-)
  12. Zaczynam być pełen podziwu za poświęcenie dla uzyskania pełni głębi odbicia lustrzanego!!!
  13. Jaki wymiot! Ile czasu spędziliście przy operacji, by uzyskać taki efekt?:-o
  14. Myślę, że będzie grubo jak zawsze!
  15. Tak patrzę i patrzę Slavko na twoją A6 i to co robisz dla niej to myślę, że należy się wielki szacun
  16. Czy grzechocze tak samo jak i przed wymianą oleju?
  17. Witaj w klubie!
  18. Myślicie, że dotyczy to także 3.0 tdi? Tak z ciekawości!
  19. No to dajecie czadu!
  20. beny2303 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Można ostro na mieszać i później dopiero zaczyna się problem! To robota nie dla wszystkich Trzeba mieć mega pojęcie o programowaniu i oprogramowaniu!!!
  21. beny2303 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Z CHECK można jeździć! Zgaśnie po kilku odpaleniach, a zaślepkę " blaszkę " kupisz na Alledrogo za ok. 30 zł. Później musisz podjechać do tunera na wyprogramowanie! Nic nie trzeba wiercić. Wszystko na aukcji jest opisane i z rycinami.
  22. beny2303 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Tak myślałem, ale nie byłem pewien, bo jednak nasze audiczki są dobrze wyciszone Chwała im za to
  23. Hejka:) Witaj na forum i jako ziomal ze Zgorzelca:D
  24. beny2303 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Zawór jest pod ekologię!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.