Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

beny2303

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez beny2303

  1. Ale i tak są osoby, które na Alledrogo dają gwarancję 2 lata i każdy żarnik ma swój indywidualny numer na który jest pisana gwarancja! A dać ok. 300zł za jeden żarnik CBI to wg. mnie lekkie przegięcie
  2. To mu współczuję, bo każdy zmieniając auto chce nowsze,bo " niby " lepsze, a cofać się to jak stać w miejscu i nie rozwijać się.
  3. Wywal go i będziesz miał spokój! :-)
  4. Możesz zapodać fotki tylnej kanapy! Ciekaw jestem jak leży! Jesteś zadowolony z foteli przód? Prawdopodobnie są mega wygodne i lepiej leżą od b7!
  5. To może i faktycznie przewaga na dwumase! :-(
  6. Suli napisz do H4mm3R i na pewno Tobie doradzi! :-)) Akurat ma żarniki D1S oryginalne PHILIPS 4850K
  7. A czy VCDS podłączałeś? Może przy okazji wyskoczy błąd, który będzie jakąś podpowiedzią do danej sytuacji i ukierunkuje tok myślenia:-)
  8. A może zaczęło się sypać turbo! Też tak miałem. Byłem pewien, że to dwumasa, a okazało się, że turbina się posypała. Sprawdź poziom oleju czy nie ubywa i czy nie kopci!
  9. I tak właśnie jest!!! Ostatnio wymieniałem świece żarowe, a wcześniej wtryskiwacze, które były adoptowane i za każdym razem potwierdzano kolejność liczenia - numerowania cylindrów!
  10. A dlaczego od strony rozrządu, bo myślisz, że 2.7 i 3.0 to jest to samo co 2.0
  11. Też pierwsze co elektryk sprawdzał napięcie na klemach akumulatora a myślałem, że rozrusznik
  12. Obecnie mam zalanego Motula, a wcześniej był Castrol i różnica kolosalna Castrol rzadki jak woda, Motul gęsty jak minerał! a jeżdzę na syntetyku! A myślę właśnie na odwrót, że mniej rozpowszechniony to mniejsze prawdopodobieństwo podróbki. Chociażby kupno Castrola w Niemczech, a w Polsce. Przepaść oczywiście na korzyść Niemiec
  13. Też miałem podobną sytuację, ale wszystko poza brakiem możliwości odpalenia auta działało Okazała się uszkodzona kostka. Brak rozruchu. Rozrusznik ani drgnął.
  14. beny2303 odpowiedział(a) na Kamil 87 temat w 3.0TDI
    Mimo to Kamil 87 gratuluje sukcesu w samo zaparciu Obyś miał tych problemów jak najmniej, bo pora letnia to czasami upały jak choćby teraz, a na Twoim terenie auto pracuje ciągle na wysokich obrotach i chłodzenie to podstawa
  15. Czy na pewno o świece Tobie chodzi? Ja myślę, że masz na myśli wtryskiwacze! Najpierw zweryfikuj VCDS kody błędów.
  16. beny2303 odpowiedział(a) na Kamil 87 temat w 3.0TDI
    Chwała nam za to, że mamy własne umysły i kłębuszek po kłębuszku dochodzimy do wielu rzeczy sami A pseudo warsztatów " firmowych " jest wiele, których coraz bardziej zmuszeni jesteśmy omijać dużym łukiem
  17. No to fajnie! Myślcie i będziemy się organizować
  18. No u mnie zdecydowanie lepiej Jak spokojna jazda to brak mocy z dołu ( brak natychmiastowej reakcji ), ale bardziej agresywna i autko idzie jak należy Kolektory odpuściłem jak na razie. Dla mnie zmiana na plus
  19. No, no powolutku coś się rusza Już jest nas trzech Pomyślcie kiedy i się spikniemy!
  20. Ogólnie to może ktoś jeszcze się odezwie w między czasie i lekko lajtowy, wakacyjny spocik nastąpi na powitanie wakacji!
  21. Rozumie, że każdy zapracowany, bo ja też dużo pracuje, ale czasami lukam na forum, a ścigać A4ek w Zgorzelcu i okolicy nie będę, bo pomyślą, że " jumak " jestem! Hi, hi:-)
  22. beny2303 odpowiedział(a) na Kruk_89 temat w 3.0
    Dzięki:-)
  23. beny2303 odpowiedział(a) na Kruk_89 temat w 3.0
    Jak sobie poradziłeś z pozostałą końcówką?
  24. Witajcie! Strasznie cicho tutaj :-( Dlaczego? Przecież lato się zaczęło i można w końcu ruszyć zadki i się skumać na pogaduchy:-)) Jestem ze Zgorzelca:-D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.