Treść opublikowana przez beny2303
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Ale i tak są osoby, które na Alledrogo dają gwarancję 2 lata i każdy żarnik ma swój indywidualny numer na który jest pisana gwarancja! A dać ok. 300zł za jeden żarnik CBI to wg. mnie lekkie przegięcie
-
Kolejna awaria turbiny
To mu współczuję, bo każdy zmieniając auto chce nowsze,bo " niby " lepsze, a cofać się to jak stać w miejscu i nie rozwijać się.
-
EGR do czyszczenia ?
Wywal go i będziesz miał spokój! :-)
-
Przekladka foteli i kanapy z A6 C6 do A4
Możesz zapodać fotki tylnej kanapy! Ciekaw jestem jak leży! Jesteś zadowolony z foteli przód? Prawdopodobnie są mega wygodne i lepiej leżą od b7!
-
[B7 BRB] Dźwięk szurania w czasie przyśpieszania, czy to początek końca dwumasy ?
To może i faktycznie przewaga na dwumase! :-(
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Suli napisz do H4mm3R i na pewno Tobie doradzi! :-)) Akurat ma żarniki D1S oryginalne PHILIPS 4850K
-
[B7 BRB] Dźwięk szurania w czasie przyśpieszania, czy to początek końca dwumasy ?
A czy VCDS podłączałeś? Może przy okazji wyskoczy błąd, który będzie jakąś podpowiedzią do danej sytuacji i ukierunkuje tok myślenia:-)
-
[B7 BRB] Dźwięk szurania w czasie przyśpieszania, czy to początek końca dwumasy ?
A może zaczęło się sypać turbo! Też tak miałem. Byłem pewien, że to dwumasa, a okazało się, że turbina się posypała. Sprawdź poziom oleju czy nie ubywa i czy nie kopci!
-
Kolejność numerowania cylindrów - wymiana świec żarowych
I tak właśnie jest!!! Ostatnio wymieniałem świece żarowe, a wcześniej wtryskiwacze, które były adoptowane i za każdym razem potwierdzano kolejność liczenia - numerowania cylindrów!
-
Kolejność numerowania cylindrów - wymiana świec żarowych
Ale to jest AUDI
-
Kolejność numerowania cylindrów - wymiana świec żarowych
A dlaczego od strony rozrządu, bo myślisz, że 2.7 i 3.0 to jest to samo co 2.0
-
Brak reakcji na kluczyk
Też pierwsze co elektryk sprawdzał napięcie na klemach akumulatora a myślałem, że rozrusznik
-
Siemianowy Golfik Gti
Obecnie mam zalanego Motula, a wcześniej był Castrol i różnica kolosalna Castrol rzadki jak woda, Motul gęsty jak minerał! a jeżdzę na syntetyku! A myślę właśnie na odwrót, że mniej rozpowszechniony to mniejsze prawdopodobieństwo podróbki. Chociażby kupno Castrola w Niemczech, a w Polsce. Przepaść oczywiście na korzyść Niemiec
-
Brak reakcji na kluczyk
Też miałem podobną sytuację, ale wszystko poza brakiem możliwości odpalenia auta działało Okazała się uszkodzona kostka. Brak rozruchu. Rozrusznik ani drgnął.
-
czemu sie grzeje ?
Mimo to Kamil 87 gratuluje sukcesu w samo zaparciu Obyś miał tych problemów jak najmniej, bo pora letnia to czasami upały jak choćby teraz, a na Twoim terenie auto pracuje ciągle na wysokich obrotach i chłodzenie to podstawa
-
Mocne szarpanie przy przyśpieszaniu.
Czy na pewno o świece Tobie chodzi? Ja myślę, że masz na myśli wtryskiwacze! Najpierw zweryfikuj VCDS kody błędów.
-
czemu sie grzeje ?
Chwała nam za to, że mamy własne umysły i kłębuszek po kłębuszku dochodzimy do wielu rzeczy sami A pseudo warsztatów " firmowych " jest wiele, których coraz bardziej zmuszeni jesteśmy omijać dużym łukiem
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
No to fajnie! Myślcie i będziemy się organizować
-
Jak wymontować zawór EGR w Audi A4 B7 3.0 TDI?
No u mnie zdecydowanie lepiej Jak spokojna jazda to brak mocy z dołu ( brak natychmiastowej reakcji ), ale bardziej agresywna i autko idzie jak należy Kolektory odpuściłem jak na razie. Dla mnie zmiana na plus
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
No, no powolutku coś się rusza Już jest nas trzech Pomyślcie kiedy i się spikniemy!
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Ogólnie to może ktoś jeszcze się odezwie w między czasie i lekko lajtowy, wakacyjny spocik nastąpi na powitanie wakacji!
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Rozumie, że każdy zapracowany, bo ja też dużo pracuje, ale czasami lukam na forum, a ścigać A4ek w Zgorzelcu i okolicy nie będę, bo pomyślą, że " jumak " jestem! Hi, hi:-)
- 3.0 V6 bagnet
-
3.0 V6 bagnet
Jak sobie poradziłeś z pozostałą końcówką?
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Witajcie! Strasznie cicho tutaj :-( Dlaczego? Przecież lato się zaczęło i można w końcu ruszyć zadki i się skumać na pogaduchy:-)) Jestem ze Zgorzelca:-D