Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

beny2303

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez beny2303

  1. Szerokości i niezawodności! :-)
  2. No, no Marcin!:-) Furka prezentuje się jak należy. Grubo! Co do silnika to przykra sytuacja. Ale nowy to nowy:-) Jak mówisz to do starości;-) Życzę szerokości i udanego rezania:-D
  3. Podpinam się pod pytanie wyżej
  4. Super rezanko Wygląda poważnie!!!
  5. W takim razie szerokości i bezawaryjności!
  6. beny2303 odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Ja EGR zaślepiłem tydzień temu i nic w mapie nie mieszałem odnośnie wyłączenia EGR, a niby powinienem. Zawsze to jakaś ingerencja w soft Powinien wyskoczyć błąd kontrolki silnika, ale jak na razie wszystko OK!
  7. beny2303 odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Ja w Boschu wymieniałem wtryskiwacze i potwierdzam, że partaczą robotę jak tylko nie patrzysz się na ręce pracowników. Wystarczyło pojechać w między czasie do znajomego i już źle zakodowano wtryskiwacze!!!!!! Porażka!
  8. beny2303 odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Jak robiłeś logi dynamiczne to powinni tobie sprawdzić działanie EGR i przepływomierza. To się odbija właśnie na spadku mocy z dołu. Ja miałem EGR cały czas otwarty i na próbę zaślepiłem go przy prawodłowo działającej turbinie. Jeźdzę tak kilka dni i rewelka. Narazie testuję, bo nie mam na podmiankę przepływomierza, by zamienić i sprawdzić jeszcze go. Brak szarpnięć i zbiera się o niebo lepiej! :-))
  9. beny2303 odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    A sprawdzałeś EGR?
  10. Dobra robota dudas307 Przyda się dla potomnych!!!
  11. W sensie nie polska tylko niemiecka! Tankuje tylko w Niemczech.
  12. Oj, dostają Tym bardziej, że mają czyściutki ON
  13. beny2303 odpowiedział(a) na sleza temat w 3.0TDI
    Pisałem wcześniej! Stacyjka włączona - silnik zgaszony Musisz wejść w silnik 01 / w dolnym prawym rogu masz adaptacje 10/ i kolejno kanał 71 72 73 74 75 76 test zapisz powrót
  14. tzn.
  15. Jak na przebieg to trzymają się mega długo
  16. beny2303 odpowiedział(a) na sleza temat w 3.0TDI
    Jeżeli chodzi o kody wtryskiwaczy to znajdują się patrząc od góry na kołnierzu! Natomiast jeżeli kolejność i kody znajdujące się na wtryskiwaczach pokrywają się z tym co pokazuje VCDS to jest OK!
  17. beny2303 odpowiedział(a) na sleza temat w 3.0TDI
    Nie ma sprawy! Powodzenia
  18. beny2303 odpowiedział(a) na sleza temat w 3.0TDI
    silnik 01/adaptacja 10/ 71 72 73 74 75 76
  19. beny2303 odpowiedział(a) na sleza temat w 3.0TDI
    Ja poczułem od razu lepszą kulturę pracy Jak odpalił to inny silnik Sprawdź kolejność kodowania wtryskiwaczy na VCDS. Czy kody do danego wtryskiwacza są wprowadzone prawidłowo!!! PODSZYBIE 3 6 2 5 1 4 PRZÓD AUTA Pomimo lepszej kultury silnika miałem zamienione kody 4 na 6 i odwrotnie
  20. beny2303 odpowiedział(a) na sleza temat w 3.0TDI
    Ja też wymieniałem w autoryzowanym serwisie ukł. zasilania i również nie w AUDI. Ale podtrzymuje to, że i tak trzeba patrzeć wszystkim na ręce, bo pomyłki zdarzają się dosyć często i to nawet najlepszym! , np. myląc kolejność adaptacji wtryskiwaczy!!!!!!!!!!!!!!!
  21. beny2303 odpowiedział(a) na sleza temat w 3.0TDI
    Wszystko wizualnie jak to w serwisie!
  22. Również jestem ciekaw czy podejdą! Macie doświadczenie? Proszę o odpowiedź! Przyda się dla potomnych
  23. Będziemy najpierw testować EGR A kolektory przy okazji sprawdzimy w jakim są stanie
  24. Ja też!, ale nauka nie idzie w las Zaślepkę już mam i jestem umówiony na przyszły tydzień z robotą i przy okazji usuwam klapki plastikowe z kolektorów!!! Za jednym machem dwa problemy
  25. Czy przy zapalaniu i gaszeniu auta wciskasz pedał sprzęgła? Jak reaguje na wciśnięty, a jak na nie?!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.