Treść opublikowana przez beny2303
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Szerokości i niezawodności! :-)
-
czarny avant 3,2q
No, no Marcin!:-) Furka prezentuje się jak należy. Grubo! Co do silnika to przykra sytuacja. Ale nowy to nowy:-) Jak mówisz to do starości;-) Życzę szerokości i udanego rezania:-D
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Podpinam się pod pytanie wyżej
-
Czy gałka z B8 podejdzie do B6/B7
Super rezanko Wygląda poważnie!!!
-
wibracje nadwozia przegub skrzyni biegow
W takim razie szerokości i bezawaryjności!
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
Ja EGR zaślepiłem tydzień temu i nic w mapie nie mieszałem odnośnie wyłączenia EGR, a niby powinienem. Zawsze to jakaś ingerencja w soft Powinien wyskoczyć błąd kontrolki silnika, ale jak na razie wszystko OK!
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
Ja w Boschu wymieniałem wtryskiwacze i potwierdzam, że partaczą robotę jak tylko nie patrzysz się na ręce pracowników. Wystarczyło pojechać w między czasie do znajomego i już źle zakodowano wtryskiwacze!!!!!! Porażka!
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
Jak robiłeś logi dynamiczne to powinni tobie sprawdzić działanie EGR i przepływomierza. To się odbija właśnie na spadku mocy z dołu. Ja miałem EGR cały czas otwarty i na próbę zaślepiłem go przy prawodłowo działającej turbinie. Jeźdzę tak kilka dni i rewelka. Narazie testuję, bo nie mam na podmiankę przepływomierza, by zamienić i sprawdzić jeszcze go. Brak szarpnięć i zbiera się o niebo lepiej! :-))
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
A sprawdzałeś EGR?
-
Jakie lusterka z kierunkami?
Dobra robota dudas307 Przyda się dla potomnych!!!
-
jak sprawdzić stan wtrysków ?
W sensie nie polska tylko niemiecka! Tankuje tylko w Niemczech.
-
jak sprawdzić stan wtrysków ?
Oj, dostają Tym bardziej, że mają czyściutki ON
-
Czarny dym
Pisałem wcześniej! Stacyjka włączona - silnik zgaszony Musisz wejść w silnik 01 / w dolnym prawym rogu masz adaptacje 10/ i kolejno kanał 71 72 73 74 75 76 test zapisz powrót
-
jak sprawdzić stan wtrysków ?
tzn.
-
jak sprawdzić stan wtrysków ?
Jak na przebieg to trzymają się mega długo
-
Czarny dym
Jeżeli chodzi o kody wtryskiwaczy to znajdują się patrząc od góry na kołnierzu! Natomiast jeżeli kolejność i kody znajdujące się na wtryskiwaczach pokrywają się z tym co pokazuje VCDS to jest OK!
- Czarny dym
-
Czarny dym
silnik 01/adaptacja 10/ 71 72 73 74 75 76
-
Czarny dym
Ja poczułem od razu lepszą kulturę pracy Jak odpalił to inny silnik Sprawdź kolejność kodowania wtryskiwaczy na VCDS. Czy kody do danego wtryskiwacza są wprowadzone prawidłowo!!! PODSZYBIE 3 6 2 5 1 4 PRZÓD AUTA Pomimo lepszej kultury silnika miałem zamienione kody 4 na 6 i odwrotnie
-
Czarny dym
Ja też wymieniałem w autoryzowanym serwisie ukł. zasilania i również nie w AUDI. Ale podtrzymuje to, że i tak trzeba patrzeć wszystkim na ręce, bo pomyłki zdarzają się dosyć często i to nawet najlepszym! , np. myląc kolejność adaptacji wtryskiwaczy!!!!!!!!!!!!!!!
-
Czarny dym
Wszystko wizualnie jak to w serwisie!
-
Fotele i kanapa z Audi A4 B8, A5 8T do Audi A4 B6/B7
Również jestem ciekaw czy podejdą! Macie doświadczenie? Proszę o odpowiedź! Przyda się dla potomnych
-
Jak wymontować zawór EGR w Audi A4 B7 3.0 TDI?
Będziemy najpierw testować EGR A kolektory przy okazji sprawdzimy w jakim są stanie
-
Jak wymontować zawór EGR w Audi A4 B7 3.0 TDI?
Ja też!, ale nauka nie idzie w las Zaślepkę już mam i jestem umówiony na przyszły tydzień z robotą i przy okazji usuwam klapki plastikowe z kolektorów!!! Za jednym machem dwa problemy
-
wibracje nadwozia przegub skrzyni biegow
Czy przy zapalaniu i gaszeniu auta wciskasz pedał sprzęgła? Jak reaguje na wciśnięty, a jak na nie?!