Treść opublikowana przez beny2303
-
[B7 BRB] Dźwięk szurania w czasie przyśpieszania, czy to początek końca dwumasy ?
Podzielam Twoje zdanie piotrsob1, bo staram się być grzecznym zabierając głos, ale czasami nie warto się unosić i dać szansę wykazać się " pseudo mechanikom ", bo już nie raz pisałem, że prawdziwych mechaników od naszych AUDICZEK jest garstka, którzy ogarniają naprawdę wszystko i chwała im za to!!!!!!
-
[B7 BRB] Dźwięk szurania w czasie przyśpieszania, czy to początek końca dwumasy ?
No, OK! To czekamy na relacje:-)
-
[B7 BRB] Dźwięk szurania w czasie przyśpieszania, czy to początek końca dwumasy ?
szofer33 już wcześniej pisałem Tobie byś zrobił logi z wydrukiem Wozisz do mechaniora, a on tylko doi kase od Ciebie i wmawia Ci to i owo. Czy stałeś nad nim i patrzyłeś mu na ręce co dokładnie robi??? Będziesz tak wszystko po kolei wymieniał na chybił trafi, bo może akurat to! Zmień mechaniora na mechanika Jak Ci sprawdził turbo vagiem - sam?, bo dziwne, że nie sprawdził przy okazji EGR
-
[B7 BRB] Dźwięk szurania w czasie przyśpieszania, czy to początek końca dwumasy ?
Nie ma sztywnych norm przebiegowych dla turbin. Wszystko zależy od charakterystyki jazdy, tzn. jak była eksploatowana, a czy regenerowane to są różne opinie
-
EGR do czyszczenia ?
Napisz do wrclaguna. Powinien Tobie pomóc!
-
Launch control w 1.8T
Też przyłączam się do pytania!
-
Przekladka foteli i kanapy z A6 C6 do A4
No to będziesz miał mega full! Ciekaw jestem jaka cena za taki wypas!? Podeślij namiary na PW do gościa. Może i ja się skusze
-
Kolejna awaria turbiny
- Filtry Mann a różne kraje produkcji
Ale chyba nie moja!- Filtry Mann a różne kraje produkcji
Tak tylko dla Ferodo nie pracują chińczycy Żart A tak poważnie to jest moje zdanie! Napewno nie chciałbym audi z Chin- Filtry Mann a różne kraje produkcji
Może i tak ale jak masz napisanie made in china to trochę zmienia się nastawienie do jakości- [B7 BRB] Dźwięk szurania w czasie przyśpieszania, czy to początek końca dwumasy ?
Najlepiej zrób logi dynamiczne i wtedy wyjdzie czy turbo słabo wstaje, czy EGR prawidłowo chodzi...- Przekladka foteli i kanapy z A6 C6 do A4
Daj znać co i jak gdy już bedziesz po rezaniu i zapodaj fotki jak się prezentują;-)- Przekladka foteli i kanapy z A6 C6 do A4
Bo faktycznie fotele A6 wyglądają na bogato i są stosunkowo dostępne cenowo i jest ich sporo:-) A z robotą - znajdą się napewno chętni do pomocy przy rezaniu!:-))- Mocne szarpanie przy przyśpieszaniu.
Proponuję Ci w takim układzie zakup VCDS byś mógł samodzielnie diagnozować autko, bo czasami nie warto wydawać kasy jak można samemu ogarnąć wiele rzeczy! :-)) Życzę w takim układzie szerokości i bezawaryjności:-D- Mocne szarpanie przy przyśpieszaniu.
Czy to wyszło Tobie z błędów VCDS, czy sprawdzałeś krok po kroku?- Przekladka foteli i kanapy z A6 C6 do A4
No to miałeś co robić przy jasnym środku Ja mam czarny i jednak pozostanę przy czarnym, aczkolwiek brązowy z czarnym też jest całkiem spoko Muszę to połączenie kolorystyczne zobaczyć na żywo- Przekladka foteli i kanapy z A6 C6 do A4
No wygląda porządnie i ładnie leży! Też mogłem kupić brązowe ale na odległość i bałem się, że nie podpasują mi kolorystycznie.- Jak osiągnąć taki dzwiek
Link nie działa!- problem z klimą przestaje chłodzić
Zajefajnie! " Jedź na wczasy i się nie martw jak padnie to zadżwoń do niego i niech dostarczy Ci auto zastępcze jak taki mądry " Dlatego takich pseudo mechaników należy omijać szerokim łukiem Fachowcy- Drgania kierownicy przy obracaniu na postoju tylko na wolnych obrotach w Audi A4 B8
A mimo to odczuwalna i denerwująca W sumie nie przestałeś na to zwracać uwagi i na pewno dopóki nie będziesz miał jak piszesz na tip top to nie przestaniesz!- D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Zgadza się i nie ma co do tego wątpliwości- D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Ty musisz, bo B7 i w górę już mają- D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Rozumie dla poprawy widoczności ale ja nie robię tras nocnych i może gdyby tak było to OK! Jak mówisz - każdy ma wybór i podejmuje decyzje za siebie- [B7 BRB] Dźwięk szurania w czasie przyśpieszania, czy to początek końca dwumasy ?
Ja miałem problem z EGR ale żadnych metalicznych odgłosów nie wydawał. Objawami było szarpanie podczas zmiany biegów i niedomykający się zawór. - Filtry Mann a różne kraje produkcji