Treść opublikowana przez beny2303
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
No chłopaki - Życzenia dla WAS Tak niewiele nam potrzeba, by przytulić się do nieba. Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko i miłości ponad wszystko. WESOŁYCH ŚWIĄT Tak
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
Chyba zatłuszczona szmata
-
Co to za stukanie?
Słyszałem, bo miałem tak kiedyś i zaczynało się od takiego lekkiego stukania i rosło z czasem coraz bardziej! Też nie dopuszczałem myśli, że to może być to i okazało się Szajsocastrol tak właśnie działa!!! Nie straszę, bo życzę mu jak najlepiej miklaas Sprawdzałeś stan oleju, bo niski stan też daje takie objawy!
-
Co to za stukanie?
A może jednak panewka bądź korbowód?!
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Wiem, wiem. Tak tylko gdybam:)
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Może i tak, ale i tak mnie to nie przekonuje, bo jeżeli tak jest to wolałbym mieć 4.2 w Quattro w benzynie
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Tak ok. 10l w mieście to norma, ale 15l to szaleństwo . Jak to zrobić, by dobić do 15L
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Gratuluje:) Czyli jak się chce i dobrze pomyśli to można z pomocą innych osiągnąć sukces! Muskel1 pomyślał w inny sposób i chwała mu za to!!!
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Nie da rady wyjąć żarnik. Musisz poluzować zderzak i go odciągnąć, by się dostać do lampy
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
No Jesteśmy jedną wielką rodziną
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Spostrzegawczość to podstawa
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Jak zawsze poważnie, bo oto chodzi, by sobie pomagać, a nie kawały robić No!, czasami i też trzeba pożartować
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Zgłoś się do H4mm3R A tak chciał zabłysnąć!
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Nie wiem czy taka prostota dla kogoś kto nie miał z tym do czynienia! Trzeba zdejmować cały zderzak, by móc odkręcić xenony ( lampy ) To nie jest B6
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
W zależności jak to sprzedający nazywają! Te trzy określenia są prawidłowe, ale najczęściej określa się żarnik!
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
Jak zawsze dobra robota
-
Moje prace
Oglądając Twoje relacje to przyjemność i nigdy nie żałuje poświęconego czasu!!!
-
Moje prace
Jak zawsze Mistrz jest jeden
-
[BRD] Końcówki wydechu po swapie ośka/quattro
Nie muszę wiedzieć jak jest montowany! Najpierw przymiarka i dopiero decyzja czy montujemy! Każdy szanujący się monter tłumików nie odwala takiej fuszery tylko kombinuje żeby wyglądało jak oryginał, a nie jak wiocha!!!
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
No!!! Takie autka ogląda się z przyjemnością
-
Kolejność numerowania cylindrów - wymiana świec żarowych
Zgadza się! Kolejność jest taka sama:) kabina 3 6 2 5 1 4 zderzak
-
ledy lusterek z czego pasuja ?
Pasują z A6 C6! Akurat kaju ma na zbyciu
-
[BRD] Końcówki wydechu po swapie ośka/quattro
Co za partacz to robił! Przecież wiadomo, że powinien siedzieć bardziej na zewnątrz. No i te końcówki Kupuj szybko, np. ULTER 90 i będzie pięknie
-
Szarpanie autem i zapala się kontrolka ESP
marcin3481 Myśl pozytywnie! VAG to zawsze pierwszorzędna sprawa i jasna informacja
-
Xenon prawy gaśnie po kilku minutach jazdy
Żarnik jest żarnikiem, który daje tylko światło, a bixenon robi resztę! Pamiętaj, by kupować u sprawdzonych osób i żądać gwarancji. Każdy żarnik ma swój indywidualny numer, na który wydawana jest gwarancja!!! Uważaj na podróbki. Jest ich bardzo dużo i można się łatwo naciąć Kupuj PHILIPS bądź OSRAM Napisz do H4mm3R on posiada żarniki i tobie doradzi!