Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

beny2303

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez beny2303

  1. Właśnie się ogarniam i dzięki za info.
  2. Chłopaki piszemy tylko o letnich, a sezon już za nami Zbliża się zima i trzeba przygotować ogumienie zimowe. Co polecacie dla przeciętnego Polaka
  3. Zawsze tylko w DE Oczywiście Total i Shell
  4. beny2303 odpowiedział(a) na hunter91 temat w Audi A4 B5
    Czyli u mnie ta sama sytuacja. Wcześniej żadnego bicia, a po kilku trasach i hamowaniu w DE z dużej prędkości, przy hamowaniach pokazuje się bicie i wniosek ten sam. Tarcze, a nie koła.
  5. Wyszło Wam jak zawsze perfekcyjnie
  6. Ja w historii mam wpisane, że czyszczono cały układ paliwowy łącznie z wymianą pompy paliwowej, a wtryskiwacze siedziały od nowości z końcówką Q. Podjedź do ASO i będziesz wszystko wiedział. Powinni mieć
  7. Rozumiem Ja też przed wymianą szukałem alternatywy, bo może się uda bez kupna nowych Pochwal się jakie kupiłeś i jakie koszta
  8. No i jak mlody10 akcja rozrusznik przyniosła zamierzone efekty?
  9. A ile masz teraz na liczniku km?
  10. Przecież myjka tylko myje, a nie regeneruje ( naprawia) jak sama nazwa na to wskazuje!
  11. Napisz do H4mm3R lub wrclaguna Nie są z Wrocka ale pomogą!
  12. Rada! Nie napalaj się, bo popłyniesz z kosztami. Jedź z kimś kto już miał bądź ma do czynienia z 3.0TDI!!! Dokładnie obejrzyj i powoli myśl A tak poza tym to mega redocha z 3.0 TDI i jeszcze w quattro Jak masz linka do aukcji to zapodaj na Zakup kontrolowany. Zawsze coś się zobaczy i podpowie!
  13. Cena zestawu zależna od miejsca kupna. Wacha się średnio 3000 - 5000tys. plus wyjęcie silnika bądź skrzyni, tzn. cena robocizny. Co do wtryskiwaczy to jedyny wiarygodny pomiar na stole probierczym. Cena wtryskiwacza to średnio 1050 szt. Przy tym przebiegu, jeżeli wiarygodny to może są już po wymianie. Warto sprawdzić jakie mają oznaczenie.
  14. Jak to możliwe przy tipie i quattro? Jaka średnia prędkość Tobie wyszła?
  15. Masz rację +1
  16. Kup sobie lapka max. do 300zł używanego byś mógł go mieć zawsze przy sobie i w miare z dobrą baterią. Do VAG-a niepotrzeba mega wypasu. Ja tak właśnie mam i zawsze jest ze mną. Ja zadowolony i maja AUDI również:-)
  17. Też mi wpadli w oko:-) Czy oni współpracują z Dynosoft Katowice?
  18. Dzieki wielkie Maćku!
  19. Chłopaki! Który zakład tuningowy we Wrocku polecacie do wyłączenia programowo EGR-a i klap kolektorów: S performers czy bmgtuning?
  20. Polecam najnowsze: 059130277BD, 0445115078 BOSCH, 0445115079 BOSCH.
  21. Pogratulować Siedzą idealnie
  22. Potwierdzam Elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego kręgosłupa!
  23. Kup sobie z oznaczeniem XL i będzie super. Mają wzmocnione boki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.