Treść opublikowana przez beny2303
-
Jakie wtryskiwacze?
Systemy Common Rail Andrzej Nowak ten facet to żeni kity o regenerowanych piezo. Tym bardziej, że używa tylko stołu EPS 205
-
Jakie wtryskiwacze?
O jakich kompletach piszesz?, bo chyba nie o piezoelektrykach
-
Jakie wtryskiwacze?
Sorry! Źle napisałem. Mam regenerowane niby przez fabrykę, bo fakt Bosch nie prowadzi regeneracji i jestem poza tym zdecydowany na to co piszę
-
Wtryski 059130277ah na jakie wymienic?
Jest popyt, bo nie regenerują, a jeżdżących 3.0 TDI jest sporo to ustalają sobie jak chcą
-
Jakie wtryskiwacze?
Ty płacisz, ty decydujesz! Ja mam regenerowane przez Bosch i nie narzekam 
-
Wtryski 059130277ah na jakie wymienic?
Marcin, ale ta cena to kosmiczna Skąd oni biorą te ceny? Ja za swoje płaciłem 1050zł sztuka w Bosch Diesel
-
A4 S4 B8 3.0Tdi+++
To w takim układzie udanych modów i gratki z fury
-
A4 S4 B8 3.0Tdi+++
No to zaczyna się ciekawie! A manualna miała być, bo ja również mam manuala, ale następną celuje w automacie ( tipa) ?
-
A4 S4 B8 3.0Tdi+++
No kolego Szacun za kolejne 3.0 TDI i oczywiście także duży plus ➕ za sedana Daj fotki jak się prezentuje w środku!
-
Spoty wrocławskie
A w V Edycji Chiptuning w Dynosoft Katowice krzycza ok. 1100 - 1200zł dla 3.0 TDI. Wiem, bo sam się zastanawiam Zapisy zbiera Gibons!!! Pisz do niego
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Dzięki wielkie
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Gibons jaki jest koszt dla B7 3.0 TDI Quattro?
- B7 Crew
-
Przekladka foteli i kanapy z A6 C6 do A4
Najlepiej jak napiszesz zapytanie do kaja!
-
Kilka pytan świeżaka.
O jakich zaworach piszesz, bo o dziwo nie wiem o co chodzi?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4 Dlugo kręci przy odpalaniu rano
Gratulacje ? W takim układzie szerokości i bezawaryjności!
-
kolektor dolotowy pomocy
Potwierdzam! Też tak zrobiłem i banan na twarzy
-
Kolektor ssący a potencjometr
Jedź do dobrego tunera z jednoczesnym wywaleniem klap i wyprogramowaniem i autko odżyje Mechanik nie ma pojęcia co mówi. Sorry, ma pojęcie, bo jak usuniesz klapki to nie będzie miał naiwniaka, z którego będzie mógł doić kasę
-
Kilka pytan świeżaka.
Postępuj tak jak marcin4x4 napisał! Klapki kolektorów jeżeli nie dają objawów klekotania jadąc na wysokim biegu ale niskich obrotach to daj sobie spokój. Jeżeli już to samo usunięcie klap i wyprogramowanie wystarczy!
-
Nierówna praca silnika + dymienie pojazdu.
A dymi na biało czy czarno? Jak mocno? Tak samo na zimnym jak i na ciepłym? Czy prawidłowo zakodowane nowe wtryskiwacze? Ciężko doradzić, bo to trzeba zobaczyć i posłuchać jak silnik pracuje.
-
Jakie wtryskiwacze?
Później pochwal się co udało się uzyskać!
-
Wtryski 059130277ah na jakie wymienic?
Tak! Jak najbardziej i wręcz wskazane są te z końcówką BD, bo są nowszymi.
-
czyszczenie wtrysków preparatem Liqui Moly - gdzie się wpiąć?
Dobre paliwo, autostrada 4 bieg i 140 km/h non stop przez ok. 10 - 15 min Po co jakieś półśrodki, po których szlag go wie co będzie dalej