Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

beny2303

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez beny2303

  1. No i widzisz sam, że jednak coś wiesz. Ja chętnie czytam Twoje opinie, bo są treściwe i do rzeczy. Popieram to co napisałeś, bo nie raz też przejrzałem na oczy jak wygląda wiedza naszych ASO. Oczywiście nie obraźając wszystkich ASO, HI,HI? Ja oczywiście nie mam zamiaru aktualizować, bo dla mnie moja OOOO jeździ wystarczająco dobrze ? i tego się trzymam.
  2. Bo masz zawsze swoje zdanie i chętnie je poznam jeżeli takowe jest, a poza tym trzymasz się swoich racji pewnych i sprawdzonych!
  3. Marcin, a jak to wygląda z Twoich informacji
  4. OK! Dzięki za odpowiedź
  5. To nie wiadomo czy tak naprawdę pomoga? Powiedz jaki koszt tej usługi w ASO? Bo chyba tam robiłeś?
  6. I to jest słuszna decyzja
  7. beny2303 odpowiedział(a) na Quatro7 temat w 3.0TDI
    To już całkiem inaczej, aż miło i kulturalnie. Szukaj ostatniego na wymianę, markowe paliwo i but w podłogę
  8. To jak Dawid Wątroba robiłeś tą ową aktualizacje softa, bo nic nie odpowiadasz?!
  9. beny2303 odpowiedział(a) na Dawid Wątroba temat w 3.0TDI
    A jak u Ciebie klapy kolektorów? Sprawdzałeś luzy?
  10. beny2303 odpowiedział(a) na Quatro7 temat w 3.0TDI
    Quatro7 jak wygląda sytuacja po wymianie wtryskiwaczy? Jakie masz teraz korekcje?
  11. beny2303 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki potrzebuję numer OEM przekaźnika świec żarowych do B7 3.0 TDI. Prawdopodobnie 9 bądź 10 PIN-owy jest - tak na marginesie
  12. beny2303 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chłopaki potrzebuję numer OEM przekaźnika świec żarowych do B7 3.0 TDI. Prawdopodobnie 9 bądź 10 PIN-owy jest - tak na marginesie
  13. Mi z wyliczeń dolewek i przejechanych kilometrów ze średnią 130 - 140 wychodzi 7.8l i poniżej nie da rady, a mam manualna.
  14. kovallts to spalanie masz z komputera czy według dolewki i wyliczeniu?
  15. Wydruki do wtryskiwaczy dostałeś potwierdzające jakość danych wtryskiwaczy czy wierzysz na słowo? Jeżeli jest pewność jakości to powtarzać nie trzeba. Poza tym przed badaniem na stole myjka ultradźwiękowa jest podstawą i powinieneś dostać je z powrotem czyściutkie. Jak przejechałeś od ostatnich logów ok. 1000km to zrób powtórne logi i porównaj.
  16. Jeżeli wartości będą wzrastać z tolerancją dodatnią to będą się coraz bardziej zapiekać i będzie potrzebne czyszczenie wtryskiwaczy. Nie zamulaj autka niedzielną jazdą i od czasu do czasu trzeba ją przegonić! One lubią mieć wysokie obroty
  17. beny2303 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Raczej żarnik się kończy
  18. Kaju! Ja nic nie mam do Ciebie, a to było zapytanie z czystej ciekawości kogo polecają jeżeli nie Ciebie, bo dla mnie kumasz robotę i dajesz mega czadu z wiedzą. Ja jestem jak najbardziej na TAK co do Twoich umiejętności i na spotkanie do modów
  19. Michał, a kogo polecasz tak a propo, że się wtrącę, bo nie ukrywam, że się już kontaktowałem z Kajem, a mam kilka rzeczy do ogarniecia
  20. beny2303 odpowiedział(a) na mariusz03 temat w 3.0TDI
    Wszystko zależy od tego jak poprzedni właściciel dbał o autko ( serwisy ). Obydwa silniki są V-mi i mają swoje indywidualne charaktery. Mają podobne problemy, m.in. rozrząd na łańcuchu. Wymiana pochłonie kilka tysięcy złotych, ale odwdzięczają się kulturą pracy i niepowtarzalnym dźwiękiem no i jako nieliczni w swojej grupie standardowo posiadają QUATTROco podnosi wartość auta
  21. beny2303 odpowiedział(a) na Jezol temat w 3.0TDI
    To są rady naszych znajomych - fachowców. Jak bym się posłuchał znajomego to jeździł bym teraz na 10W40 i to by była tragedia:-( Zrób tak jak radzi marcin4x4, bądź zrób logi statyczne i dynamiczne.
  22. Idziesz do przodu jak RS
  23. Wrzuć fotki jak Tobie wyszło i jak się prezentują!
  24. Marcin, a na jakim Valvoline jeździsz, bo przy następnej wymianie chcę nim zalać swoją Audi?
  25. beny2303 odpowiedział(a) na bembenos temat w 3.0TDI
    Chłopaki z forum A6 kupowali i loteria. Jednym chodzi, drugim kody IMA nie wchodziły i trzeba było wymieniać. Nikt jeszcze nie zrobił kilometrów, by oceniać na 100%

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.