Treść opublikowana przez beny2303
-
Fotele i kanapa z Audi A4 B8, A5 8T do Audi A4 B6/B7
Widzę, że montowałeś tylko przednie fotele , bo ciekawe jest jak to wygląda też z tylna kanapą Brawo za rezanko
- B7 Crew
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Na 3.0 TDI w taką pogodę to normalka! Oczywiście jazda w mieście i krótkie dystanse z ciężkim butem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja też dorzucam się do pytania o płukanie silnika z Motula na Liqui Moly? Jest wskazana?
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
Teraz to wygląda jak samochód, a nie jak chlewnia Mega reaktywacja
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Zgadzam się z Twoją opinią
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Masz kolegę dzik z forum! Odezwij się do niego, bo jest ze Szczecina i wszystko dostaniesz na miejscu!
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
endriuu! Jeżdzę na Motul Specyfic 5W40 i zbliża mi się wymiana oleju. Chcę zmienić na Liquly Moly Synthoil High Tech 5W40. Jakie jest Twoje zdanie?
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Hejka!
-
AUDI 3.0 ASN następny kuternikowóz
To rewelka! Moja w mieście 10 - 11,5
-
AUDI 3.0 ASN następny kuternikowóz
Mega furka Recaro robi robotę Szerokości i przyjemności w eksploatacji! Jakie spalanie gazu w mieście i jak się sprawuje instalacja?
-
Moje prace
Robota jak zawsze pierwsza klasa Seat prezentuje się rewelacyjnie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Bez dwóch zdań - Castrol do śmietnika!
-
HID słabo świecą h7
Popieram! Żadne hidy. Tylko żarówki, bo dbają o odbłyśniki i i żadnych przepięć
-
Jakie felgi Audi a4 b6 s-line
Ale na 205 autko nie ma wyglądu , a 235 to już powaga i jaka bajka Mega! Spalanie faktycznie większe, duuuużo Ale czego się nie robi jeżeli pod maską ma się troszeczkę więcej kucyków
-
Koło zamachowe BKN
No i jak z tą wibracją? Ogarnięty problem?
-
jak sprawdzić stan wtrysków ?
Kupowałeś te z aukcji regenerowane?
-
Sterowanie klapami
No i jak chłopaki! Daliście radę z usunięciem, wyprogramowaniem klap?
-
Gigantyczne bicie
No i jak? Temat wyjaśniony?
-
Otwieranie bagażnika
a to dobre! Bardzo ciekawa koncepcja izolacji
-
Gigantyczne bicie
Czasami tak ale nie zawsze! Zdjąć i sprawdzić bicie na tokarce Tarcze zamawiałeś konkretnej firmy, bo różnie reagują przy dużej temp. z kontaktem z wodą!
-
Gigantyczne bicie
A jak wygląda zawieszenie? Nie masz luzów? Tarcze zbierają równomiernie?
-
Gigantyczne bicie
Ha, ha Mam na myśli jakość tarcz
-
Gigantyczne bicie
Też tak miałem i wyszły tarcze! Tak to jest jak stan nie odpwiada jakości
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
Nooo, teraz to nowo narodzona sztuka Młodość pierwsza klasa