Treść opublikowana przez beny2303
-
A4 Dlugo kręci przy odpalaniu rano
A świece żarowe masz wszystkie OK?
-
Regeneracja/Naprawa wtryskiwaczy??
Nie, numery jak najbardziej były OK Teraz tylko lać i cieszyć się jazdą i piękną kulturą pracy silnika.
-
Regeneracja/Naprawa wtryskiwaczy??
Powiem Ci, że używanych szukałem i nici i telefonów sporo wykonałem. Akurat kompletów owego czasu było brak, a sztukować nie miałem zamiaru. Tak wyszło Jeżdżę już dwa lata i nie żałuję, Po kieszeni poleciało, ale jak to w życiu.
-
Regeneracja/Naprawa wtryskiwaczy??
Nie obrazu bogaci, tylko spokój, bo przy nowych jest gwarancja i pewność że nie kombinowane, a do używek nigdy nie ma pewności od kogo kupujesz. Ja nie miałem pewnego źródła i kupiłem nowe
-
Regeneracja/Naprawa wtryskiwaczy??
To prawda i tylko jak na razie musi taka pozostać
-
Drgania kierownicy przy obracaniu na postoju tylko na wolnych obrotach w Audi A4 B8
To by drgało i tłukło na każdych wybojach i dziurach. Czuł byś to zdecydowanie. Czy na suchej nawierzchni jest tak samo, bo śnieg mimo to daje mniejszy opór.
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
beny2303 + Aga
-
Moje prace
Megastycznie wymiękam jak zawsze oglądam waszą perfekcyjną robotę!
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Mega rolki
- B6 DIVISION
-
Przycinanie przy odpaleniu BKN
Ja także poniosłem takowe koszta za wtryskiwacze + wymiana oleju i filtra oleju
-
Przycinanie przy odpaleniu BKN
Marcin, przecież korekty mają się nie jak do badania na stole Poza tym objawy mówią za siebie
-
Przycinanie przy odpaleniu BKN
Wymienić pozostałe!
-
Przycinanie przy odpaleniu BKN
Mogę powiedzieć, że rozumiem, bo sam jeżdżę do DE, ale daję radę pomimo sedana
-
Przycinanie przy odpaleniu BKN
Dobrze Mlody10, że dałeś się przekonać co do wymiany wtryskiwaczy, ale co jest powodem zmiany auta?
-
[A4 B7] Czy do tej lampy z soczewką, podejdzie soczewka z b8?
Do ORI tak ale czy do Depo to nie mam pojęcia
-
Bardzo mocno paruje szyba przednia
A masz włączony AC auto? To zawsze pomaga usuwać zaparowane szyby.
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
GRUBO KOZAK jak się patrzy
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Koledzy! Jakie polecacie żarówki H7. Potrzebuję dać więcej światła do Skody Fabii 1
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
U mnie też ok. 1.3 litra. Febi zielony mineral.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A ja właśnie mogę powiedzieć, że LM 4100 jest BEST , a jestem przed wymianą 12000tys. i nie zauważyłem głośnej pracy silnika jak również niczego innego co miałoby ujemny wpływ na temperaturę, a tym bardziej na kulturę pracy silnika. Moje cacko jak i turbina śmiga jak ta lala i właśnie zamówiłem ponownie LM 4100
-
skrzynia tiptronic kontrolki od biegów zapaliły sie na czerwono
Po pierwsze jeżeli się wystarczył to gówno nie mechanik, w po drugie dla świętego spokoju ja bym wymienił olej w skrzyni, bo nie wiadomo kiedy i co było w ogóle robione
-
3.0tdi 204PS problem z odpaleniem plus kontrolka silnika
No i co tam wynikło kolego? Zdaj relację!!!
-
Na jakich stacjach tankujecie
A jak Ci jeździ na Lukoil?