Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sssV

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sssV

  1. sssV odpowiedział(a) na toma188199 temat w Audi A4 B6/B7
    Fajnie, ze zrobiles zbieznosc ale zapomniales o geometrii. i jeszcze jedno jakie cisnienie masz w oponach? Na moje oko zbyt male - zbiera zewnatrzne strony a srodek nie.
  2. Poduszki silnika i skrzyni dobrze sprawdz.
  3. sssV odpowiedział(a) na bartek19790 temat w Audi A4 B6/B7
    Na allegro zamowilem uzywke za 30zeta. Przyszedl, zalozylem, skalibrowalem i dziala juz. Nr niestety Ci teraz nie podam.
  4. Kurde chcialbym ale chcialbym powiedzmy w tym roku a nie czekac kwartal i kompletowac czesci... Parrot ma jeszcze jedna zalete - moge go zabrac gdy bede sprzedawal auto. Z drugiej strony zastanawiam sie jeszcze nad tym: Bo i tansze i montaz zajmuje 3 sekundy, jednak chcialbym miec opcje wyciszania radia z automatu i takie tam. Lubie zabawki.
  5. Czyli pozostaje kupic standardowe nalesniki w skorze i przelozyc same pokrowce, dobrze rozumiem?
  6. Panowie wiem, ze chorus z b6 obsluguje telefon, jednak czy da rade podlaczyc pod niego konkretnie Parrota CK3000 z BT? W instrukcji montazu parrota wynika iz radio musi miec wejscie line in, na schemacie kostek radia znajduje sie cos takiego NF+ (tel) NF- (tel) oraz mute. Sorry za lamerskie pytanie ale czy podlacze sie pod to i bedzie to funkcjonowac? Wole sie upewnic przed wydaniem 500pln na zestaw glosnomowiacy.
  7. Jakie dzwieki wydawała skrzynia?
  8. Dowod rejestracyjny jedynie z wpisem "revendue".
  9. Panowie mam standardowe fotele ale w full opcji (elektryczne sterowanie + podgrzewanie). Chcialbym zmienic je na "fajniejsze". Czy istnieje mozliwosc przeszczepu calej elektryki ze starych foteli do innych?
  10. sssV odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B6/B7
    http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1532063.html Tu masz info jak sprawdzic pobor pradu. Niezbedny jest miernik oczywiscie. wpierw sprawdzasz przed samym akumulatorem i jesli wyjdzie za duzy trzeba szukac na zasadzie wykluczania kolejnych elementow.
  11. sssV odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B6/B7
    Mozesz miec problemy z brakiem ladowania ale kontrolka nie swieci rozumiem? Predzej cos zjada prad lub uszkodzony aku.
  12. sssV odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B6/B7
    Trzeba sprawdzic czy cos pozera prad przy zgaszonym silniku. A jesli tak to co. Wiec miernik w lapki i do roboty. PS. Jak juz naladujesz aku to sprawdz tez ladowanie.
  13. sssV odpowiedział(a) na bartek19790 temat w Audi A4 B6/B7
    Sie domyslilem, dlatego zamowilem juz nowy. Znaczy nowy uzywany.
  14. sssV odpowiedział(a) na bartek19790 temat w Audi A4 B6/B7
    tak dokladnie.
  15. sssV odpowiedział(a) na bartek19790 temat w Audi A4 B6/B7
    Tak 107. W vagu:\
  16. sssV odpowiedział(a) na bartek19790 temat w Audi A4 B6/B7
    A ja nie, Przeczyscilem potencjomatr ale mimo to silniczek stoi.
  17. Fulda jako taka to tylka nie urywa... Ja bym dolozyl pare zlotych i wybral cos z Nokiana, Uniroyala czy Vredesteina. BTW. Wczoraj przyjechaly do mnie Vredestein snowtrac 5, zaraz jade przekladac.
  18. sssV odpowiedział(a) na bartek19790 temat w Audi A4 B6/B7
    A gdzie znajduje sie silniczek wlaczajacy nadmuch na szybe przednia?
  19. a wspomaganie pracuje normalnie? Bo moze magiel masz zwalony i pompa nie daje rady?
  20. Olej wycieka czy jest spalany? Jesli jest spalany to -uszczelniacze -kompresja -turbo do sprawdzenia. Jesli wycieka to chyba wiadomo - trzeba uszczelnic. Co do uszczelki mozesz miec uszkodzona pokrywe zaworow. Mialem tak kierdys w innym aucie, przerobilem lacznie 3 uszczelki i dopiero wymiana pokrywy rozwiazala sprawe. Pamietaj, ze przy montazu nowej uszczelki trzeba ja posmarowac olejem i dokrecac sruby w odpowiedniej kolejnosci.
  21. http://www.wykop.pl/link/2857553/14-11-2015-francja-metz-aresztowano-narodowcow-za-antyislamskie-hasla/ nie wiem czy sie smiac czy plakac.
  22. Zakup HCK jest jakos problematyczny? Bo na allegro jest az jedna, jeszcze kosztuje 1500zl z tego co widze. Natomiast HCF jest duzo i sa tez duzo tansze.
  23. Pompa wody kosztuje 100zl. Dwumas kosztuje 1200 o ile dobrze kojarze. Niech kazdy robi jak uwaza, jego auto, jego pieniadze. Ale moim zdaniem wymiana sprawnego elementu na inny sprawy element tylko nowy jest delikatnie mowiac niepowazna. Dwumas moze przejezdzic jeszcze 2 wlascicieli a nawet isc na zlom z calym autem. Bo nie jest to nowe auto o wartosci 200kzl. Jednak jak juz mowilem robta co chceta.
  24. Nie ma sie co oszukiwac w tej kwocie nic innego sie nie znajdzie. Jedynie z uzywki moze. Ale jak mowie, znajomy mial i chwalil. BTW zaczalem sie zastanawiac czy jest sens kupowac opony bo podobno zima ma byc "lekka"
  25. jak zmieniacie kola to tarcze od razu wymieniacie? Przeca za 5 lat moga sie zuzyc i znowu trzeba bedzie kolo zdejmowac. Fajnie sie doradza komus kto za to ma placic, ciekawe czy sami tak chetnie schudlibyscie o 2kola na nowy set sprzegla...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.