Treść opublikowana przez olek4505
-
[B5 AEB] Kabel nie pasuje!!! Dokładnie to wtyczka!!!
http://allegro.pl/item929183272_interfejs_vag_diagnoza_vw_audi_seat_skoda_obd2_obd.html oto 1 lepszy który będzie pasował i na allegro jest ich w ...jeżeli masz taki sam to musi pasować
-
[B5 ADR] Kosmiczne spalanie a diagnostyka OK
kolego cały czas tankujesz na tym samym cpn bo jeżeli duże masy wylatują ci wody z tłumika może maja kijowy gaz spróbuj zatankować gdzie indziej i wtedy zobacz ile ci pali
-
[ALL] VAG przestał działać
no ko dzięki za odpowiedz spróbuje i zobaczę czy pomogło
-
[ALL] VAG przestał działać
vag 311,2n przestał działać chcąc wejść w silnik czy inne opcje wyskakuje ze program przestał działać ponowne zainstalowanie nie pomogło co to może być
-
[B5 ADR] Niedomaga powyzej 4,5 tys obrotów.
Na tradycyjnym mikserze to normalne - masz zwężkę w dolocie:) można próbować zabawy z sonicznym ale to juz musi zrobic gazownik co ma pojecie jak dobrac mikser do silnika. nie mam zwężki w dolocie powietrza i jak już mówiłem wszystko było ok chodził jak burza aż nagle 4,5tys obrotów i lipa
-
[B5 ADR] Niedomaga powyzej 4,5 tys obrotów.
ja mam tak samo jak kolega 4,5tyś i mul ja mam zwykłą instalacje gazowa na benzynie śmiga jak głupi dodam ze tez szedł ładnie i nagle zamula a i dodam ze reduktor czyściłem zaraz po tym jak to się stało i nie pomogło
-
[B5 ADR] Kosmiczne spalanie a diagnostyka OK
jeżeli na gazie to tez się zgadzam mi tez coś około tego palił jak miałem automat choć w mieście może trochę mniej tylko ze ja znowu mam ciężką nogę i to bardzo ciężką a wazie co może być u ciebie źle to dałeś zagadkę i to ciężką zagadkę jeżeli mówisz ze 0 błędów i wszystko ustawione jest ok
-
[B5 ADR] Problem z automatem
dokładnie tak jak kolega napisał sprawdź błędy a potem będziemy myśleli dalej
-
[B5 ADR] Zawyżone obroty silnika
kolego norma u mnie to samo jest 120 i 1,5tys obr
-
[B6 ALT] Przełożenie automatycznie skrzyni na ręczną
kolego da rady kupić za tyle tylko trzeba szukać i najlepszy jest dawca angol u mnie taki właśnie był i dla tego było to takie tanie
-
[B6 ALT] Przełożenie automatycznie skrzyni na ręczną
dokładnie czekaj na innego kupca a koszt przekładki to 1000zł nie licząc roboty no chyba że znajdziesz taniej części
-
[B5 AVG] Jazda automatem....tryb D <->1,2,3
kolego a;e po co tak redukować wystarczy docisnąć pedał do końca i puścić i znowu to samo i sam ci zredukuje a wysokie obroty nie są za dobre dla automatu
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
najlepiej niebieski 242e bo są różne rodzaje tego kleju
-
[ALL] Zmiana BOSE na standard w Concert I (VAG i Radio)
owszem ale za 2 razem chyba nie działa bo kiedyś mi się tak zrobiło i leżało przez weekend i lipa musiałem oddać do odblokowania ale wstawka bardzo przydatna
-
[ALL] Zmiana BOSE na standard w Concert I (VAG i Radio)
a powiedz mi kolego czy idzie tak odblokować radyjko chodzi o kod pin jak się źle wpisze
-
[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
dobrze ze chociaż ty masz takie podejście no dokładnie zgadzam się z tobą kolego i nie mowie ze wszyscy policjanci są źli bo trafiałem tez na w porządku gliniarzy i nie chodzi mi o mandaty itp i tylko szkoda ze tych dobrych jest tak mało
-
[B5 ADR] Falowanie na obrotach
nie mam wtrysków na gazie to jest zwykła instalacja silnik krokowy wywaliłem i wstawiłem register żebym mógł sam przy nim dłubać bo kabelka do gazu nie mam spróbuje jeszcze przeczyścić parownik może pomoże [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 12:16_________________________________________________a tak przy okazji gdzie można kopić te membrany bo jak będę rozbierał do czyszczenia to od razu bym ja wymienił
-
[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
. Pewnie jak w każdej firmie człowiek wyrabia sobie układy i układziki ale niech któryś z Was pierwszy rzuci kamień kto jest szlachetny, czysty i bez układowy!!! kolego oki może nie jestem święty ale kto jak kto wybraliście ten zawód aby bronic prawa a nie łamać je to jest policja układy układziki tak to powiem ci szczerze pier... taka policje [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 09:06_________________________________________________zresztą kolego Boseron powiedz mi gdzie tu jest prawo i policja mam zajefajnych sąsiadów i koledze z klatki przebili 4 opony i wybili szybę policja na miejscu i tez znalazł sie świadek okazało się ze kolega zaparkował gdzie zawsze sąsiad parkuje (starszy koleś) namówił dzieciaków z patologicznej rodziny zęby wzięli i przebili mu opony i wybili szyby świadek był na policji po 2 tygodniach czy miesiąca czasu ze sprawa została umorzona okazało się ze sąsiada syn pracuje w policji tego co namówił dzieciaków do rozboju po 2 miesiącach od tego zdarzenia było kolejne wybicie szyby została nawet doniczka w samochodzie przyjechała policja i mówimy z kolega żeby ściągnęli odciski palców albo coś w tym rodzaju bo prawdo podobnie to jest ten sam sprawca co wcześniej a policja na to ze się nie opłaca i zresztą nie da rady ściągnąć odcisków palców z tego i radzi stawiać samochód gdzie indziej i teraz powiedz mi po chu... jest policja tak jak wcześniej mówiłeś do układów układzików bo do niczego innego sie nie nadaje
-
[B5 AEB] Czyszczenie parownika LPG - nie przełącza się na gaz - Fotostory
zapytaj się gazownika ze jak to jest ze jak zakładałeś gaz było ok z przyspieszeniem i jak to jest ze teraz trzeba rozwiercać wtryski jeżeli ty wiesz ze wymienia się ja na większe a nie rozwierca a do tego z tego co się orientujesz jeszcze może być syf i membrana zużyta i trzeba by było ja przeczyścić i może pomoże a jak nie to wtedy niech myśli nad tym swoim rozwiercaniu ale tak w ( zmienił bym gazownika)
-
[B5 ADR] Padła skrzynia, co dalej? Przekładka z anglika?
heh za takie pieniądze i ja ci mogę to zrobić tylko ze do mnie byś miał kawałek drogi
-
[B5 ADR] Padła skrzynia, co dalej? Przekładka z anglika?
drogo i to bardzo drogo znalazłeś ja dzwoniłem po częściach do a4 i dawca był anglik trochę negocjacji ceny i tanio wyszło
-
[B5 ADR] Padła skrzynia, co dalej? Przekładka z anglika?
przekładkę zrobiłem sam a wyniosło mnie wszystko niecały 1000zl za wszystkie części jakie potrzebowałem
-
[B5 ADR] Padła skrzynia, co dalej? Przekładka z anglika?
niby czemu chodzi normalnie wszystko jest jak w manualu zamiast automatu jest manual a naprawić automatu nie dal bym bo to jest na krótką metę zresztą możesz się zapytać tych co mieli naprawiana a ja mam manual i 0 zmartwień
-
[B5 AHU] Głośniki do tylnych drzwi
a dla czego się nie zmieszczą
-
[B5 AHU] Głośniki do tylnych drzwi
pozwolicie ze podepnę się pod temat u mnie nie ma głośników ani miejsca na głośniki i chciał bym tam zamontować głośniki blaupunkt o średnicy 13cm czy nie będą w niczym przeszkadzały