Treść opublikowana przez Gac3k
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
Audi musi być perfekcyjne. Po coś siedzimy na tym forum Nawet nie wiesz, jak waląca dioda czerwona może zdenerwować Dziękuję za poradę 2018.02.03 Autko w pakiecie zima Były też próby porównania mojej 2.5 V6 180KM Q/TIP vs 3.2 FSI 256KM Q/TIP. Wyszło że od startu jestem w tyle. Szybki przegląd logów -> Przepływka niedomaga. Więc wymiana wężyków podciśnienia (wykonana narazie połowicznie) i czyszczenie. Przy okazji przeglądania tematów dot. detailingu którym chciałbym się zająć zobaczyłem na mój obraz nędzy i rozpaczy w komorze silnika. Więc zaczęły się zakupy (Detailing Step 1): 1) Tenzi Quick Detailer 2) Tenzi Truck Clean 3) Tenzi APC 4) K2 Tar and glue Remover 5) Perfumy do samochodu 6) Szczotki fibry i inne pierdoły Niesiony szałem zakupowym przypomniałem sobie że naprawdę nie lubię uchwytów na telefon, tym bardziej że dumny napis Quattro na dekorze mi zasłania więc zakupiłem tunel 2DIN w stanie idealnym plus za dwie stówki. Dodatkowo przypomniało mi się że lampki w bagażniku też nie założyłem bo skorodowała. Więc kupiłem używkę z A6 C6 - okazało się że przyszła zielona! haha ale bebechy mogłem wyczyścić i przełożyć. Poniżej fotki przed i po. Po euforii za naprawą lampki przyszła kolej na niedziałającą diodę w przełączniku świateł (Dioda pomarańczowa "AUTO"). Niestety nadal włącza się jak chce na chwilę. Więc zakupię pewnie używkę i przełożę moje pokrętło w chromie i będzie na tyle Szał jednak nie miał końca. Zakupiłem jeszcze trójkąt ostrzegawczy w klapę avant w stanie perfect za 19 PLN. Dodatkowo łyknąłem piękne dywaniki. Jeszcze poczytałem o detailingu i zrozumiałem, że mój zestaw jest naprawdę biedny że aż szczypie w oczy więc... zakupiłem: Detailing step 2 7) Poorboys Natural look dressing 8) Mikrofibry fluffy itd 9) Tenzi IPA 5L 10) Tenzi Clay Spray Detailer pod glinkę 11) Tuga zielona do alufelg 12) Finish Kare 1000P HI-Temp wosk do felg 13) Zestaw mini ssawek do odkurzacza No i wisienką na torcie był ViaAuto - jest w promocji za 45pln w tym 20pln doładowanie. ViaAuto czyli opłaty za autostradę A4 jak jeżdżę czasem do WRO (wkurzało mnie czekanie w kolejkach jak turbinka czerwona). także ten tego coś tam się dzieje w temacie
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
Dobra robota z pakietem. Aż prosi się o ledy minimum z allegro albo bardziej od Tomnika!
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
Dobra robota z pakietem. Aż prosi się o ledy minimum z allegro albo bardziej od Tomnika!
-
A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro
Jedziesz z koxem Jak nie masz czasu na bawienie sie z kabelkologią dla grzania tylnej szyby to na czas zimowy wystarczy podmienić w w climatronicu elektronikę Roboty jest na 10min, parę torxów i zaczepów i P&P.
-
Sreberko S4 w Avancie :)
Poka poka zdjęcia serducha
-
[B6 1.8TQ] Uosiekwagen: ColorMFA, Avus 3 18", Hella Intemo, 345mm S4, HEL...
Jest tłusto 345. Tył też robiłeś? Czy nie? Na zakrętach jak hamowanie? Co z tym ColorMFA ? Kiedy montujesz ?
-
Czerwone maleństwo
Super sztuka. Wrzuć więcej fotek wnętrza i całości. Powodzenia w modzeniu
-
A4 b8 2008 - Wnętrze i OneStep/komora silnika
Samo słowo szacunek to za mało. Jest naprawdę pięknie!
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
A no faktycznie. Dziękuję
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Witajcie. Zaczynam przygodę z detailingiem na zewnątrz auta i komorze silnika. Lakier mam w kiepskim stanie, dużo smoły brud. Chce się za niego zabrać. Wczesniej tylko myjka pod tesco więc pewnie zdajecie sobie sprawę jak wygląda hehe. Mam tak: 1) Glinka meguariusa 2) Wosk caranbua meguariusa 3) Tenzi Quick detailer 4) Tenzi truck aktywna piana do czyszczenia komory silnika Proszę o info co potrzebuje jeszcze, nie mam polerki i maszyn więc wszystko ręcznie. Na pewno ręczniki z mikrofibry. Jaka chemia na deironizacje i oczyszczenie lakieru i felg ? Jaka kolejność ? Dziękuję z góry.
-
A4 b6 AVF static
OOOo trafiłem w temat. Moja klapa koroduje w kilku miejscach (małe parchy). Dużo jest zabawy z demontażem ? Ty masz nową klapę USA z tego co widzę i będziesz dopiero zakładał tak?
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
Naprawdę grubo. Nic tylko pogratulować
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Tak dokładnie
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Dokładnie. Tam jest elektromagnes. Jeżeli piszecie o bix.
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 165HP Szaraczek Avancik
O delfinek. Piękny. Zerknij sobie na czarne lampy na przód. W moim byłym małyszu wyglądały super. Pytanie odnośnie ledów od Tomnika. Naprawdę tak mocno dają? Zastanawiam się nad zakupem.
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Haha ostatnio regenerowałem moje Bixy i też myślałem żeby dać tam podkładkę gumową do zębatek regulacji (jedną wymieniałem bo połamane zęby miała). Daj znać jak poszło
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Pics oraz i didn't happen
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Ooo super też mam 3ramienna i jest hit.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Poka poka
-
[B6] 1.8T+LPG Czarne skromne 163KM
Ładna smoła na szybach ! Mody na plus. I te piekne ulterki.
-
Audi a4 b6 Avant 1.9 TDI AVF 182Km/370nm Czarnula by MilUl
Maluj pod kolor reszty. P.s. Fajna sztuka widać po akcjach że lubisz dbać o detale
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
Gracjusz. Czasami przez Jelcz przejeżdżam, ostatnio nawet kilkakrotnie. 2018.01.10 Kolejny drobny ale bardzo denerwujący element mojej A4ki usunięcy - instalacja zaślepki przycisku ON/OFF dla Fotochromu. Strasznie biła po oczach czerwona dioda w nocy gdy tego przycisku brakowało Przed Po Mała rzecz a cieszy
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kijowo z tym 1.4. Ja miałem AXR w budzie 6L super silnik na tą budę i wszystkie podobno mają bonusy z fabryki. Zakładając jakikolwiek 1.9 pasujący to i jeszcze można czipsa wrzucić i będzie miodzio.
-
A4 1.8T BFB QUATTRO S-LINE WEW. GWINT MTS-GOLD BIX-B8 HEBLE 345/288 + SLINE ZEWN. POMPEI 19?
1.8 turbo quattro ? Fajna sztuka. Gratulacje i przyczepności
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
Dziękuję. No no dobrze prawisz. Na wiosnę jak będę robił lakier to jeszcze raz sama polerkę i klar u lakiernika pyknę. A zabezpieczałem poniższym specyfikiem. Kupiłem też już wosk i glinkę na auto.