Treść opublikowana przez MRoger
-
Co się stanie gdy się w terminie nie zapłaci mandatu?
czytałem to już zanim napisałem posta ale to teoria ... i raczej na zasadzie płacz i płać ... a tak na prawdę wygląda na to że strażnik spisze sobie numer rejestracyjny, nawet nie włoży za wycieraczekę mandatu (wtedy zdjęć nie robili) a Ty nie wiedząć że dostałeś mandat po 4 latach zostajesz wezwany do okazania dowodu parkowania.... przecież to jakiś absurd
-
Co się stanie gdy się w terminie nie zapłaci mandatu?
Niestety olać to nie podstawa prawna, a w sądzie musiałbym pokazać bilet który 5 lat by nie przetrwał nawet w inkubatorze. Poza tym to nie US tylko Sąd Administracyjny ....
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
Tak to ten kluczyk ... A czy kanału 21 nie mogę zaadaptować instruments-17 bo najpierw trzeba się zalogować ??
-
Co się stanie gdy się w terminie nie zapłaci mandatu?
To super ... oniemiałem jak dostałem w piątek wezwanie od straży miejskiej (zarząd dróg miejskich) wezwanie do zapłaty mandatów za nie prawidłowe parkowanie z 2005r. 2006r. jestem w szoku .. nie dość że to było 4-5 lat temu .. to jest tylko numer rejestracyjny samochodu ... nawet nie wiem czy mój Może ktoś zna podstawę prawną odnośnie przedawnienia ... ew. może ktoś mi doradzi co najlepiej w tej sytuacji zrobić ?
-
[B6 AVB] Ranking zabezpieczeń
Najlepszym zabezpieczeniem jest dobre AC. Ale ukryty samodzielnie wykonany immobilizer jest najlepszy.
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
No tak ... klient przyjedzie Ok w między czasie ustaliłem że w plastiku jest ponoć zatopiony transponder, więc wygląda na to że powinien uruchamiać również silnik. Ja mam taką samą przywieszkę, kod był pod tą naklejką z kodem literowo cyfrowym, pod białymi naklejkami czy wyryty na plastiku, bo z Twojego opisu nie jestem pewny ?
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
Te numerki oczywiście przykładowe a nie moje Po drugiej stronie kluczyka serwisowego też mam literkę i 6 cyfr. To gdzie ten PIN bo mam w sumie wszystkie dokumenty i komplet kluczyków. A co do reszty moich pytań z pierwszego postu ..... jakieś sugestie ??
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
Zgadza się na naklejce jest 0 i cztery cyfry - na naklejce wygląda to tak: 52 05255
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
Przeczytałem kilka tematów u nas i nie tylko i mam pewne wątpliwość. Zaznaczam że chodzi mi o modyfikacje VAG a nie sztuczki z kluczykami w stacyjkach Po pierwsze jak dobrze rozumiem dopasowywanie pilota a dopasowanie kluczyka (immo) to 2 różne sprawy. Znalazłem możliwość dopasowywania pilota w module komfortu/centralnym zamku w naszym faq ale kodowanie kluczyka o ile dobrze odczytałem robi się w 17 - Instruments. I tu jest zonk mam 5 cyfrowy pin na białej naklejce wraz z kluczykiem plastykowym który zdaje się być błędny bo wpisywany w login/instruments jest odrzucany. Z drugiej strony jak w Adaptacji wchodzę na kanał 21 widzę 3 kluczyki, mogę odczytać wartość ale zmian jakakolwiek np na 1 kończy się komunikatem ERROR. No i drugi zonk jest taki że jestem w stanie tym plastikowym kluczykiem/wzornikiem odpalić auto co mnie rozwala zupełnie ... czyżby w nim był transponder immo ... coś mi się nie wydaje bo jest bardzo mały. Ponieważ wydawało mi się że zgubiłem kluczyk chciałem utrudnić zadanie ew.złodziejowi i wywalić ten kluczyk z obsługi immo i pilota z modułu komfortu. Niestety poległem ale na przyszłość dobrze by było wiedzieć jak to dokładnie jest. Pacjentem w tym wypadku był VW B5FL 2001.
-
Spotkania na drodze
moja po regeneracji tez gwiżdże jak odrzutowiec :kox: Jak ładują po 3 bary to gwiżdżą :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak Ci się bardzo nie spieszy to jutro z wieczora będę na Ursusie .. mogiem zVagować pisz na priv jakbyco.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema z rana To trochę nie klawo, całe życie się martwić o aku :mysli weeee tam ja przejechałem z bratem 600 km jedno auto bez alternatora jedyną opcją była przekładka aku na odpalonym aucie ...... i tak z 5 razy do padu aku mało su***syn na samym aku jechał .. pewnie przez tipa nic nie jebło :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
To moja A4-ka teraz stacjonuje w Lubelskiem teściu nią pomyka
-
[B5 AMX] Po wymianie przegubu zewnętrznego strzelił wewnętrzny.
Jak ściągałeś zewnętrzny z półosi to pewnie mocno poociągnołeś i wyrwałeś wewnętrzny, on jest łatwy do ponownego zmontowania o ile wszystko wyczyścisz i nałożysz nowego smaru. Śróby można spokojnie odkęcić.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To lepsze http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,204511,iTime,3,iSort,2
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szybcy są .... najlepszy był opis: "odbiór osobisty natychmiastowy"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemka http://allegro.pl/item1175058104_krzyz_drewniany_przed_palacem_prezydenckim.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gaz, gumowe kule i armatki wodne i nic więcej! ... działko gatlinga
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
q r w a gdzie ja żyję ... o co chodzi
-
Spotkania na drodze
Przedwczoraj na Ursusie - Tomcia palucha srebrny B6 swdan rej WW ... rameczki. Wpuściłem Cię jak cofałeś z parkingu - tyle że ja w Pasku jechałem
-
[INNE] 2.7 TDI
uups thx ... pijany chyba byłem :gwizdanie:
-
[INNE] 2.7 TDI
Potrzebuję szybko opinii na temat tych silników, czy są awaryjne, jakie mają znane problemy. Audi A6 C6 Q. Dokładnego symbolu silnika niestety nie mam.
-
[INNE] [VW B5 3BG AWX] Prośba o analizę logów.
Olo logi po czyszczeniu .. jak widać pacjęt zdiagnozowany bez pudła max doładowanie jest ok ale mam wrażenie że za wolno wstaje. Może za bardzo podciągnąłem sztangę po czyszczeniu - ustawiłem tak żeby dochodziła przy max wciągnięciu sztangi do ogranicznika ... może trochę ją jednak odkręcić
-
[INNE] [VW B5 3BG AWX] Prośba o analizę logów.
Dziękuję wszystkim, turbo zasyfione okrutnie dźwigienka po zdjęciu turbiny ledwo się ruszała i zacinała się 4,5h roboty turbo wyczyszczone - żadnych przeładowań, płynny przyrost mocy. Skończyłem o 2 w nocy więc dziś zrobię logi do porównania. A czemu twierdzisz że termostat szwankuje ?? Nie zauważyłem żadnych problemów z temperaturą może z wyjątkiem szybkiego nagrzewania się auta po 2 minutach jazdy mam już 90 stopni na budziku.
-
[ALL B5] Jaki silnik diesla wybrać POMÓŻCIE
AWX