Treść opublikowana przez MRoger
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mówię o psuciu .. psuje się każdy ... tyle że opel jako auto ekologiczne ulega biodegradacji poza tym omegi szcególnie trzy litrowe to fajne auta .. nawet kiedyś uturbiliśmy taką omegę ... fajnie jeździła .. dopóki się nie przełamała
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najeździłem się omagami ... ale niestety każdy opel to paździerz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie już widzieliście .... ale nawet jeśli tak to warto odświeżyć http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/ku***a ooo trzeba zamiast gwiazdek wypełnić k u r w a bo widzę że cenzura wycięła.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak wiem wiem ..... ci od nysek i tarpanów zawsze tacy gadatliwi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakbym chciał pakowny wóz to kupiłbym sobie Nyske lub Tarpana[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 12:17_________________________________________________mi sie pasek kojarzy z emerytem , nie wiem czemu he he he powiedz to Rogalowi :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemka nawet bardzo Ale za to wygodne i pakowne dupowozy
-
[B6 AWX] Zapalająca się kontrolka oleju ,raz na jakiś czas.
Nie wiem dokładnie jak to jest w B6 ale powinien być na dole miski olejowej.
-
[B5 AFB] Brak mocy i dymienie - objawy padnięcia VP 44?
Sztomel rozumiem że jesteś pewny że to nie turbo ... bo u mnie też wydawało się że z turbiną jest wszystko ok ... a po wymianie dymienia nie ma. Nawet myślałem że bez sensu turbinę wymieniam bo za wirnikiem oleju nie było widać.
-
[B6 AWX] Zapalająca się kontrolka oleju ,raz na jakiś czas.
Sprawdź jeszcze kabel idący do czujnika ... u mnie się przetarł i miałem cały czas taki komunikat.
-
[B5 AFN] Jaka przyczyna takiego uszkodzenia?
Zawory są z twardej stali a głowica z aluminium Jasne, mogę się mylić, ale wydawało mi się że tłoki są wykonane z twardszego materiału, poza tym z tego co pamiętam pokrywane są powłoką ceramiczną ... a na nich widać wgłębienia takie same jak na głowicy
-
[B5 AFN] Jaka przyczyna takiego uszkodzenia?
Dziwne to jest to, że na tłoku w miejscu zaworów są dziury a na zaworach nie ma !! Więc zawory zostały wymienione już po awarii.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszyscy poszli na chorobowe .... http://gadzetomania.pl/2009/09/09/sprawdz-czym-zarazi-cie-twoja-klawiatura/
-
Tworzymy Nowy Klub BAT
Czyżby Poziu się pomylił w rachunkach :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemka Możecie polecić kogoś od regeneracji turbin w Warszawie ??
-
[ALL B5] Stukanie przy ruszaniu i hamowaniu
Jeśli masz równomierne terkotanie to prawdopodobnie przeguby ... poczytaj, chyba ktoś miał taki problem i był to zdaje się przegub wewnętrzny. Pojedyncze tryknięcie u mnie powodowała niedokręcona śruba trzymająca górne wahacze (taka długa poprzeczna - sqrwiała bestia). Stukanie może też powodować nie dokręcone koło lub jakiś problem z luźnymi klockami.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I tak mało wzięli ...możesz pójść na kursik 6 pkt kasują.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy ktoś mógłby mi popchnąć przebieg ... bo mam za mało. Ktoś przekręcił a w książce mam w miarę oryginalny i wolałbym żeby było ok ?? Mam tylko VAG-COM .. nie jestem pewny czy bez zdejmowania liczników się da ?? Popchnijcie priva jak ktoś ogarnia temat.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam miernik elektroniczny ale znów nie dam rady na spota dotrzeć :wallbash: chyba muszę robotę zmienić .... Jakbyco to numer do mnie masz możemy się gdzieś ustawić
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
oooo to ja kupię .... może mnie złapią i wtedy będę mógł bez problemów wygarniać Moskalowi w każdym wątku :naughty: :>
-
[B5 AJM] Diagnoza uszkodzonego sprzęgiełka alternatora - jak długo ma się kręcić ?
Zrobione ... i nastała cisza. Koszty to 300zł wymienił: - łożysko - sprzęgiełko - uszczelkę + czyszczenie alternatora i robocizna Może nie najtaniej ale za samo sprzęgiełko chcieli w IC ponad 250 zł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
toć kiedyś możem :naughty: o chyba czas wpaść na spocika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko koniecznie z udarem .... bo inaczej się parzy lakier
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
papier 60 na wiertare i jedziesz
-
[ALL B5] Wymiana alternatora - czy będzie pasował.
Dzięki Specu ... problem w tym że muszę to zrobić jak najszybciej ... sprzęgiełko kupię w takim razie i wymienię gdzieś na mieście ... A VISCO można poluzować bez zdejmowania przodu Może w takim razie ktoś mi poleci jakiś warsztat który wie jak to tanio i dobrze zrobić w Warszawie.
-
[ALL B5] Wymiana alternatora - czy będzie pasował.
Mam kilka nie cierpiących zwłoki pytań .... 1. Czy da się wyjąć alternator bez demontażu przedniego pasa i VISCO, jeśli tak to czy jest jakiś patent 2. Czy można wymienić w całości alternator BOSCH 029 903 028 E na 029 903 029 B - czy są jakieś różnice. 3. Czy da się odkręcić sprzęgiełko bez klucza HAZET 2592. 4. Czy ktoś z Warszawy mógłby mi taki klucz udostępnić na godzinkę Padło mi sprzęgiełko alternatora i muszę szybko go wymienić bo pasek lata mi jak chorągiewka i ściera się w oczach. Bardzo proszę o szybką podpowiedź [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 23:11_________________________________________________Dobra już wiem że alternator da się wyciągnąć .... może ktoś pomoże co do reszty