Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MRoger

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MRoger

  1. po założeniu zimówek znów 8,6 po mieście ;(
  2. Jak zluzować pasek pomiędzy pompą wody a pompą wspomagania ??
  3. No dobra ... śruba się odkręciła, dodam że najlepiej przytrzymać koło pasowe żabą do rur, jeśli zaś wymieniamy i tak VISCO to można łapać dowolną mocną żabą między kołem pasowym a VISCO. Przy okazji polecam bardzo dobry preparat WURTH Rost off ice - nawet najbardziej zapieczone śruby puszczają. Jeszcze jedna ważna informacja, jeśli VISCO odkręcamy o strony pasa przedniego wtedy jest lewy gwint jeśli od strony silnika to normalnie.
  4. Siemka Czym złapać to piep..one koło pasowe żeby odkręcić visco :wallbash: ;( http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b5_wymiana_wiska-t67494.0.html;msg1143233#msg1143233
  5. Niestety próbowałem już wszystkich chyba sposobów i nie mogę odkręcić tej pier..onej śruby ... ma ktoś może patent na przytrzymanie koła pasowego ... są tam takie dziurki, ale wkładałem tam śrubokręt, klucz imbusowy .. i wszystko się gnie i pęka ;( chyba jednak będę musiał zdjąć przedni pas i podziałać ze szlifierką please heeelp A nie łaska napisac jakiego silniak sie to tyczy? Przecież wszystko widać w profilu tzn. konstrukcja taka sama, czyli odkręcamy od strony silnika.
  6. Tak to już jest .... to temperatura robocza. Na zegarach jest mniej wiecej
  7. Visco jest delikatne można je łatwo uszkodzić podczas transportu lub nawet niewłaściwego magazynowania.
  8. najlepsze są pilniczki do paznokci .. ale uwaga .. tam w pobliżu znajdują się jakieś elementy odpowiedzialne za podświetlanie radia i mi np padł wyświetlacz jak świdrowałem tam nie wiadomo czym
  9. eee lipa temat zamknięty .... ale paździoch :polew: d*py całkiem całkiem co cwaniaki a6 wam się nie podoba :polew: eeee a to nie był Passat na ciąganych sprejem kołpakach :polew:
  10. eee lipa temat zamknięty .... ale paździoch :polew: d*py całkiem całkiem
  11. nieee , wychodzi na To że Twój :>
  12. tak .... a ten na filmie to twój ??
  13. dziecko przeżyło http://news.sky.com/skynews/Home/World-News/Train-Hits-Babys-Pram-Boy-In-Ashburton-Melbourne-Australia-Survives-Rail-Collision/Article/200910315406924?lpos=World_News_Carousel_Region_0&lid=ARTICLE_15406924_Train_Hits_Babys_Pram%3A_Boy_In_Ashburton%2C_Melbourne%2C_Australia%2C_Survives_Rail_Collision
  14. na bank to wymiana silnika na nowy pomoże U mnie też prze kilka sekund po rozruchu się telepie, potem ok. U mnie winna najprawdopodobniej jest pompa tandem która podcieka. Wymieniłem już świece, łącznie z grzewczymi, termostat czujnik temperatury i nadal jest ten sam problem z odpalanie na zimnym. Może to być też kwestia kiepskiego paliwa, brudnego filtra paliwa niesprawnej pompy itp.... więc z tymi bankami to się wstrzymajcie chyba że chcecie narażać kolegów na wymianę wszystkiego po kolei w silniku
  15. Pytanie kogo odstrzelić żeby Arkadii nie było
  16. Czy ktoś z głosujących za Arkadią jechał tam koło 18-19 w dzień powszedni, wszystkie drogi dojazdowe do ronda stoją tam codziennie.
  17. dunlop m3 winter sport 205/55R16, 440zł komplecik Kolkov gdzie dokladnie jest ten gosc od oponek, daj jakis namiar na niego jak mozesz Ja też poproszę
  18. Kali wracając do zakładania opon ... lepiej dobre założyć na przód ... z nadsterownością można powalczyć ale brak kontroli i podsterowność to dla mnie znacznie gorszy wybór .. większość hamowania i większy nacisk mamy na przednich kołach.
  19. I odpalmy Ankietę ! Wybierzmy jakieś miejsce do którego da się o 19 dojechać bo do Arkadii obecnie 2h drogi z centrum
  20. dzięki ... tarcze kupione. Niestety lub stety spieszyło mi się i kupiłem wczoraj ATE PD z klockami. Różne są opinie na ten temat a na ferodo musiałbym trochę poczekać. Zobaczymy jak będzie.
  21. Taniej Cię wyjdą pewnie 175/65 ale w tym wypadku to chyba wszystko jedno.
  22. dawaj szerokie balony chyba że wolisz wersję ekonomiczną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.