Treść opublikowana przez MRoger
-
[B5 AFN] Piszczenie paska wielorowkowego
zaniedbania w tej kwestii mogą się skończyć na prawdę duużymi kosztami poszukaj o szprzęgiełku alternatora
-
[B5 AFN] Piszczenie paska wielorowkowego
Objawy zatartego kółka / sprzęgiełka jednokierunkowego powodują naprężenia paska, które skutkują ślizganiem się paska na kole pasowym pompy wspomagania i wtedy piszczy, szczególnie gdy skręcamy koła na maxa. Można to sprawdzić obserwując pasek pomiędzy alternatorem a pompą wspomagania. przy zatartym kółku pasek lata jak szalony podczas zacinania się sprzęgiełka. Ponadto warto popatrzeć na wirnik w środku alternatora. Po wyłączeniu silnika powinien nadal się chwilę kręcić.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ELO?
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
Spanky a na której grupie można sprawdzić pompę tandemową w silnikach PD. Szukałem w diagnostyce ale coś nie mogę znaleźć.
-
[B5 AFN] Kopci na bardzo wysokich obrotach
jaksebastian masz inną jednostkę, Hath coś masz chyba nie tak z profilem jednostki BRB były produkowane od 2007 roku nie ma co porównywać innych technologicznie jednostek.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wygląda że tylko blunty :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w sensie że im to zupełnie nie przeszkadza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Plemniki z chromosomem X są bardziej wytrzymałe, czyli jeśli sąsiad nie prowadzi zbyt zdrowego trybu życia i np. pali to ma większe prawdopodobieństwo, że pojawi się kolejna dziewczyna eeee tam z tym paleniem i piciem sąsiadów to przereklamowane Moskal szukaj innych powodów .. :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Phi, nie przesadzajmy Skoro dziewucha to znaczy, że geny matki przeważyły ... Chłopak, Panowie, chłopak .... :gwizdanie: To nie była szydera ... chłopak wiadomo ale już widziałem dziewczyny które za kółkiem ogarniały po konkrecie ... wiec myślę że to kwestia tego czy chowasz na księżniczkę. [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 16:23_________________________________________________ dokładnie, wszystko przez internet, telewizję narkotyki i alko :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew:
-
Spotkania na drodze
ale mam wrażenie że na Chełmońskiego widziałem ciemną b7 z rameczkami ... więc w okolicach już nas więcej się robi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O kurcze ale dajecie ......gratuluję sprawnej pompki Ragga :naughty: .. ja dopiero na następnym usg będę wiedział z większym prawdopodobieństwem, czy chłopak czy dziewczynka. Tu akurat śpiewają po angielsku :naughty: tekst zrozumiesz nawet jak języka nie znasz, prosto i na temat ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uuuuoooooo Rammmstein rządzi ... jest już najnowszy teledysk :kox: http://visit-x.net/rammstein/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja po ostatnim ustawianiu odrysowałem poziom na ścianie w garażu Od tamtej pory nie płacę na przeglądach za ustawianie świateł [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 14:17_________________________________________________No właśnie to by potwierdzało to że szwajcary tak mają .. już myślałem że miałem xenony ale ktoś po dzwonie wymienił zderzak na taki bez sprysków. Tyle że ani pompy do sprysków nie ma alni przewodów ani samopoziomowania na wahaczach ... i do tej pory miałem zagwostkę ??
-
Spotkania na drodze
A to ty mnie dziś wpuściłeś tak się przyglądałem ale znaczków nie widziałem więc nie machałem. Mój junior postanowił olać ten warsztat - dosłownie.
-
Spotkania na drodze
B6 ... ale foux pas. Musiałem uważać żeby z wrażenia nie skosić przechodniów Moja niestety cały czas niedoinwestowa ... musimy się kiedyś na browar umówić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na twoją pipke może co ??? możesz próbować ale sukces wątpliwy
-
[B5 AFN] Kopci na bardzo wysokich obrotach
EGR szczególnie w silnikach PD może powodować dymienie dwojako. Po pierwsze bo nie zamyka dopływu spalin powodując zmianę w składzie mieszanki. Po drugie membrana grzybka pęka i puszcza tamtędy ciśnienie, przez dwa otwory znajdujące się po bokach EGR co powoduje rzyganie olejem na dużym obszarze U mnie uszkodzony EGR przy dodawaniu gazu cmokał przez te otwory jak siemasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ustawiaj na nogi albo na pałkę .... wtedy na bank będzie lepiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
masz jakieś bliższe informacje na ten temat ... bo ja właśnie mam szwajcara i zachodzę w głowę o co chodzi ... nie mam regulacji i nie mam xenonów
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka patologia to będzie przed sesją
-
[B5 AFN] Kopci na bardzo wysokich obrotach
Oprócz tego co napisał spanky dochodzi jeszcze odma i egr, które mogą powodować dymienie. Bez diagnozy to wymiana silnika z osprzętem na pewno powinna pomóc Mario_gs - sprawdź najpierw cały dolot i poszukaj nieszczelności, skoro dymi Ci nawet na wolnych obrotach, nie powinno być specjalnego problemu z lokalizacją dziury te silniki raczej nie dymią ... nawet przy bucie, chyba że są dłubane.
-
Spotkania na drodze
Trąbiłem do kolegi w czarnym B7 z ramkami klubowymi Warszawa-Ursus ul.Chełmońskiego ....
-
[B5 AHU] Kopci powyrzej 3000 obrotów
najpewniej dziura w dolocie ... sprawdź dokładnie cały dolot !
-
[B5 AFN] Jak powinno pracować wisko?
Niestet VISCO to delikatna sprawa i można je bardzo łatwo uszkodzić ... np. podczas transportu w niewłaściwy sposób. Sprawdź czy swobodnie obraca się na zimnym na wyłączonym silniku - to najlepszy sposób. Nasze dieselki rozgrzewają się bardzo wolno - taka ich uroda.
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
Używaj szukajki ..... to nie boli ... jest cały dział na ten temat. Wystarczy do faq zajrzeć