Treść opublikowana przez MRoger
-
[B5 AFN] Odgłos turbiny
Jak nie łapie notlaufa to daj spokój .. zobacz jeszcze na plecionkę, ta na zdjęciu przed katem. Przez zniszczoną plecionkę też może gwizdać choć w tym wypadku plecionka może wyglądac ok a być zepsuta. Można sprawdzić czy układ wydechowy nie lata - bo to może wskazywać na rozwaloną plecionkę.
-
[B7 BPW] Siwy dym z rury (film) - odma, turbo, silnik ? (+ rozwiązanie)
Też stawiałem na turbinę, dymieniem z korka i bagnetu się nie przejmuj ew. sprawdź czy nie czuć spalinami. Po wymianie może Ci jeszcze podymić dopóki olej nie wypali się z układu wydechowego. Dodatkowo do czyszczenia cały układ dolotowy. Powodzenia i daj info czy wszystko się udało ....
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
:naughty: :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: OMG padłem .... temat ostatnio na czasie. Więc dla rozluźnienia atmosfery: http://www.youtube.com/watch?v=jtTq_7S9qLA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kope lat ... fu.ck o meblach to tu jeszcze nie było no chyba że takich mokrych kształtnych z full opcją :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Telewizja kłamie :> Trochę efektów specjalnych na weekend
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
plus drift - http://4gifs.com/gallery/d/87021-2/Cats_drifting.gif Prawda że inteligentne dziewczyny: http://img.pokazywarka.pl/images/17317/36706.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJSLBNACOS3UTO6HA&Signature=8IRwvrjtt3IcWuNFfI8fZpfxruE%3D&Expires=1249639200
-
[ALL B5] Stukanie przy ruszaniu i hamowaniu
Dokładnie .. a w szczególności tej śruby trzymającej górne wahacze .. u mnie ostatnio trykały aż mnie szlag trafiał. Jeśli nie to to jeszcze mogą być poduchy, magiel lub przeguby.
-
[B5 AFN] Dalej drgania po wymianie dwumasa
To pomaga ale tylko na chwilę .. bo to wygląda na leczenie objawowe... moim zdaniem i tak plecionka do wymiany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A oprócz Filipowskiego ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siem ... macie jakąś sprawdzoną miejscówkę gdzie znają się na naszych parchach ? http://www.a4-klub.pl/smf/all_gdzie_w_warszawie_sprawdzic_zawieszenie_i_uklad_kierowniczy-t89871.0.html
-
[B5 AJM] Chłodnica z przodu po stronie pasażera
AJM to wogóle nietypowa konstrukcja nie dość że dodatkowa chłodnica to jeszcze dodatkowe świece grzewcze
-
[B5 AHU] Co to za część?
turbina to jest smarowana ale wewnętrznie. Olej z odmy w niczym turbinie nie pomaga a wręcz przeciwnie powoduje jej zasyfienie i zatykanie łopatek turbiny.
-
Strefa Śmiechu
http://moto.onet.pl/5323650,29,4,filmy.html?node=29 [br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 14:33_________________________________________________. Jeżeli jesteś powyżej 30-tki i masz kaloryfer (sześciopak, czy jak to tam zwać) w miejscu brzucha, jesteś gejem. Oznacza to, że nie wychlałeś odpowiedniej ilości piwska siedząc z kumplami w pubie tylko spędziłeś ten czas na jakichś calaneticsach-sriksach i (o Boże) diecie. 2. Jeżeli masz kota, jesteś gejem. Kot jest jak pies, tylko strasznie gejowaty. Wiecznie się wylizuje, ale nigdy nie podrapie. Jest delikatny w dotyku, no może poza cholernymi pazurami, i miaaauuuczy żeby mu dać jeść. I pomyśl jak wołasz psa... "Kiler, chodź tu! Do nogi Kiiiileeer!, a jak kota... "Puszuś, chodź do taty... no chodź, kochany kotek". Jeeezuu, jesteś klinicznym przypadkiem. 3. Jeżeli jesz lizaki, landrynki, i temu podobne ssaki, możesz być pewien, jesteś królem gejów. Facet powinien ssać: żeberka z grilla, palce jak zje golonkę, surowe ostrygi i cycki. Wszystko pozostałe to tylko trening do ssania El Dicko. 4. Jeżeli nie potrafisz załatwić się w miejskiej toalecie, albo wyszczać w kiblu na parkingu jesteś na prostej drodze do gejowskiego związku. Wszyscy to wiedzą: Kibel, to... "it's a man's world". Walimy klocka gdzie nam na to przyjdzie ochota. 5. Jeżeli pijesz bezkofeinową kawę z odtłuszczonym mlekiem jesteś ciotą. Kawa jest po to by być mocną i aromatyczną. Nigdy facet nie zamówi podwójnej Latte z mlekiem 0% i nigdy, przenigdy nie wie jak smakuje słodzik. Jeżeli trzymałeś kiedykolwiek NutraSweet w ustach, możesz tam również trzymać wiesz co. 6. Jeżeli znasz nazwy więcej niż sześciu kolorów albo czterech różnych deserów, równie dobrze możesz dać na swoim tyłku info: "wjazd wolny". Normalny facet nie ma w swoim mózgu wystarczająco miejsca na temu podobne duperele, pamiętając nazwiska wszystkich zawodników w pierwszoligowych klubach większości europejskich krajów, do tego F1,NHL,NASCAR i PGA. Jeżeli wiesz co to jest "chartreuse" albo chodzisz do stylisty, jestes pedziem. O! I jeśli znasz jakąkolwiek nazwę materiału (za wyjątkiem jeansu). 7. Jeżeli prowadzisz samochód z dwoma rękoma na kierownicy jesteś gejem. Prawdziwy facet kładzie na kierownicy drugą rękę tylko po to żeby zatrąbić na wolno jadącego frajera przed nim. Resztę czasu ręka spędza przełączając CD, trzymając hamburgera lub piwo albo bawiąc się kociakiem na siedzeniu obok. 8. Jeżeli lubisz romantyczne komedie lub francuskie filmy, mon-frere, vous etes le Gay! Jedyny moment kiedy jest to akceptowalne jeżeli robisz to z kobietą, która wie jak odpłacić za to poświęcenie. Jeżeli oglądasz to sam, lub z kolegą jest to rezultatem SGS (Syndrom Geja Samoistnego), co niestety... przydarza się.[br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 14:38_________________________________________________ Dawno mnie nie było :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Namawiam Oskara żebyśmy pojechali w nocy na Bronx porobić sobie fotki, ale nie wiem czemu on nie chce Dziwne ... a byliście na Tarchominie albo na Szmulkach z aparatem ... bronks to przy tym cywilizacja wysokich lotów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
piruet z podwójnym axlem nie słuchaj Moskala ... odkąd dostał headshota nie wie co pisze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tam w lubelskim to jagody jak jabłka ,wchodzą 3 sztuki na 1-litrowy słoik :polew: O boszzzzz poległem :polew: [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 16:28_________________________________________________http://www.wykop.pl/ramka/212635/stikini-bikini-to-juz-przeszlosc
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
chłopcze parchatego sprzętu to szukaj u siebie w majtkach :polew: :polew: taki dżołk Często musisz słuchać tego dżołka, co ? :laghing2:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No to już nie wiem moskal czy wolisz dostać banie na sieci czy w realu Temat paintballu trochę ucichł ale bania dalej swędzi Mam dla was konsolowcy idealną grę na wadsze parchate sprzęty do której pad leży jak ulał
-
[ALL B5] Jak sprawdzić przegub ?
:wallbash: Wymieniłem przegub zewnętrzny i niestety nadal hałasuje. Jak skręcam dynamicznie w prawo nadal chrupanie coś tam jakby się przestawiało .. bo na przykład jak skręcę ostro w prawo chrupnie raz a jak zaraz potem drugi raz skręcę w prawo to już cisza. Przy okazji podczas wymiany zewnętrznego (pociągnąłem za przegub) wysunął się przegub wewnętrzny .. wsadziłem go z powrotem ale czy tak powinno być że on tak łatwo wychodzi ..... czy to możliwe żeby to wewnętrzny tak hałasował. Jak ruszam na ręcznym silnik przesuwa się do przodu do góry raczej nie .... strasznie mnie to irytuje ... już myślałem że sanki mam niedokręcone ale wygląda na to że wszystko ok .... macie jeszcze jakieś pomysły heeeelp ;(
-
Strefa Śmiechu
Śmieszne to to nie jest ... już słyszałem wcześniej o takich przypadkach. Trzeba uważać
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
To zależy w co grasz ... nie wyobrażam sobie grania w fpsa, a co jak chcesz się szybko obrócić o 180 stopni. Brak regulacji szybkości poruszania i mała precyzja a joystick to już padaka totalna. Do smrodu też się można w sumie przyzwyczaić ... tylko po co
-
[ALL B7] Czy data na osłonie paska rozrządu jest datą produkcji silnika ?
Można jeszcze porównać z naklejką która powinna być w okolicach koła zapasowego w bagarku.
-
[B6 AWX] Kopcenie na biało po wyjęciu bagnetu
przede wszystkim jeśli dymienie ze skrzyni korbowej powąchaj dym ... olej to czy spaliny
-
[B5 AFN] Montaż wzmacniacza pod tylne głośniki przy radiu Concert- fotki.
Ja w obudowie komputera miałem miejsce na przeprowadzenie kabla - taki gumowy element i potem obok kompa do dziury .. trzeba zdjąć plastik pod kolumną kierownicy i wszystko będzie widać A tak w ogóle to położyłem kable po całości jedną stroną sygnał, drugą zasilanie i gra pięknie ... polecam JENSEN APOLLO bardzo tanie rozwiązanie a jakość na prawdę dobra. Porównywałem z innymi popularnymi wzmacniaczami i porównania nie ma .. czysty dźwięk dynamiczny miękki bass na razie na seryjnych głośnikach :> przez przypadek kolega włożył mi voicecrafta teoretycznie 2x mocniejszego ... no i efekt był taki że rzeczywiście głośno łomotał .. ale jakość dźwięku