Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Może stary post ale pewnie wciąż aktualny ... Zmieniłem tel. na Galaxy S2 i w zasadzie wszystko działa poprawnie z BT (z końcówką Q) tylko ... przy pierwszym parowaniu tel. (np. po nocy lub długim postoju) najczęściej śmiga OK, problem jest jak na chwilę rozłącze połączenie (np. wyjdę do sklepu itp.) po powrocie do auto paruje się od raz, ale jak trochę przejadę to potrafi na chwilkę się rozłączyć i ponownie połączyć, w dłuższej trasie też nie wiedzieć czemu po gdz. czy 1,5 godz rozłączy się by za moment znowu się połączyć ... czasem jakby wystarczy dotknąć guzika w S2 i telefon paruje się ponownie.
  2. U nas po malutku. Cos nam spoty siadly Podsufitka kupiona trocha sie ociepli to bede chcial zalozyc tylko druga para rak by sie przydala... Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  3. Kontakty winny znajdować sie w pamięci tel. a nie na SIM.
  4. Powiązany temat: http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/b8-caga-instalacja-telefoniczna-podlokietniku-vs-bt-212986/ dodam że podejścia były przeróżne i BT nie ruszył. Nie wiem czy to nie jest ta wersja BT która wspólpracuje tylko z dedykowanym tel. Audi - Motorala, ale dziwne jest to że wcale nie znajduje BT Audi.
  5. Zdarza się że ludzie mają PIN 1 w tej kostce - wypsikaj płyn spr. czy masz czujnik poziomu płynu (wiązka może być tylko sprowadzona do wtyczki w słupku A) Z PIN 1 idze do masy jak ktoś robi "tymczasowe" rozwiązanie - normalnie to idzie do czujnika (przez wtyczkę w słupku A), przechodzi przez czujnik i drugi pin z czujnika leci dopiero do masy - jak czujnik jest zalany to zwiera do masy jeśli ubędzie płynu to czujnik zadziała i rozwiera obwód co wywala kontrolkę na FIS. Co do wskazań DIS 1 i DIS 2 sprawdź adaptacje i kodowanie - choć musiałeś to zmieniać po dołożeniu manetki.
  6. G13 to nowa generacja dla "nowych" aut. Serie G11 G12 G13 nie są ze sobą mieszalne. Nalazy stosowac G12 G12+ G12++ i mozna je mieszac. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  7. Czytaj czyta czytaj Zadajesz tyle pytan a odp. juz dawno padly Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  8. Sorki powyżej zapodałem opis dla sedana poniżej opis dla AVANTA (oczywiście dot. B6 i może też B7) - schemat No. 56/7 Oznaczenie lampki W3 PIN 1 - brązowy - podłączenie masy - do 347 (Earth connection, in roof wiring harness) PIN 2 - Zielono-szary - do T17f PIN 4 (17-pin connector, orange, connector point, A pillar, left) - dalej do T12h PIN 1 w J393 (Convenience system central control unit - Moduł komfortu) PIN 4 - czerwono-żółty - do T17f PIN 15 (17-pin connector, orange, connector point, A pillar, left) [tu jest także odejście do lampki W51 Rear lid light - chyba tej na klapie] - dalej do T12h PIN 4 w J393 (Convenience system central control unit - Moduł komfortu) PIN 5 - szaro-niebieski - do T17 PIN 1 (17-pin connector, orange, connector point, A pillar, left) - dalej do A175 (Connection (58s), in dash panel wiring harness) Przełącznik jest czysto mechaniczny, zatem jak elektrycznie sprawdziliśmy i jest OK to winne są styki we włączniku.
  9. Szymon ... jak wrażenia po przesiadce na większe heble?
  10. Chyba dziala to na zasadzie zwarcia. Zewrzyj blad powinien zniknac Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  11. Oczywiscie ze sie da to zrobic... Wkoncu lampki gorne zapalaja sie z dwoch powodow: - od wlacznika w gornym panelu - od otwarcia drzwi Czyli tego szkasz -kwestaia gdzie sie wpiac. Ja nie polacam nie fabrycznych przerobek bo w sumie i tak jak cos szukasz na podlodze lub cos podnosisz to trzeba zatrzymac auto i otworzyc drzwi Wysyłane z GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ---------- Oczywiscie wspolne. Na forum sa schematy wiec sobie spr. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ---------- Podpinasz biale pod czerwone i badzie smigalo. Podswietlenie klamek to troche wyzsza szkola bo zasilanie idzie z zegarow. Dziwne ze w b6 masz czerwone a bialych nie. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  12. To kicha... Pewnie nie masz jej 2 lata to reklamuj może. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  13. W środę jadę po czarna podsufitkę... Może czwartek? Wysyłane GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  14. No i cos spot nie wypalił Wysyłane GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  15. Łukasz zapytanie o części można przez Ciebie jakoś zrobić? ---------- Post dopisany 07-02-2013 at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 21:01 ---------- W teorii to tak wygląda ... ale w systemie odnotowana jest szkoda i jak zmienisz ubezpieczyciela (np. przy zmianie auta) to przydzieli ci z niżki na podstawie historii z systemu (ogólnodostępny dla ubezpieczycieli i opcjonalnie dla agentów ubezp.) a tam szkoda będzie widniała. Z drugiej strony gościu mi powiedział, że jest prawdopodobnie szansa aby udokumentować, że dana szkoda była np. zlikwidowana z pakietu szyby i nowy ubezpieczyciel nie będzie jej brał pod uwagę.
  16. a to nie miałeś AC? Pilington lub Securit z wymianą 530zł ... z AC się nie opłaca...
  17. Zastanawiam się jeszcze nad SECURIT Saint-Gobain ci robią ori szybki Muszę się rozeznac czy szyba z B7 podchodzi do B6 ... może bym dorezał samo ściemniające lusterko a te z B7 znacznie łatwiej dostać
  18. Rezaj na podgrzewaną oszalałeś No właśnie myślałem dać do tych na ElZamie ... albo uderzę do Gdańska gdzeiś ty na tą Okrężną powędrował ... to ci co złomem handlują? Nie gadaj ... nie wiem jak automat tu działa ale jeżdziłem AFN + Q i mi się podobało ... fakt faktem że był dłubnięty ... ale żadne moje auto tak nie startowało - poprostu ośka jest kulawa
  19. Wczoraj miałem bliskie spotkanie z kamieniem a raczej kamulcem bo uszkodzenie na przedniej szybie to nie mały odprysk ale o średnicy 5-6cm i po obwodzie pęknięcia na wskroś szyby. Zatem wymiana... a) gdzie polecacie wymienić szybkę (znam gościa na Metalowców i na terenie El-Zamu) jaką wybrać szybę ... nie wiem ile ori ale pewnie stanie na zamienniku wstępnie myślałem o Pilington lub Nordglas
  20. A lampka jest do tego przystosowana wewnątrz?
  21. A okazuje sie kolega to naprawił ... był w ASO Seata ... demontowali tylko od strony dachu ... zrobili wstawkę z ori przewodu ok. 20cm dali dedykowane złączki i zacisnęli termokurczkami. Tapicerki klapy nie ruszali.
  22. Optymalnie aku ładuje się prądem 0,1 pojemności elektr. przez 10 godz. ty masz 72Ah więc optymalny byłby 7-8 A a masz 3,8 A - swoja trochę nędzna wartość do ładowania aku z diesla. Przy zamienie aku na większy należy zrobić to z rozwagą bo alternator nie będzei ci go optymalnie podładowywał i z zurzycie takiego aku nastąpi szybciej aniżeli tego optymalnego 72Ah nie znalazłem informacji by miał automatyczne wyłączeni po naładowaniu. Rozważ jeszcze raz funkcję rozruchu ... na kiego ci to potrzebne w obecnych autach osobowych tym bardziej o tak kiepskich parametrach ... tylko szybciej uszkodzisz ten sprzęt. Kup tego CETEK niewiele droższy ... jak masz garaż możesz na nim auto zostawić podpięte nawet i pół roku a akku będzie w perfekcyjnej kondycji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.