Treść opublikowana przez adadur
-
Spoty Kościerzyna
Siemanko. Czy Bytów to sie z wami trzyma? Szukam namiaru na kolege z Bytowa w srebrnym B6 s-line w kombi z dwuruska z tylu.
-
Guma stabilizatora przód
No nie sądzę, że to kwestia wagi ale charakterystyki sprężystości (może wynika z innego materiału) ... najważniejsze że ta sama gumka, dzięki
-
Guma stabilizatora przód
Po zimie będę chciał wymienić gumy stabilizatora przedniego - coś mi świta że sam stabilizator ma inną grubość w zwykłym zawieszeniu, S-line i w V8 ... ale po etkach on line patrze to ta gumka jest taka sama dla wszystkich: 4D0411327J ... to faktycznie dobra gumka?
-
Polecane opony letnie
W tym rozmiarze jest cala masa opon ... wszystko ze znanych marek poza michelinem warto rozwazyc a chyba najrozsadzniej szukac w polce sredniej -wyzszej. Pomysl czy nie podejda wezsze opony ... beda tansze a i paliwa mniej spalisz. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Poduszka skrzyni biegów i drgania lewarka A4 B6 1.9 TDI
Do tego przegubu kulowego przy skrzyni ... jak sie tam dostac? Spad auta jest to wykonalne czy trzeba coś kombinowac? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Wg Vredestein jest tak: dla opony Satin o rozmiarze 235/40R18 w A4 avant 1.9 podaje przód i tył na 2,7 bar (dla ciekawości dla B7 2.0 TDI podaje 2,6 bar i 2,7 na tyle, albo inne S4 avant (B6) tu podaje 2,8 bar z przodu i 3.0 z tyłu .... Z S-ką rozumiem bo V8 i Q co daje lekko dodatkowe 150 kg albo lepiej) - jak załadowane latem to pompuję więcej tak 2.9-3.0. a dla twojego auta i twego rozmiaru opon vredestein proponuje pompować przód 3.0 a tył na 3.1 - tak czy inaczej to sporo więcej niż to pompowałaś (2,4)
-
Poduszka skrzyni biegów i drgania lewarka A4 B6 1.9 TDI
Panowie haczy mi czasami 3 bieg gdy chce go szybko wbic ... to które elementy na to wplywaja Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Przedłużająca się naprawa - termin badania technicznego
Dalem im ok 3 godz na konkretna odp i taka a nawt wiecej dostalem Gdyby nie dali znac gotow bylem napisac wyzej. Opisali sytuacje z naprawa i natlok prac na warsztacie. Z ramach przeprosin przystali ns badanie i proponuja wymiane kol ale z tego nie skorzystam bo nie bede 75 km wozil kol na wymiane. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Zostan przy 16 wiekszosc pasuje w razie poslizgu uszkodzenia felgi opon nizsze koszty chyba ze chodzi ci o wyglad Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Przedłużająca się naprawa - termin badania technicznego
Faktycznie obecnie niemal nie ma konsekwencji za brak przeglądu ... ale od 30 października raczej się to mocniej zmieni. Na pismo jakie dziś wysłałem do ASO dostałem dość pozytywną informację - jedno dlaczego naprawa się przedłuża i do kiedy potrwa, druga to przychylna do rekompensaty za przedłużająca się naprawę w formie badania technicznego. Jestem pozytywnie zaskoczony.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gratuluje ! Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Mam 235/40R18 Vredki i na stronie producenta nominał ciśnienia to 2.7 ... masz rozmiar większą i o niższym profilu to dałbym trochę więcej. Te informacje powinieneś znaleźć na stronie producenta bo są warunkiem honorowania gwarancji - jeśli nie dzwoń do wsparcia technicznego.
-
Przedłużająca się naprawa - termin badania technicznego
Nakreślę wam trochę nietypową sytuację i może coś podpowiecie jak z niej wybrnąć. Auto trafiło do ASO - wg ubezpieczalni czas naprawy to 3 dni - ale uwzględniając technologię napraw - czas schnięcia lakieru itp itd to mogło by to potrwać powiedzmy 10 dni. Ale trwa już ponad 2 tygodnie i właśnie minął termin badania technicznego. Teraz tak naprawdę przez opieszałość warsztatu jeśli zrobią auto nie mogę nim wyjechać na ulicę. Na tą chwilę w ramach zadośćuczynienia za przedłużającą się naprawa proszę o wykonania badania na ich koszt. Zobaczymy jaka będzie ich odpowiedź - jeśli się zgodzą OK, jeśli nie to mam nie mały problem. Jak postąpić w przypadku odmowy wykonania badania technicznego przez ASO?
-
Polecane opony letnie
Pisalem podobnie na poczatku lata o satin ... tez poprzednio sesanta ... zdecydowanie polecam !!! Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Ja bym pompowal min 2.8 max 3.1 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Czarna wstawka na tylnym zderzaku s line-czy się ją lakieruje?
Głupoty ci powiedzieli. Naklejkę możesz spokojnie zamówić ale ... i to wielkie ALE - uznanie temu kto ja prawidłowo przyklei ... trzeba pilnować każdej strony by się róno rozkładała w nakładce - masakra jakaś, odradzam !!! Brędziej zniszczysz ta naklejkę i wtopisz kasę niż to poprawnie zamontujesz. Jak lakiernik będzie ci malował nakładkę powiedz by pomalował to czarnym lakierem z delikatną strukturą - lekko chropowatą ... matowy nie do konca będzie ok, a lakierowanie w piano - czyli z połyskiem to już lepiej - tu już odbiega od ori wyglądu.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jakby co jestesmy na dachu niebieski poziom a5 i mondeo Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Na 19 będę i zabieram Grześka - wychodzi na to że będzie pogoda to możemy się spotkać na górze (na dachu, to chyba 3 kondygnacja)
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To sroda 20 września godz. 19 na dachu galerii jesli bedzie padalo to parter strona polnocna Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To co piatek 15 wrzesnia godz.19? Czy w srodku przyszlego tygodnia? Dokladnie trzeba ustalic termin Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak gdzies tak na 19 to jestem chetny Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak bidnie ale czasem udaje sie skrzyknac ludzi Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Skaczące obroty na gorącym silniku
Oj ta synchronizacja powinna być na 0 z czasem jak już rozrząd wypracowany skoczy na 0,6 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
WOT - World of Tanks
A nie ma gdzieś resetuj hasła na email ... jak coś pisz do supportu Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana Akumulatora B6 2004. Kodować czy nie?
Nic nie kodujesz. Kup aku o tych samych parametrach (pojemnosci) i będzie ok. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka