Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateuszek1001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateuszek1001

  1. Jeśli by tak było to wystarczy klepać blachy tymczasowe i drukować dowody
  2. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Liqui niby ogólnie dobre ale u nas sprawdza sie najlepiej castrol ten który napisałem na początku, niestety musisz kupić 3 litry bo 2 będzie za mało
  3. Czujnik g62 np, jest dużo powodów
  4. skoro zapala na plaku i chodzi do momentu aż psika znaczy to że może nie podawać paliwa np
  5. Ja bym spróbował najpierw odpowietrzyć wysprzęglik
  6. No to widzisz.
  7. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na gilu1990 temat w 1.8T
    Cena silników jest różna, kolega z forum wymieniał u siebie po urwaniu korby to za 3 razem bodajże kupil silnik nadający się do czegokolwiek.Za mmotor w dobrym stanie trzeba ze 2.5 bez osprzętu liczyć ok 3,5 z osprzętem. Lepiej kupić Anglika i przełożyć wszystkie potrzebne rzeczy a resztę sprzedać. Jeszcze jakbyś kupił bez dowodu V5 to będzie taniej
  8. temat prosty, żeby zdemontować zacisk, musisz odkręcić 2 prowadnice które mocują zacisk do jarzma i umożliwiają ruch zacisku, są one schowane w gumach od tylnej strony. zaś demontując jarzmo trzeba odkręcić 2 sruby które montowane są do zwrotnicy również od tylnej strony. http://i1338.photobucket.com/albums/o690/jezutkp/Foto/A46-10118.png prowadnice oznaczone jako (16) kryją sie pod dekielkami (17)
  9. Sprzęgło ślizga ?
  10. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na gilu1990 temat w 1.8T
    Wszystko gra
  11. Na ale bd miał pewny, a kupisz używke i za jakiś czas może być to samo
  12. ale szkoda wymieniać całego. Wymień szczotki, łożyska i układ prostowniczy i bedzie jak nowy
  13. Zdjąć pasek, odkręcić przewody i wykręcić alternator. Możliwe że trzeba bd odkręcić przepustnice
  14. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Nie wiem o czym ty mówisz Co chcesz sprawdzić ? Co nie działa ?
  15. hmm z tego co mi sie wydaje to jeśli chodzi o wymianę całego alternatora to nie ważne jest czy to bosch czy valeo itd, ważne natomiast jest to jakiej jest wydajności. Jeśli aktualnie posiadasz 120A to musisz poszukać takiego, bądź większego. A ten z linku wygląda na 120A wiec sądzę że bez problemu możesz wsadzić
  16. Wygląda na to że jednak nie
  17. Z tego co czytałem kiedyś na forum to większość kolegów była zmuszona rozwiercić śrube, niestety
  18. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na lestad79 temat w 1.8T
    Mam aktualnie chińczyka takiego http://allegro.pl/czujnik-polozenia-walu-audi-a4-b5-b6-a6-c5-a8-i6171634866.html w sumie chyba z 6 miesięcy i jak na razie wszystko gra. Wiadomo że najlepiej kupić ori, bo to nie ma żadnych wątpliwości co do tego, ale za 50 zł postanowiłem zaryzykować, i jak dotąd nie żałuje na razie.
  19. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na lestad79 temat w 1.8T
    znam Proszę cie bardzo 071957147
  20. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na lestad79 temat w 1.8T
    Czujnik jest koło filtra oleju, dostęp średni, trzeba robić na wyczucie. Nowy czujnik ok 160zł, zamiennik kupisz za 40. Sam osobiście kupiłem zamiennik i puki co jeździ.
  21. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    W naszych skrzyniach sprawdza sie tylko i wyłącznie olej z normą GL4, a najlepiej (co dziwne) Castrol syntrans transaxle 75w90
  22. Na starym rozrządzie możesz polecieć co najwyżej do mechanika, a tak na poważnie to jeśli nie masz 100% pewności ile jest zrobione na pasku to na twoim miejscu bym nie ryzykował i oddał jak najszybciej na wymianę. Części wraz z pompą ok 800 zł (jest kolega na forum co sprzedaje ori komplety) do tego koszt roboty ok 200 zł.
  23. podpatrz w blokach pomiarowych czy i na którym cylindrze wypada zapłon, może winny jest przytkany wtryskiwacz
  24. Jesli wymiany dokonałeś zgodnie ze sztuką i prowadnice dobrze wyczyszczone itd to sądzę że kwestia czasu na ułożenie tego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.