Treść opublikowana przez Mateuszek1001
-
swap na me7.5
cuda zrobisz na Ecu Master a nie na sterowniku od AEB Sam chce kiedyś zainwestować w ECU Master, przydatne bardzo jest przełączanie map w czasie rzeczywistym.
-
zapala sie kontrolka cinienia oleju
Smok sprawdzony?
-
Odwrotne zamykanie szyby
No ok ale oprócz plusa i minusa muszą być przynajmniej dwa kable od sterowania, tzn silnik musi wiedzieć w która stronę ruszyć. Może trzeba by ich zamienić miejscami
-
Potrzebne napięcię pod podświetlenie nóg
Coo ty niee. W zapalniczce jest bezpiecznik pewnie z 20A czy 30A wiec możesz być o to spokojny
-
Słabe ładowanie. Alternator? Jak zdemontować?
Tak pokazywało bo sie obwód zamknął, i normalnie zmierzyłeś napięcie ( zapewne było niższe niż bezpośrednio na baterii) A ponad pół ampera to dość sporo sądzę że za dużo. Może ten przełącznik pierniczy od awaryjnych
-
Czy ma ktoś Polski VAG 4.9?
Polski vag to zło. Spraw sobie vcds lite 1.2
-
zapala sie kontrolka cinienia oleju
Czujnik ? Sprawdz ciśnienie jak bd okej to wiadomo co
-
Słabe ładowanie. Alternator? Jak zdemontować?
Dokładnie tak jak kolega wyżej. Może masz radio niestandardowe i pobiera prąd na podtrzymanie lub jakieś wyposażenie dołożone. Może też zwarcie robić gdzieś, może sie kabelki przetarły w drzwiach albo coś
-
Odwrotne zamykanie szyby
Tam jest silnik na prąd stały wiec na pewno da sie zmienić polaryzacje, pomierz multimetrem czy na pewno masa to - a ten drugi to 12V
-
Odwrotne zamykanie szyby
A przed popsuciem tego działało poprawnie ? Nie jest czasem odwrotnie nawinięta linka na ten zabierak przy silniku ?
-
Słabe ładowanie. Alternator? Jak zdemontować?
Możesz zrobić tak że zdjąć jedną kleme z aku i podłączyć ją przez multimetr, sprawdzisz w ten sposób ile auto zużywa prądu stojąc.
-
Potrzebne napięcię pod podświetlenie nóg
To pociąg od bezpiecznika zapalniczki np
-
ANB gaśnie po ok 15klm i nie odpala
Hmm, jest kilka możliwości. Albo go zalewa, brakuje zapłonu lub gubi położenie wału. Jeśli mówisz że przez 15km pracuje normalnie to możesz podpatrzeć parametry np sondy, wypadanie zapłonów jak i skazania czujnika położenia wału. Możesz również śledzić temperature jaką wskazuje czujnik G62 i porównać z informacją jaką wysyła dla zegarów.
-
Potrzebne napięcię pod podświetlenie nóg
Czyli szukasz stałego +, czy dopiero po włączeniu świateł ?
-
ANB gaśnie po ok 15klm i nie odpala
czujnik położenia wału
-
Czuć LPG po tankowaniu
Myśle że to własnie w tym problem, są takie spraye, pianki do testu szczelości, kosztuje 10 zł. Ale i tak lepiej podjechać do gaziarza bo nawet jak sam wykryjesz gdzie nieszczelność to nic z tym nie zrobisz
-
Śruby mocujące tylny zacisk
to dawno było, ale jakieś drobne, myśle że do 5 zł kupisz spokojnie
-
Potrzebna pomoc
Zestaw przewidziany niby na ok 200km wiec powinno obsłużyć bez problemu, moim skromnym zdaniem powinieneś wybrać sie do gaziarza na dokładne ustawienie. Być może nie są ustawione mnożniki w całym zakresie obciążenia i dlatego przy niektórych obrotach może zubożać mieszankę przez co wyskakuje błąd
-
Czuć LPG po tankowaniu
Skoro pojawia sie tylko przy tankowaniu, to być może wina leży w nieszczelności między wielozaworem a zaworem wlewu. Są one montowane ze sobą za pomocą baryłek, wiec może wystarczy dokręcić i problem zniknie.
-
Śruby mocujące tylny zacisk
Ja kupiłem normalną śrubę imbus o wytrzymałości 12.9 i z niej zrobiłem
-
Potrzebna pomoc
Jeśli wróci błąd na PB to winny może być przepływomierz, lub zanieczyszczona przepustnica. Lecz gdy na benie nie będzie problemów to wina LPG. Jest możliwość taka że reduktor nie wyrabia, lub wtryski. Napisz jaki masz ten zestaw założony
-
A4 B6 1.8T AVJ Brak 18 KM! proszę o analizę logów
Sprawdz czy nie zasysa korka oleju, może być zaworek odmy walnięty
-
Napinacz paska a wysoka synchronizacja wałka
A synchro zrobione na jałowym ?
-
przegub wew smar a wyważenie półosi
Wątpie szczerze mówiąc, smar pewnie pod wpływem siły odśrodkowej rozłoży sie równomiernie, wiec nie ma powodu do obaw. Z drugiej strony za dużo smaru też nie dobrze.
-
Uszkodzona pestka w kluczyku / Nie odpala auto
http://allegro.pl/oryginal-transponder-id48-crypto-48-vw-skoda-audi-i5448391326.html Podjedziesz do kogoś z forum lub kogoś kto ma vaga commandera i ci to zrobi