Treść opublikowana przez Mateuszek1001
-
Audi A4 B5 1.8T 150km instalacja LPG
Sam jestem na etapie kompletowania części do podtlenku i powiem tak, BRC jest jednym z lepszych na rynku, wiele osób go chwali. Ale tak jak mówiłem, mało warsztatów ma możliwość serwisowania tego producenta. Poprawnie założona nie sprawia problemów. Ja osobiście dla siebie wybrałem tańsze, niekoniecznie gorsze rozwiązanie. ECU Stag QBOX Plus, reduktor r01 250km, wtryski barracudy. Na tym zestawie powinno ładnie śmigać. Jeśli masz okazje tanio dorwać BRC to zakładaj.
-
jak sciagnac dolny grill S LINE
Tez są na zatrzaskach, musisz pociągnąć najpierw od strony grilla.
-
jak sciagnac dolny grill S LINE
siedzi na wcisk, więc musisz delikatnie pociągnąc do siebie
-
Audi A4 B5 1.8T 150km instalacja LPG
BRC klasa bardzo dobra z tym że nie każdy umie to założyć i mało warsztatów to serwisuje. Więc jeśli masz kogoś kto zna sie na BRC to montuj.
-
1.8T dławi sie przez krótką chwilę.
Witam Panowie, Potrzebuje porady otóż zauważyłem ostatnio że jadąc obojętnie na jakim biegu, obrotach itd jest moment w którym silnik sie zadławi, trwa to dosłownie sekundę i jedzie normalnie. Wygląda to mniej więcej tak że np jadąc na 5 biegu prostą drogą ze stałą prędkością, nagle silnik przestaje ciągnąć przez sekundę, a zaraz po tym jest wszystko git. Tak jakby w chwili brakowało mu paliwa bądź wypadły mu zapłony. Zdarza sie to rzadko, raz na jakiś czas. Zastanawiam sie albo nad brudną przepustnicą, padającą powoli cewką bądź filtrem paliwa. Stanu świec oraz filtra paliwa nie jestem pewien, nie wymieniałem ich jeszcze. Ma ktoś jakiś pomysł ? Komputra jeszcze nie podpinałem, zrobie to niebawem
-
wymiana rozrządu audi a4 b5 1,8T 97r.
Jak znajdziesz i bd robił u siebie, to zrób poradnik dla potomnych
-
Pomysł na działalność "auto do ślubu"
Słuszna uwaga z tym sezonem. W sumie to na klasyku byś nie stracił. Ale też sądzę że dość wątpliwy temat z tym biznesem. Też myśle że lepiej w nieruchomość zainwestować
-
zamglone szkło lampy przedniej
Szklo można zdjąć bez problemu. wystarczy zdjąć spinki. Nowe szkła to wydatek kilkudziesięciu zł
-
Pomysł na działalność "auto do ślubu"
Licząc jakbyś po 1000zł wypożyczał auto to w roku jest ok 52 tyg, przyjmując że pracowałbyś w soboty to potrzebujesz ponad 4 lata by zwrócił sie koszt zakupu.
-
Pomysł na działalność "auto do ślubu"
Widziałem też na niktórych portalach że wypożyczają samochód i młodzi sami nim jadą, może to byłoby ciekawsze ?
-
Pomysł na działalność "auto do ślubu"
Ja bym celował w Shelby GT500 z 2013r. Jakbyś takim woził to sam bym cie wynajął A kupisz w podobnych pieniądzach, z tym że panamere można spotkać wszędzie a jednak mustang to legenda
-
Problem z katalizatorem?
4l na 100km ? Problem leży pewnie w pierścieniach lub głowicy. A katalizator po takiej ilości oleju w wydech to na 100% do wywalenia
-
Wymiana pompy wody i co jeszcze ? AEB
korek ma za zadanie utrzymanie tego 1 bara w układzie, jeśli jest popsuty faktycznie może ciśnienie wzrosnąć.
-
Wymiana pompy wody i co jeszcze ? AEB
W audi jest układ ciśnieniowy ok 1 bar. To że wywala wodę na gorącym silniku to norma. Jeśli grzeje w środku to znaczy że okej jest.
-
Wybuchł silnik! Pomocy.
Do 1.8T jednomas robi Valeo, kit zawiera komplet sprzęgła z kołem
-
Wymiana pompy wody i co jeszcze ? AEB
Zostaw jak jest
-
Brak hamulca po nocy lub dluzszym postoju
Być może, może być jakaś nieszczelność, dobrze by było jakbyś pojechał do kogoś z wakuometrem i sprawdzić czy wszystko trzyma. Może być też zaworek jednostronny przy podciśnieniu od serwa, lub też sama pompa. Sprawdz króciec od pompy bo lubią sie luzować i robi sie nieszczelność.
-
Wymiana pompy wody i co jeszcze ? AEB
Słychać go przy odpaleniu po nocy czy cały czas ? Jak to pierwsze to sie nie ma czym martwić. U mnie po nocy też czasem lubi, ale nic z tym nie robię. Znajomemu kiedyś łańcuch pokrywę przetarł
-
Brak hamulca po nocy lub dluzszym postoju
Dokładnie, lub zaworek ktoryś
-
Panowie potrzebuje pomocy
Jakby kratka nawiewu podłogi ?
-
Wymiana pompy wody i co jeszcze ? AEB
Ma być tylko i wyłącznie czerwony, zzielony z bniebieskim to prawie to samo, czerwony jest zrobiony z innych składników.
-
Na FIS komunikat przepalonej żarówki rucklicht rechts
Dzięki kolego. Już wiem czemu mówią że Audi to przewaga dzięki technice
-
Wymiana pompy wody i co jeszcze ? AEB
http://zapodaj.net/39cf1ece92338.jpg.html Takie coś
-
Na FIS komunikat przepalonej żarówki rucklicht rechts
Wymiana modułu komfortu by pomogła czy nic się nie da zrobić?
-
po wymianie silnika nie odpala
A kompresja sprawdzona ? Sorry nie doczytałem A początek tłoczenia pompy ustawiony ? Na kanale 000 lub 004 można sprawdzić