Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateuszek1001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateuszek1001

  1. Tam ma być korek, otwór służy do odpowietrzania układu.wiec musisz czymś zaslepic. Moge później nr podesłać do ori jeśli chcesz A wracając do odmy to wyczyść wszystkie rurki, będą zabite nagarem
  2. Uważaj tylko jak bd usuwal resztkipplastiku wchodzące do bloku, aby kawałki nie dostaly się do środka. Najlepiej jakbyś zatkał otwór jakąś kulka papieru bądź szmatki.
  3. Zgadzam się z Tobą, z tym ze kolega chciał pokonać krótki dystans dlatego też tak napisałem.
  4. Masz racje, nie jest to wskazane. Ale na krótkim dystansie z niską prędkością nic nie powinno się stać, gdy skrzynia bd w położeniu N.
  5. To sprawa jest prosta, uszkodzone kolanko od odmy, mnie też szarpało bez niego zaraz numery ci dam 06A103213F Sprawdz również ten zawor 035103245G znajduje sie on w tej rurce 06A103247 która jest połączona do tego kolanka ktore ci sie urwało Po wymianie powinno już nie szarpać
  6. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na mani88 temat w 1.8T
    błędy jakie ?
  7. Rurka między wielozaworem który również musi być 8mm a redaktorem
  8. Wtryski ok 300 zł za hany reduktor ac r01 też ok 300 zł z tym że r01 jest na ok 200km i rurka 8mm
  9. Zróbmy tak, jak pojeździsz troche i znów zaświeci to podasz konkretne nr błędu i bd myśleć. A tak przy okazji to tylko dział do powitań, wiec, witaj na forum
  10. Czyli co, wymieniłeś dwie sondy ? Sam check nie mówi nic, może dotyczyć mieszanki innej niż stechiometrycznej, bądź w przypadku drugiej sondy niskiej emisji katalizatora. Bez określenia konkretnego błędu nikt ci nie pomoże. Niestety PIS nie daje na razie dofinansowania na szklane kule
  11. Pierwsza czy druga sonda ? I jaki bląd pokazuje
  12. To 4B1611931P ?
  13. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na mani88 temat w 1.8T
    Powodzenia
  14. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na mani88 temat w 1.8T
    Ja bym Ci chętnie pomógł ale daleko strasznie, więc może ktoś się jednak zgodzi.
  15. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na mani88 temat w 1.8T
    To szarpanie jest bardziej podobne do wypadania zapłonu, czyli uszkodzonych cewek. Sonda ma wpływ na skład mieszanki i co faktycznie może mieć wpływ na szarpanie ale nie tak drastyczne. Takie jest moje zdanie. Być może mogę się mylić. Ale znając życie nawet po odpieciu sondy auto jedzie normalnie.
  16. Można ale nie przekraczając 50km/h
  17. Wiązka z tego co sie nie mylę idzie do sterownika, spróbuje ci nr znaleźć. Cewki w sumie Beru są spoko. 8E1971072PR Etka pokazuje ze to niby. Najlepiej szukać na alledrogo.
  18. Żeby zniżki ci sie liczyły może ci przepisać nawet 1%
  19. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na mani88 temat w 1.8T
    Może poproś kogoś z forum z twojej okolicy a na pewno sie zgodzi podmienić i sprawdzić
  20. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na B189 temat w 1.8T
    Ahahaha
  21. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na B189 temat w 1.8T
    Tylko nie jakieś z ryżu.
  22. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na mani88 temat w 1.8T
    Sonda mierzy ilość tlenu w spalinach a błąd dotyczy własnie tego. Sterownik nigdy nie był zaprogramowany na to że ktoś go struje gazem i myśli że jest coś nie tak, a w rzeczywistości może być źle ustawiony gaz, może lecz nie musi. Dlatego warto by było gdybyś pojeździł przez jakiś czas na PB jeśli błędy nie bd sie pojawiać znaczyć to może, źle wyregulowany gaz, brudne filtry itd. Dodatkowo jeśli wypadają mu zapłony na 1,2 i 3 cylindrze to podmień mu cewke z 4 cylindrem, jeśli po tym bd mu wypadać również na 4 cyl znaczy że cewki mogą być do d.py
  23. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na B189 temat w 1.8T
    Ja tam uważam że jak już rozebrałeś silnik do zera to obowiązkowo wymienić panewki. Co do stanu cylindrów to są ok, widać nawet ślady honowania.
  24. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na mani88 temat w 1.8T
    Pojeździj jakiś czas na PB jesli bd sie powtarzać błędy to pewno sonda nie domaga. Jeśli ustąpią to gaz do regulacji.
  25. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na lisu61 temat w 1.8T
    Termostat jest w króćcu (jako całość) pod kolektorem dolotowym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.