Treść opublikowana przez Mateuszek1001
-
Podświetlenie schowka
Nie pomaga dziurka ani smarowanie. Po prostu rozbierz silownik i wyciąg z niego tą gumkę i bedzie tak jak ma być
-
Podświetlenie schowka
jak otworzysz zaślepke z prawej strony kokpitu, zobaczysz siłownik, który pracuje wraz z zawiasem, on odpowiada za włączenie światła
-
łapie temperature
Podłączyć do kompa, sprawdzić temp na obu czujnikach. Stawiam na wadliwy termostat.
-
Którą stroną powinno siedzieć koło wałka rozrządu?
znaki od przodu napisy*
-
Jak sprawdzić ciśnienie doładowania turbo
Jest Z tym że inaczej jest jak przygazujesz a inaczej jak jest obciążenie, więc sprawdzenie cisnienia na postoju nie wiele ci pomoże.
-
Jak sprawdzić ciśnienie doładowania turbo
Logi panie kolego
-
Przygoda na autostradzie
Opony jakieś lepsze ? Jaki Dot ?
-
szybko twarniejący hamulec
Dokładnie, sprawdz czy króciec nie jest poluzowany
-
alcik odpala bez ssania ?!?!?
Nie umiem ci pomóc, może ktoś miał podobny problem to pomoże. Trzymam kciuki żeby sie udało rozwiązać problem.
-
szybko twarniejący hamulec
Ja bym próbował odpowietrzyć
-
alcik odpala bez ssania ?!?!?
A w blokach ? Sprawdź i śledź temperaturę po odpaleniu zimnego silnika, czy idzie płynie w góre
-
alcik odpala bez ssania ?!?!?
Czujnik G62 dobry?
-
chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
prawdopodobnie bedzie to ill+
-
chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
W radiu masz zasilanie stałe, czyli plus z akumulatora po bezpieczniku, oraz plus po stacyjce. żeby radio odpaliło musisz podlączyć oba plusy. W b6 jest o tyle źle że ciężko zdobyć plus po stacyjce. Ori radio sterowane jest CANem i to z niego bierze informacje o przekręceniu stacyjki co w efekcie skutkuje włączeniem sie radia. Wiec albo zostaje ci zmostkować plus po stacyjce z głównym plusem albo ciągnąć dodatkowy kabel ze stacyjki.
-
Pełny FIS
Jedynie co potrzebujesz to manetke obsługującą FIS i VCDS http://a4-klub.pl/index.php?/topic/15479-wymiana-przelacznika-wycieraczek-i-odblokowanie-pelnego-fis/
-
Rozrząd
Zestaw Conti z pompą hepu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Niezdecydowany wydech
Bez końcowego ? Osobiście średnio to widze- FIS-restart?
Pierwszy jest "dzienny" tzn rano odpalany auto to ten pierwszy sie sam kasuje. Drugi jest stałym, o ile sami go nie skasujemy bądz odepniemy aku bedzie zliczał cały czas- Wybuchł silnik! Pomocy.
Ja również bym oddał. Może znajdź anglika na częsci w którym silnik jest jeszcze w aucie i sprawdz jak dziala- Ubytek oleju
Najprawdopodobniej z michy- Luźny pasek pompy wspomagania
Pewnie napinacz do wymiany- Z 1.6 na 1.8T?
Ogólnie swap wyjdzie drogo, o wiele za drogo- Z 1.6 na 1.8T?
Lepiej kupić angola i przeszczepić. kupisz za 4 tys Ceny nw, osobiście zrobiłbym sam- Uwalone zegary?
Sprawdz bezpieczniki jeszcze wszystkie, może uwalony od oświetlenia wnętrza - Niezdecydowany wydech