Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateuszek1001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateuszek1001

  1. Nie pomaga dziurka ani smarowanie. Po prostu rozbierz silownik i wyciąg z niego tą gumkę i bedzie tak jak ma być
  2. jak otworzysz zaślepke z prawej strony kokpitu, zobaczysz siłownik, który pracuje wraz z zawiasem, on odpowiada za włączenie światła
  3. Podłączyć do kompa, sprawdzić temp na obu czujnikach. Stawiam na wadliwy termostat.
  4. znaki od przodu napisy*
  5. Jest Z tym że inaczej jest jak przygazujesz a inaczej jak jest obciążenie, więc sprawdzenie cisnienia na postoju nie wiele ci pomoże.
  6. Logi panie kolego
  7. Opony jakieś lepsze ? Jaki Dot ?
  8. Dokładnie, sprawdz czy króciec nie jest poluzowany
  9. Nie umiem ci pomóc, może ktoś miał podobny problem to pomoże. Trzymam kciuki żeby sie udało rozwiązać problem.
  10. Ja bym próbował odpowietrzyć
  11. A w blokach ? Sprawdź i śledź temperaturę po odpaleniu zimnego silnika, czy idzie płynie w góre
  12. Czujnik G62 dobry?
  13. prawdopodobnie bedzie to ill+
  14. W radiu masz zasilanie stałe, czyli plus z akumulatora po bezpieczniku, oraz plus po stacyjce. żeby radio odpaliło musisz podlączyć oba plusy. W b6 jest o tyle źle że ciężko zdobyć plus po stacyjce. Ori radio sterowane jest CANem i to z niego bierze informacje o przekręceniu stacyjki co w efekcie skutkuje włączeniem sie radia. Wiec albo zostaje ci zmostkować plus po stacyjce z głównym plusem albo ciągnąć dodatkowy kabel ze stacyjki.
  15. Jedynie co potrzebujesz to manetke obsługującą FIS i VCDS http://a4-klub.pl/index.php?/topic/15479-wymiana-przelacznika-wycieraczek-i-odblokowanie-pelnego-fis/
  16. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na jan1audi temat w 2.0TDI
    Zestaw Conti z pompą hepu
  17. Bez końcowego ? Osobiście średnio to widze
  18. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na lukas551 temat w Audi A4 B6/B7
    Pierwszy jest "dzienny" tzn rano odpalany auto to ten pierwszy sie sam kasuje. Drugi jest stałym, o ile sami go nie skasujemy bądz odepniemy aku bedzie zliczał cały czas
  19. Ja również bym oddał. Może znajdź anglika na częsci w którym silnik jest jeszcze w aucie i sprawdz jak dziala
  20. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na dawowo temat w 1.9TDI
    Najprawdopodobniej z michy
  21. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Pewnie napinacz do wymiany
  22. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na Misiek1994 temat w Audi A4 B5
    Ogólnie swap wyjdzie drogo, o wiele za drogo
  23. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na Misiek1994 temat w Audi A4 B5
    Lepiej kupić angola i przeszczepić. kupisz za 4 tys Ceny nw, osobiście zrobiłbym sam
  24. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na j3drula temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdz bezpieczniki jeszcze wszystkie, może uwalony od oświetlenia wnętrza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.