Treść opublikowana przez Mateuszek1001
-
Rejestracja tymczasowa
Jeśli by tak było to wystarczy klepać blachy tymczasowe i drukować dowody
-
Ile oleju wchodzi do skrzyni
Liqui niby ogólnie dobre ale u nas sprawdza sie najlepiej castrol ten który napisałem na początku, niestety musisz kupić 3 litry bo 2 będzie za mało
-
Ciezko odpalajacy na cieplym silniku
Czujnik g62 np, jest dużo powodów
-
Ciśnienie w oponach o różnych rozmiarach. Jakie?
ja w 235/45/17 mam po ~2.3 bar w każdym
-
Odpala na pare sekund po wymianie silnika
skoro zapala na plaku i chodzi do momentu aż psika znaczy to że może nie podawać paliwa np
-
Czy to wysprzeglik? Mam samochod tydzien i się zalamalem.
Ja bym spróbował najpierw odpowietrzyć wysprzęglik
-
alternator padł mogę dać inny?
No to widzisz.
-
silnik z anglika
Cena silników jest różna, kolega z forum wymieniał u siebie po urwaniu korby to za 3 razem bodajże kupil silnik nadający się do czegokolwiek.Za mmotor w dobrym stanie trzeba ze 2.5 bez osprzętu liczyć ok 3,5 z osprzętem. Lepiej kupić Anglika i przełożyć wszystkie potrzebne rzeczy a resztę sprzedać. Jeszcze jakbyś kupił bez dowodu V5 to będzie taniej
-
Jak się dobrać do zacisków i tarcz ? - proszę o pomoc
temat prosty, żeby zdemontować zacisk, musisz odkręcić 2 prowadnice które mocują zacisk do jarzma i umożliwiają ruch zacisku, są one schowane w gumach od tylnej strony. zaś demontując jarzmo trzeba odkręcić 2 sruby które montowane są do zwrotnicy również od tylnej strony. http://i1338.photobucket.com/albums/o690/jezutkp/Foto/A46-10118.png prowadnice oznaczone jako (16) kryją sie pod dekielkami (17)
-
chwilowo rosną obrot przy zmianie biegów.
Sprzęgło ślizga ?
- silnik z anglika
-
alternator padł mogę dać inny?
Na ale bd miał pewny, a kupisz używke i za jakiś czas może być to samo
-
alternator padł mogę dać inny?
ale szkoda wymieniać całego. Wymień szczotki, łożyska i układ prostowniczy i bedzie jak nowy
-
alternator padł mogę dać inny?
Zdjąć pasek, odkręcić przewody i wykręcić alternator. Możliwe że trzeba bd odkręcić przepustnice
-
Zegar VDO
Nie wiem o czym ty mówisz Co chcesz sprawdzić ? Co nie działa ?
-
alternator padł mogę dać inny?
hmm z tego co mi sie wydaje to jeśli chodzi o wymianę całego alternatora to nie ważne jest czy to bosch czy valeo itd, ważne natomiast jest to jakiej jest wydajności. Jeśli aktualnie posiadasz 120A to musisz poszukać takiego, bądź większego. A ten z linku wygląda na 120A wiec sądzę że bez problemu możesz wsadzić
-
Sonda lambda wyłączona programowo.
Wygląda na to że jednak nie
-
Śruba od ramki tablicy rejestracyjnej
Z tego co czytałem kiedyś na forum to większość kolegów była zmuszona rozwiercić śrube, niestety
-
Kontrolka EPC
Mam aktualnie chińczyka takiego http://allegro.pl/czujnik-polozenia-walu-audi-a4-b5-b6-a6-c5-a8-i6171634866.html w sumie chyba z 6 miesięcy i jak na razie wszystko gra. Wiadomo że najlepiej kupić ori, bo to nie ma żadnych wątpliwości co do tego, ale za 50 zł postanowiłem zaryzykować, i jak dotąd nie żałuje na razie.
-
Kontrolka EPC
znam Proszę cie bardzo 071957147
-
Kontrolka EPC
Czujnik jest koło filtra oleju, dostęp średni, trzeba robić na wyczucie. Nowy czujnik ok 160zł, zamiennik kupisz za 40. Sam osobiście kupiłem zamiennik i puki co jeździ.
-
Ile oleju wchodzi do skrzyni
W naszych skrzyniach sprawdza sie tylko i wyłącznie olej z normą GL4, a najlepiej (co dziwne) Castrol syntrans transaxle 75w90
-
Zakup nowego auta - ile wyniesie mnie wymiana rozrządu?
Na starym rozrządzie możesz polecieć co najwyżej do mechanika, a tak na poważnie to jeśli nie masz 100% pewności ile jest zrobione na pasku to na twoim miejscu bym nie ryzykował i oddał jak najszybciej na wymianę. Części wraz z pompą ok 800 zł (jest kolega na forum co sprzedaje ori komplety) do tego koszt roboty ok 200 zł.
-
Problem z silnikiem ADR 1996r.
podpatrz w blokach pomiarowych czy i na którym cylindrze wypada zapłon, może winny jest przytkany wtryskiwacz
-
Klocek ustawionym pod katem do tarczy
Jesli wymiany dokonałeś zgodnie ze sztuką i prowadnice dobrze wyczyszczone itd to sądzę że kwestia czasu na ułożenie tego