Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateuszek1001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateuszek1001

  1. Możesz tak zrobić ale ze względu bezpieczeństwa zaleca się stosowanie amorow o krótszym skoku. Bo skoro sprężyna będziejkrótsza to i analogicznie amor. Twoje i tak są do wymiany. Jeśli nie masz kasy na kupno tego i tego to osobiście poczekalbym i kupił komplet.
  2. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na Zivia temat w 1.8T
    A co byś powiedział o 5w50. Miałby większą gęstość po rrozgrzaniu niż 5w40
  3. A sprężyny nie wypadną po skoku z górki z takimi amorami ?
  4. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na Zivia temat w 1.8T
    Można też Valvo, jest tańsze a też niezłe.
  5. Tak nie bardzo, potrzebujesz amortyzatorów o krótszym skoku że tak powiem
  6. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na Zivia temat w 1.8T
    Tak mieszać dwa inne to średnio bym powiedział
  7. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na sprat temat w 1.8T
    Popieram, wywal. Badziewie do badziewia
  8. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na sprat temat w 1.8T
    No ale jakby to przez gaz to byłby błąd składu mieszanki, nie prawda ?
  9. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na sprat temat w 1.8T
    Przez zbyt bogatą lub zubożoną mieszanke może co prawda wyskoczyć błąd z tym że wtedy problem zgłaszała by sonda nr 1, bo to ona jest odpowiedzialna za informowanie sterownika o zawartości tlenu w spalinach. Tu ewidentnie błąd zgłasza sonda nr 2, która powiadamia o niskiej emisji katalizatora, sonda druga z mieszankami nie ma nic wspólnego, jest ona tylko i wyłącznie do sprawdzanie jakości spalin czyli poprawności działania katalizatora. Jednym słowem wywal ten katalizator na szmelc i wsadź rurę. Jeśli spawarka TIG ci nie straszna to zrobisz to spokojnie sam.
  10. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na lukazsz temat w 1.9TDI
    Na to wygląda że czeka cie wymiana
  11. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na sprat temat w 1.8T
    Ja też mam podobny błąd i wstawiłem emulator sondy i na razie spokój. Przymierzam sie na wiosnę do DP. Zbieram materiały na razie i bd spawał. Błąd nie wpływa na prace silnika wiec mozesz póki co zignorować
  12. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na sprat temat w 1.8T
    Nowy kat to koszt spory - nie opłacalny. DP ok 300 zł. Po za tym po wywaleniu kata możesz go odsprzedać za ~150 zł. Wycięcie w ECU szczerze nie wiem ile może kosztować. No i po wywaleniu kata silnik w końcu bedzie mógł sie należycie wypierdzieć
  13. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na sprat temat w 1.8T
    Katalizator zajechany, wstaw DP i wytnij w ECU bądz zamontuj emulator Pozdrawiam.
  14. Uzupełnij profil przy okazji
  15. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na Zivia temat w 1.8T
    Litr na 1000 to jest problem. A 200ml na 1000km to nie jest coś strasznego. Czego można oczekiwać od 20 letniego auta.
  16. Być może tak, nie dowiemy sie jak tego nie zrobisz. Błędów nie ma ?
  17. Jak bd do przestawienia tył to może być problem ze śrubami. Cholernie ciężko ich odkręcić. Dobrze byłoby ich ruszyć lub przynajmniej zalać jakimś WD-40
  18. zrob test wskazówek
  19. Mówie że w S4 B7 był jeden 4.2 V8. A niektórym pewnie by bardziej TDI odpowiadał
  20. Ja bym proponował od tego. Zakładam że opony masz zimowe na tyle.
  21. Przy skoszonej geometrii często sie tak dzieje że sam bokiem leci.
  22. Robero może jest po swapie skąd wiesz ? Niektórzy pewnie ubolewają że fabryka wypuściła tylko jeden silnik i do tego na PB
  23. Będziesz Pan zadowolony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.