Treść opublikowana przez Mateuszek1001
-
Uruchomienie elektronicznego prędkościomierza a4 b7
Wiec na ori fisie nie da się tego włączyć
-
Sprężyny -40, mogę montować ?
Możesz tak zrobić ale ze względu bezpieczeństwa zaleca się stosowanie amorow o krótszym skoku. Bo skoro sprężyna będziejkrótsza to i analogicznie amor. Twoje i tak są do wymiany. Jeśli nie masz kasy na kupno tego i tego to osobiście poczekalbym i kupił komplet.
-
1.8T AEB olej
A co byś powiedział o 5w50. Miałby większą gęstość po rrozgrzaniu niż 5w40
-
Sprężyny -40, mogę montować ?
A sprężyny nie wypadną po skoku z górki z takimi amorami ?
-
1.8T AEB olej
Można też Valvo, jest tańsze a też niezłe.
-
Sprężyny -40, mogę montować ?
Tak nie bardzo, potrzebujesz amortyzatorów o krótszym skoku że tak powiem
-
1.8T AEB olej
Tak mieszać dwa inne to średnio bym powiedział
-
P0420 błąd
Popieram, wywal. Badziewie do badziewia
-
P0420 błąd
No ale jakby to przez gaz to byłby błąd składu mieszanki, nie prawda ?
-
P0420 błąd
Przez zbyt bogatą lub zubożoną mieszanke może co prawda wyskoczyć błąd z tym że wtedy problem zgłaszała by sonda nr 1, bo to ona jest odpowiedzialna za informowanie sterownika o zawartości tlenu w spalinach. Tu ewidentnie błąd zgłasza sonda nr 2, która powiadamia o niskiej emisji katalizatora, sonda druga z mieszankami nie ma nic wspólnego, jest ona tylko i wyłącznie do sprawdzanie jakości spalin czyli poprawności działania katalizatora. Jednym słowem wywal ten katalizator na szmelc i wsadź rurę. Jeśli spawarka TIG ci nie straszna to zrobisz to spokojnie sam.
-
Czujnik doładowania
Na to wygląda że czeka cie wymiana
-
P0420 błąd
Ja też mam podobny błąd i wstawiłem emulator sondy i na razie spokój. Przymierzam sie na wiosnę do DP. Zbieram materiały na razie i bd spawał. Błąd nie wpływa na prace silnika wiec mozesz póki co zignorować
-
P0420 błąd
Nowy kat to koszt spory - nie opłacalny. DP ok 300 zł. Po za tym po wywaleniu kata możesz go odsprzedać za ~150 zł. Wycięcie w ECU szczerze nie wiem ile może kosztować. No i po wywaleniu kata silnik w końcu bedzie mógł sie należycie wypierdzieć
-
P0420 błąd
Katalizator zajechany, wstaw DP i wytnij w ECU bądz zamontuj emulator Pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Uzupełnij profil przy okazji
-
1.8T AEB olej
Litr na 1000 to jest problem. A 200ml na 1000km to nie jest coś strasznego. Czego można oczekiwać od 20 letniego auta.
-
Wskaźnik temp oleju i poziomu paliwa
Być może tak, nie dowiemy sie jak tego nie zrobisz. Błędów nie ma ?
-
Rzuca tyłem na mokrej nawierzchni Avant
Jak bd do przestawienia tył to może być problem ze śrubami. Cholernie ciężko ich odkręcić. Dobrze byłoby ich ruszyć lub przynajmniej zalać jakimś WD-40
-
Kiedy pali się rezerwa
zrob test wskazówek
-
Uruchomienie elektronicznego prędkościomierza a4 b7
Mówie że w S4 B7 był jeden 4.2 V8. A niektórym pewnie by bardziej TDI odpowiadał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Rzuca tyłem na mokrej nawierzchni Avant
Ja bym proponował od tego. Zakładam że opony masz zimowe na tyle.- Rzuca tyłem na mokrej nawierzchni Avant
Przy skoszonej geometrii często sie tak dzieje że sam bokiem leci.- Uruchomienie elektronicznego prędkościomierza a4 b7
Robero może jest po swapie skąd wiesz ? Niektórzy pewnie ubolewają że fabryka wypuściła tylko jeden silnik i do tego na PB- Jakie wtryskiwacze
Będziesz Pan zadowolony - Rzuca tyłem na mokrej nawierzchni Avant